Adresy (3)

ul. Zbąszyńska 32/3, Grunwald , Poznań
Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Garczyńskiego 15/17, Wilda , Poznań
Wielkopolskie Centrum Odchudzania Modelarnia Zdrowia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Ul. Sierotki Marysi 13, Grunwald , Poznań
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Naprawdę polecam! Rzadko można natrafić na lekarza z holistycznym podejściem do zdrowia - p. doktor z pewnością do nich należy. Niestandardowe metody leczenia - szukanie przyczyn choroby, a nie tłumienie objawów. A poza tym sympatyczna osoba, cierpliwością do pacjenta.


D
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam. Pani bardzo nie mila, a leczenie nieskuteczne. Trafilismy przypadkowo bo nie bylo naszego lekarza. Synek z temperatura, kaszlem i katarem, a pani zaleca spacery po lesie, a jedyne lekarstwo jakie zapisuje zawieralo skladniki, na ktore dziecko jest uczulone (co bylo wyraznie zaznaczone w kartotece). Skutek leczenia taki, ze rozchorowal sie jeszcze bardziej ... a wrazenia po wizycie takie, ze to my (pacjenci) jestesmy dla pani doktor, a nie ona dla nas.


I
Użytkownik zweryfikowany

mam pelne zaufanie do pani dr.gdy nasz maluch cierpial z powodu kolki nie mowila ze samo przejdzie !!!
szukala przyczyny znalazla -alergiagia zmiana mleczka i smyk sie smieje od ucha do ucha! skierowanie do neurologa sama zaproponowala i bardzo dobrze bo bardzo nas to uspokoilo polecam wszystkim!!!!


D
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Fakt jest to lekarz konkretny, nie wdaje sie w niepotrzebne dyskusje, bardzo solidnie dba o nasze dziecko, nie usmiecha sie od ucha do ucha, ale najważniejsze jest, że jest skuteczna i nigdy nie ma problemu w razie jakiegokolwiek skierowania. Dziekujemu bardzo za wszelką pomoc.


G

Panią Hannę Olejniczak mogę polecić z czystym sumieniem i w 100% zgodzę się, że nie ma płacone za uśmiech od ucha do ucha i pogaduszki z Rodzicami, tylko za wykonywanie ciężkiej pracy jakim jest leczenie małych pacjentów. Chyba ktoś tu zapomina jaki ogromny stres i odpowiedzialność ciąży na takim lekarzu! I czasami nie dziwię się Pani Doktor, że nie tryska humorem skoro jestem 50. osobą przyjmowaną w danym dniu, ale o to już pretensje do naszego systemu opieki medycznej. W


G

Pani doktor jest naszym lekarzem od 16 lat, od kiedy na świat przyszła nasza pierwsza córka. Jedyny znany mi lekarz, który stara się wyleczyć przyczynę danej choroby, stosując środki homeopatyczne, a antybiotyk przepisuje wtedy, gdy jest to ostateczność. Zawsze jest dostępna pod telefonem i jest z nią łatwy kontakt. W szybkich sprawach jest w stanie doradzić nawet telefonicznie. Przez 16 lat ani razu nie doświadczyliśmy sytuacji, która mogłaby nam nie odpowiadać. Pani doktor zawsze dawała nam dobre rady, ze skierowaniami nie ma problemu, a w razie potrzeby poleca równie godnych specjalistów od innych dziedzin medycyny. Mimo iż nie jesteśmy z okolic Lubonia, lecz z drugiego końca Poznania, nie jest dla nas problemem jechać do pani doktor z dziećmi. W dzisiejszych czasach, gdzie lekarza pediatrę znajdziemy na każdym osiedlu to nasze zaufanie do doktor Olejniczak jest tak duże, że przechodzimy nawet za nią z przychodni do przychodni. Ma super podejście do dzieci, a także ich rodziców. Nigdy nie zdarzyło nam się, zeby krzywo na nas patrzyła czy cokolwiek krytykowała. Lekarz godny polecenia!!!!! :)


M

Chodzę do Pani doktor na przemian z trójką moich dzieci i nie mogę złego słowa powiedzieć. Dla mnie jest zawsze miła, słucha tego co mówię i jak trzeba to daje skierowania - czy to na badanie moczu, krwi czy na prześwietlenie płuc. Nigdy nie miałam problemu żeby uzyskać odpowiedź na zadane pytanie. Poświęca nam dużo czasu i jest cierpliwa. A że nie wita mnie z otwartymi ramionami i uśmiechem od ucha do ucha, to dla mnie nie jest problem - widocznie taki ma temperament. Ważne, że dokładnie osłuchuje każde z moich dzieci i stara się zaradzić każdemu paskudztwu, które się przyplącze. POLECAM z czystym sumieniem!


E

Pani Hanna Olejniczak....trafiliśmy do niej z polecenia, że niby taka dobra, ale jak się już kilka razy zdążyliśmy przekonać, to miła i sympatyczna ona nie jest, myślałam może że akurat mogła mieć gorszy dzień, ale już teraz po kilku razach z rzędu potraktowała mnie i moją córkę nie jak pacjenta, tylko jak kogoś kto jej przeszkadza w drugim śniadaniu! A pediatra powinien mieć podejście do małych pacjentów! Nie słucha tego co się do niej mówi, nie daje dokończyć, kiedy się jej opisuje objawy choroby dziecka, a najlepsze jest kiedy się wchodzi a ona jeszcze nie wiedząc o co chodzi już mówi że nie lubi kiedy się jej głowę zawraca z byle powodu! Czyli najlepiej jej nie przeszkadzać!
Zmieniam lekarza, bo ta pani ma jakieś dziwne podejście do dzieci, nie mówiąc o rodzicach którzy muszą je tam zaprowadzić! Jeśli nie czuje powołania, to niech zmieni prace!Bo nawet idąc do niej prywatnie zachowuje się jakby robiła łaskę!


O

Bardzo dobra Pani Doktor. Dokładna, niczego nie lekceważy. Zawsze wysłucha i wytłumaczy. Godna zaufania. Powierzając dziecko jej opiece można być pewnym, że niczego nie pominie. Bardzo dobre podejście do "małego pacjenta". Idąc na wizytę do Pani dr Hanny Olejniczak można być spokojnym, że dziecko zostanie dokładnie zbadane i prawidłowo zdiagnozowane. Polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dokładna lekarska. JEDYNA, która zauważyła szmer w serduszku mojej córki. I jedyna, która przy kazdej wizycie dobrze osłucha dziecko.
POLECAM, lekarz godny zaufania!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie