Adresy (2)

Armii Krajowej 33 lokal 4, Ełk
Gabinet Neurologiczny. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

- studia na Wydziale Lekarskim w Wojskowej Akademii Medycznej - Łódź 1981-1987r. - staż lekarski - Lublin 1987 - 1988r. - praca w J.W. Ostróda oraz ...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny. problemy z kręgosłupem szyjnym

Pan Chajewski to wspaniały lekarz i człowiek. Jako lekarz pomógł mi z bardzo bolesnym kręgosłupem szyjnym, lecząc mnie a później dając namiary na neurochirurga z Warszawy, który będzie w najbliższym czasie mnie operował. Jako człowiek zaproponował mi pomoc w znalezieniu opieki nad moją chorą mamą, która doznała udaru. Myślałem, że takich ludzi spotyka się tylko w serialach telewizyjnych, myliłem się. Jestem wdzięczny losowi, że postawił na mojej drodze Pana. Dziękuję.


Użytkownik zweryfikowany

Wybralam się do doktora Chajewskiego z moim mężem, który był już leżący. Nikt z lekarzy nie potrafił go zdiagnozować a byli ich wielu.Doktor Chajewski po krótkim wywiadzie i badaniu dal nam skierowanie na testy na boleriozę. W tej chwili czekamy w kolejce do szpitala zakaźnego. Uważam że to świetny specjalista.


S
Użytkownik zweryfikowany

Nie da się go ocenić można go tylko podziwiać to cudowna istota która zna się na chorobach i wie jak leczyć :) do tego przystojny.


E
Użytkownik zweryfikowany

elczanka : Lekarz z powołania ,miły przesympatyczny,nie za pieniądze , poswięca swój czas i serce ,bardzo mi pomógł,więcej takich lekarzy z klasą.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bez wątpienia jest to lekarz z powołania , z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zaczyna od solidnej diagnostyki - w swojej opinii bazuję na trudnym stanie poudarowym Mamy, która mimo bardzo rozległego udaru w 2009 roku żyje dzięki leczeniu Pana doktora Chajewskiego.Niestety, nie mogę tego powiedzieć o szpitalu, z którego Mama została przewieziona na Oddział Neurologiczny w Szpitalu Wojskowym w Ełku. Leczenie było szpitalne - więc nie za pieniądze. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcenie. Nigdy nie odmówił mi pomocy ani porady. Dziękuje Panie Doktorze w imieniu własnym. Rodziny i Mamy.

Barbara M.


W
Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie jest to naprawdę dobry lekarz. Kiedy trzeba krzyknie (ale nie bez przyczyny i zawsze z troski), innym razem łagodnie i profesjonalnie przekaże odpowiedni dla każdego z osobna sposób leczenia. Niektórzy na początku wizyt mają wrażenia, że dr Chajewski lekceważąco podchodzi do pacjenta - nic bardziej mylnego. Mimo, iż w trakcie naszego mówienia potrafi zająć się czymś innym (np. wstaje i szuka czegoś, czy bez słowa zaczyna nas badać) doskonale słyszy każde nasze słowo - udowodnił to już niejednokrotnie, zadając pytanie uzupełniające dotyczące nawet wspomnianej przez nas "pierdoły". Rzeczywiście ma bzika na punkcie postawy, ale to chyba dobrze.. Odkąd do niego chodzę zwracam uwagę na to jak siedzę, czy chodzę i już po pierwszych miesiącach zauważyłam tego niesamowite, pozytywne efekty. Od kilku lat leczę się u niego ja, moja rodzina i znajomi. Narzekać można właściwie na każdego (jeszcze się taki nie urodził, który by każdemu dogodził) ja jednak nie znam ani w Ełku, ani w okolicy lepszego neurologa,a paru "specjalistów" w tej dziedzinie miałam okazję sprawdzić..
Doktora Chajewskiego polecam na 100 %


M
Użytkownik zweryfikowany

Trudno mi ocenić tego lekarza, bo miałam z nim kontakt tylko raz, kiedy przyszłam do niego skarżąc się na potworne zawroty głowy.
Niemal od razu stwierdził, że mam wadę postawy, że to widać jak chodzę i siedzę, że po prostu się garbię. Przebadał mnie neurologicznie, zrobił szybki wywiad. Co chwilę wykrzykiwał, żebym się wyprostowała Tak więc siedziałam jak na szpilkach i nie mogłam się skupić na tym, o co jeszcze miałam go zapytać.
Oznajmił, że moje zawroty głowy oraz mrowienia nóg, które mam od kilku lat, to zdecydowanie zła postawa, że jak tylko zacznę się prostować, dolegliwości przejdą. Kazał kupić "pajączka" i wrócić, za 3 m-ce, gdyby ewentualnie dalej było coś nie tak.
2 tyg. później poszłam do neurologa w Warszawie, od którego od razu dostałam skierowanie na rezonans. Nie owijał w bawełnę, ostrzegł że moje dotychczasowe objawy mogą wskazywać na stwardnienie rozsiane...
Piszę to ze szpitala, gdzie kolejne badania potwierdziły tę diagnozę i dostaję leki.
Nie wiem, czy odciąganie diagnozy i leczenia jest dobre. Jestem zdania, że im szybciej człowiek zna konkrety, tym lepiej. Trzeba dmuchać na zimne. Nawet jeśli lekarzowi wydaje się, że bagatelizując dolegliwości pacjenta, podaruje mu więcej cudownej, błogiej nieświadomości.


S
Użytkownik zweryfikowany

Uważam,że doktor Chajewski jest lekarzem z powołania.Potrafi słuchać,stawia dobre diagnozy i nie pozwala wpaść w panikę w czasie choroby.Poświęca swój czas i serce.Bardzo konkretnie zajął się przypadkiem mojej mamy,która od wielu lat jest pod jego kontrolą.Gdyby nie on nie wiadomo co by było dzisiaj.Pozdrawiam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Wystarczy popatrzec na jego kolejki do gabinetu prywatnego albo do przychodni w wojskowym szpitalu kolejki na kilka miesiecy. Ja osobiscie bardzo polecam leczy kilka osob z mojej rodziny i wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni.


P
Użytkownik zweryfikowany

Przykro mi że tacy lekarze jeszcze pracują w naszym kraju. "Pan Lekarz" nie ma podejścia do pacjenta, nie potrafi postawić właściwej diagnozy, daje tylko tabletki przeciwbólowe aby pacjent "przeżył" jak to sam określił. Nie udziela podstawowych informacji na temat choroby, jak z nią postępować. Jest nieuprzejmy, brak empatii i zrozumienia w bardzo poważnych stanach, nie dba o dobro pacjenta. Wszystko co robi, robi to z wielką łaską, liczy tylko na pieniądze. Jeżeli Panu praca nie sprawia przyjemności a stanowi tylko źródło dochodów to może warto się zastanowić czy opłaca się użerać z pacjentami.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

- studia na Wydziale Lekarskim w Wojskowej Akademii Medycznej - Łódź 1981-1987r. - staż lekarski - Lublin 1987 - 1988r. - praca w J.W. Ostróda oraz ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Neurologia