dr n. med.

Grzegorz Świder

Endokrynolog, Internista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Grzegorz Świder przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Grzegorz Świder to jeden z 21 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Rzeszów na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • Gabinet lekarski

  pl. Wolności 17 lok. 205
  Rzeszów, podkarpackie

  1259
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet lekarski

  Lisińskiego 6
  37-500 Jarosław, podkarpackie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

31 opinii

 • Bardzo dobry lekarz. Fachowiec, naturalny talent i może dlatego nie dba o pozory. Wyczuwa się zapał i pasję.

 • MM

  Będąc w ciąży odwiedzałam Pana dr co dwa miesiące ze względu na konieczność ustalenia dawki leku. Na ostatniej wizycie, kiedy miałam przyjść tylko po receptę, nie zrobił mi żadnych badań, nawet usg. Spojrzał tylko na wynik tsh i za przepisanie recepty zażądał 150 zł. Dodam jeszcze, że była to czwarta wizyta u tego lekarza w ciągu jednego roku. Jestem oburzona takim zachowaniem i traktowaniem pacjenta jako szybkiego sposobu na zarobienie pieniędzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dla mnie to dobry fachowiec, konkretny i nie interesowny ( nie naciąga na częste wizyty, nie zleca drogich leków czy niepotrzebnych badań ).Przy pierwszym kontakcie wydał się trochę gruboskórny, ale potem było lepiej, luźniej. Dla mnie najważniejsze jest to, że zainteresował się dolegliwościami , zrobił usg i wreszcie przepisał hormony. Pani doktor z uspołecznionej służby zdrowia twierdziła że dopóki TSH jest w normie to leków nie trzeba. Nie ważne moje samopoczucie tylko wskaźniki. Na tematy dotyczące stylu życia w chorobie, typu dieta czy suplementy nie chciała rozmawiać. Tak więc ja daje Panu Doktorowi 5 za profesjonalizm i podejście.

 • Olewa pacjentów i nie słucha z czym do niego przyszli. Ma wąskie spojrzenie na chorobę i zwraca uwagę tylko na powierzchowne objawy. Na podstawie dobrych wyników TSH stwierdził, że jestem zdrowa, a parę miesięcy później w szpitalu okazało się, że mam "połowę" tarczycy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kompetentny, konkretny, wszystko wyjaśnia i kieruje na badania.
  I wcale nie jest niezbyt sympatyczny - na wczorajszej wizycie nawet pożartował :))

 • Dr Świder leczy mnie od ubiegłego roku, ponieważ na wizyty miałam zgłaszać średnio co kwartał, to byłam u niego zaledwie 4 razy i już więcej nie pójdę. Pierwsze wrażenie: protekcjonalny, obcesowy w kontakcie z pacjentem, badanie usg zrobione od niechcenia i tak na szybcika. Skierowania na szereg badań dostałam po bezpośredniej prośbie o to, gdy wspomniałam że przy wydawaniu diagnozy i wypisywaniu recepty należy diagnostykę uzupełnić o badania krwi a nie tylko rzut okiem na USG. Zwłaszcza że przekraczam normy o 110 razy. Gdy spytałam o szczegóły diagnozy którą mi wydał to popatrzyła na mnie jak na natręta i z łaską udzielił jednozdaniowej odpowiedzi. Nie tego oczekuję od profesjonalisty, jestem oburzona takim traktowaniem klienta - pacjenta, miałam nadzieję że kolejne wizyty przypadną na lepszy humor dr Świdra, ale każda kolejna tak samo się zaczynała i kończyła. Przenoszę się do lekarza w Gliwicach.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • konkretny ,może nie jest zbyt sympatyczny ale już na wstępie wyczuwa się profesjonalizm ,nie należy do tych ,którzy wyznaczają następną wizytę aby zgarnąć kasę .Już na pierwszej zleca wszystkie badania aby mieć pełny obraz na następnej a przecież mógłby wydłużać w czasie diagnozowanie .Super

 • Gdyby nie dr Świder nie wiem co byłoby dzisiaj ze mną. Leczyłam się w Jaśle przez kilka lat.Miałam problemy z jelitami, bolały mnie wszystkie kości. Niestety lekarze w Jaśle to rzeźnicy, tak mnie faszerowali antybiotykami i innymi świństwami, że zamiast pomagać to zaszkodzili. Dzisiaj dzięki nim mam uszkodzoną wątrobę. Mój organizm był wyczerpany i osłabiony.Ostatnią deska ratunku był Rzeszów. Zupełnie przez przypadek trafiłam na dr Świdra. Nadmienię, że to była wizyta na NFZ.Przyjął mnie bardzo grzecznie, był bardzo miły i spokojny. Przyjął mnie do szpitala gdzie zostałam poddana bardzo wielu badaniom. Dzięki tym badaniom zdiagnozował u mnie między innymi guzka przytarczycy co było przyczyna osłabienia kości ich bólu ,a także biegunki.Diagnoza była trafna. Dzisiaj jestem po operacji, czuje się dobrze,jeżdżę na wizyty kontrolne. Mało tego, pan doktor, aby zmniejszyć częstotliwość moich wizyt konsultuje się ze mną telefonicznie, nawet podczas jego urlopu czy wolnych sobót a nawet niedziel.Jest dostępny o każdej porze. Czy znacie Państwo takich lekarzy?. POLECAM Dr Świdra jest świetnym specjalistą, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.

 • REWELACYJNY, KONKRETNY, Z WYJĄTKOWĄ WIEDZĄ , WYBITNY LEKARZ .WSZYSTKIM OSOBOM , KTÓRYM GO POLECIŁAM WYSTAWIŁ TRAFNĄ DIAGNOZĘ .MOIM ZDANIEM NIE MUSI SIĘ GŁUPIO UŚMIECHAĆ I NADSKAKIWAĆ TZW." LAMENTOZOM"/MAM TU NA MYŚLI RÓWNIEŻ MĘŻCZYZN/ ŻEBY BYĆ DOBRYM LEKARZEM!,DZIĘKI BOGU ŻE MAMY NA PODKARPACIU TAKIEGO SPECJALISTĘ - AGATA Z MIELCA

 • Znakomity lekarz. Rzeczywiście wydaje się na początku oschły i nieprzystępny ale jest za to profesjonalistą. Jest skory do pomocy w każdej chwili- nawet, jeśli nie ma z tego korzyści finansowych. Gorąco polecam wwszystkim, którzy borykają się z tarczycą!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online