Lek. dent.

Halina Wielogórska verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Polecam Panią Doktor! Najlepsza ręka do usuwania ósemek na północ od Karpat :) Szybko i bezboleśnie pozbyłam się dwóch ósemek, a kolejne dwa zęby - z wyrokiem "usunąć!" od innego lekarza - udało się uratować i od 3 lat nic się z nimi nie dzieje. Wysyłam tam wszystkich znajomych i nie słyszałam jeszcze złego słowa.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Protetyka stomatologiczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W

   Pacjent 13.03.2014r. Nie polecam gabinetu stomatologicznego przy ul. Narutowicza i A. Krajowej ,mianowicie : fachowość mierna ,brak kontaktu z pacjentem ,za to ceny z kosmosu najwyższe w miescie.Za naprawę uzupełnienia protetycznego tzw. podscielenie protezy dolnej zaplacilem 300 zl,przy czym kost wykonania nowej to 600 zl. Nie rozumiem ja to się ma jedno z drugim. Na tzw. podscielenie zlozylo się wypelnienie dwóch otworow pozostałych po usunietych zebach i dopasowanie jej,oczywiscie efektu brak. Za to ja jestem lżejszy o 300 zl.To skandal i zdzierstwo żeby za usluge ,która trwala może 20 minut skasować tyle pieniędzy.Oczywiscie nie miałem swiadomosci jaki to będzie koszt bo gdybym wiedział nigdy nie zgodziłbym sie na to.Wolalbym wypelnic braki guma do zucia byłoby taniej ,a efekt taki sam.Pani dr. J ni raczyla poinformować mnie o kosztach no bo i po co. Pacjent ma tylko placic. Gdy poprosiłem o cennik to odniosłem wrazenie jakbym poprosil o gwiazde z nieba.Czuje sie oszukany i rozczarowany. Zdecydowanie nie polecam.

  • M

   Nie polecam tego gabinetu i Pani Doktor Wielogorskiej. Jestem pielegniarka i szczegolna uwage zwracam na higiene w gabinecie. Masakra! Podczas pracy w moich ustach Pani Doktor odbierala komorke i wracala do pracy w tych samych rekawiczkach! Dla mnie jest to rownoznaczne z oblizywaniem jej telefonu. Fachowosc mierna, kontakt z pacjentem taki sobie, a ceny kosmiczne. Zdecydowanie nie polecam.

  • A

   Polecam Panią Doktor! Najlepsza ręka do usuwania ósemek na północ od Karpat :) Szybko i bezboleśnie pozbyłam się dwóch ósemek, a kolejne dwa zęby - z wyrokiem "usunąć!" od innego lekarza - udało się uratować i od 3 lat nic się z nimi nie dzieje. Wysyłam tam wszystkich znajomych i nie słyszałam jeszcze złego słowa.

  • K

   w sierpniu zdecydowałam sie u pani doktor usunąc ósemke,pani doktor dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu udało nastawic sie mi zuchwe,ktora wyskoczyła z ,,zawiasów,, podczas zabiegu, który kosztował mnie 250 zł. po czterech godzinach byłam znow w stomatologi,gdyz krwawienie nie ustawało,został załozony mi opatrunek i zostałam wysłana do domu. na drugi dzien pojawiłam sie znowu w przychodni z zapaleniem i zapłacilam kolejne 150 zł,za czyszczenie ,,na żywca,, rany. dostałam antybiotyk i ketanol kiedy sie o to upomniałam.hmmm dlaczego dopiero teraz wystawiam opinie? poniewaz musze leczyc kanałowo kolejny ząb,ktorego korzen uszkodziła pani doktor wyrywajac mi ósemkę!!!ząb obumarł i znowu trzeba meczyc sie na fotelu u stomatologa,dziekuje pani doktor za wspaniałe zorganizowanie mi wolnego czasu w gabinecie stomatologicznym!!

  • M

   Bardzo fajne podejscie do dzieci,pelen profesjonalizm i cierpliwość:) Polecam wszystkim:)

  • W

   bardzo dobry fachowiec, cierpliwa, bardzo dokładna uratowała mi zęba który już nadawał się do usunięcia, przedłużyłą jego "życie" na dwa lata (jeszcze go mam)

  • A

   Nie polecam,rutynowo podchodzi do leczenia.Jest tak pewna siebie,że zaplombowała zęba w 10 min.byle szybko a należało przeleczyć kanałowo.Więc miałam zęba do ponownego leczenia po 2-tygodniach ale już nie u tej Pani....

  • A

   Bardzo cierpliwa,a do tego liczy się z pacjentem, no jest bardzo dobrym fachowcem.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```