Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Staram się traktować pacjenta holistycznie (całościowo)


Leczone choroby

 • Alergia
 • Menopauza
 • Autyzm
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnie Lekarza Rodzinnego "Familia 2"

Z przyjemnością mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony z kwalifikacji pana dr. Grzegorza Łebka. Byłem w Poradni Rodzinnej w Kielcach (ul.Malików) prosząc o konsultacje po przebytym zapaleniu ucha środkowego i prawie dwutygodniowej stale utrzymującej się temperaturze, powyżej 38 stopni. Po zbadaniu uszu, nosa i gardła Pan Doktor stwierdził, że wszystkiemu jest winien przerost migdałka i zastosował odpowiednie leczenie dla tego typu schorzenia. Uchroniło mnie to od długotrwałego leczenia szpitalnego. Widać, że Pan Doktor wie co robi.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnie Lekarza Rodzinnego "Familia 2" ogólne osłabienie

Kilkakrotnie korzystałem z wizyt u sympatycznego Doktora Grzegorza Łebka. Za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie błyskawicznie stawiały mnie na nogi. To co jest dla mnie równie ważne, to za każdym razem miła rozmowa stanowiła ogromne wsparcie. Od wielu lat wiem, że mogę na niego liczyć.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnie Lekarza Rodzinnego "Familia 2" niepłodność

Bardzo długo nie mogłam zajść w ciążę, lata wyrzeczeń, ciężkiej pracy, trudu i żadnych, nawet najmniejszych efektów, z przeziębieniem poszłam wtedy do Pana Doktora Grzegorza Łebka, od słowa do słowa, załamana opowiedziałam mu o swoich problemach, a on po chwili powiedział co mam zrobić, popatrzyłam na niego jak na kosmitę (za co mi teraz wstyd), wymyślił metodę, na którą nikt ale to nikt wcześniej nie wpadł, mimo wielu różnych prób i wielu najróżniejszych metod wypróbowanych wcześniej. Wspólnie z mężem stwierdziliśmy, że warto spróbować, skoro zupełnie naturalna i nieinwazyjna metoda. Tak oto po roku zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, wtedy kiedy wszyscy najlepsi ginekologowie rozkładali ręce i wymyślali coraz to droższe i bardziej inwazyjne metody, Pan Doktor pokazał mi, że nastawienie i chęć pomocy są kluczowe. To, że teraz jestem szczęśliwa i mam dla kogo żyć to zasługa Pana, bardzo dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnie Lekarza Rodzinnego "Familia 2" autyzm

Bo bardzo długich staraniach o ciążę w końcu udało mi się zajść, byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie, Jasiu rozwijał się jak wszystkie inne dzieci i każdego ranka widząc jego uśmiech sama się uśmiechałam. W pewnym momencie, gdy Jasiu miał około roku, zaczęło dziać się coś czego się nie spodziewałam, Jasiu jakby przestał się rozwijać, przestał reagować, ciężko było z nim złapać kontakt wzrokowy. Był to nasz jedyny syn, szukałam pomocy wszędzie, doszłam nawet do lekarzy zagranicznych, ale diagnoza była nieubłagalna - autyzm. Łzy, rozpacz, niemoc to jedyne co czułam, byłam w stanie oddać wszystko co mam byle by tylko pomogło to mojemu dziecku. Szukałam każdej deski ratunku, tak trafiłam do Pana Doktora, pierwsza wizyta nie dała mi zbyt dużych nadziei, ale widać było, że człowiek wie co robi, przyszłam na kolejną wizytę i kolejną, w pewnym momencie zaczęłam dostrzegać zmiany, moje dziecko zaczęło na mnie reagować, poczułam drugi raz to uczucie, które poczułam jak zobaczyłam pierwszy raz mojego Jasia. Była to ciężka praca, moja, ale przede wszystkim Pana Doktora, zawsze był pod telefonem, a ja dzwoniłam z najmniejszym problemem, Pan Doktor cierpliwie słuchał i zawsze pomagał. Dzisiaj Jasiu już nie odstaje tak od rówieśników, jest coraz lepiej, a o autyzmie już nawet nikt nie wspomina.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnie Lekarza Rodzinnego "Familia 2" łuszczyca

Byłam na kilku wizytach u Pana Doktora Grzegorza Łebka w Kielcach na ul. Malików w Przychodni Rodzinnej i jestem tak zadowolona, że muszę wystawić pozytywną opinię. Pan doktor długo szukał przyczyny moich częstych nawrotów łuszczycy, a wiadomo, jaka to niewdzięczna choroba dla kobiety. Z przekazanych informacji o trybie życia, diecie i innych o których mówiłam, że z moim organizmem jest coś nie tak, zastosował odpowiednie leczenie, które już po 4 miesiącach przyniosło ogromną poprawę. Naprawdę polecam Pana Doktora każdemu, nie patrzy na zegarek i widać, że jest lekarzem z powołania.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnie Lekarza Rodzinnego "Familia 2" Menopauza

Tą drogą serdecznie pragnę podziękować Panu Doktorowi. Byłam zmęczoną życiem, schorowaną kobietą po pięćdziesiątce. Chodziłam do wielu lekarzy, byłam nawet w szpitalu, nikt nie umiał mi pomóc. Miałam coraz mniej sił, pojawiła się alergia, zaczęła się menopauza. Czułam się słaba i nikomu nie potrzebna .Przyszłam do Pana za namową koleżanki, która rok wcześniej korzystała z pomocy Pana doktora. Nie wiedziałam co to za metoda Autohemoterapia. Przyjął mnie przyjaźnie nastawiony człowiek, wytłumaczył co będziemy robić. Zaczęłam terapie własna krwią. Na początku nie odczuwałam żadnych zmian. Efekty zaczęły się po trzecim zabiegu. Gdy skończyłam terapię byłam pełną sił, uśmiechniętą kobietą, a alergia zniknęła. Doktor powiedział, że terapię można powtarzać co rok, wobec tego do zobaczenia za rok Panie doktorze.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu autyzm

Chciałam choć w ten sposób podziękować Panu Doktorowi za to co zrobił dla mojego synka Adasia. Gdy Adaś się urodził byłam taka szczęśliwa, rozwijał się prawidłowo, chorował, ale nie specjalnie ciężko. Problem pojawił się około 2 roku życia. Stanął w rozwoju i zaczęło się szaleństwo, lekarze, psychologowie i w końcu rozpoznanie jak wyrok - autyzm. Wszyscy rozkładali ręce, a z Adasiem był coraz gorszy kontakt, nie reagował na polecenia, nawet na swoje imię. Byłam załamana, proponowano mi tylko zajęcia terapeutyczne i żadnego leczenia. Zaczęłam wertować internet, fora i nic, żaden lekarz nie chciał zaproponować mi jakiegokolwiek leczenia, nikt nie chciał się zająć moim dzieckiem. Wtedy przez przypadek dotarłam do Pana Doktora. Przyszłyśmy na wizytę, nie obiecywał cudów, powiedział że spróbujemy. Zaczęło się leczenie, ciężka praca z mojej strony, usuwanie toksyn, odgrzybianie i żadnych efektów. Pan doktor mówił, trzeba jeszcze poczekać. Ja jak każda matka chciałam od razu. Efekty zaczęły przychodzić po 10 miesiącach leczenia, Adaś ruszył. Zaczął mówić pojedyncze słowa. Terapeutka zajęciową po pewnych zajęciach sama mnie poprosiła bym powiedziała co zrobiłam, bo to nie to samo dziecko, zdarzył się według niej cud. Popłakałam się ze szczęścia. W dalszym ciągu chodzimy do pana doktora i na terapię zajęciową. Aktualnie nie mówi się o autyzmie tylko terapeuci twierdzą że Adaś jest opóźniony w rozwoju mowy. Dziękuję Panie Doktorze.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Od pół roku Pan doktor leczy homeopatycznie mojego synka, który ma zdiagnozowany autyzm. Kiedy inni rozkładali ręce Pan doktor podjął się ciężkiej pracy. Najpierw oczyścił organizm i przygotował na odpowiednie leki, a teraz efekty są coraz bardziej znaczące, co potwierdzają nie tylko bliscy, ale też terapeuci. Przed nami jeszcze trochę pracy, ale czuję, że z Panem doktorem to się uda, wiem też, że w każdym momencie mogę zadzwonić i Pan doktor sam dzwoni, co jest dodatkowym wsparciem. Kazał zrobić badania, których nie wymyśliłby nikt inny i jego intuicja się sprawdziła, być może Pan doktor właśnie znalazł metodę i nadzieję dla chorych na autyzm dzieci. Ja mogę jedynie szczerze polecić Pana doktora.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnie Lekarza Rodzinnego "Familia 2"

Jeśli chodzi o choroby tarczycy to Pan doktor jest jedyny! Nie boi się podjąć ryzyka i walki, jest spokojny i cały czas panuje nad tym co robi. Byłam u wielu lekarzy, a dopiero Pan doktor uwolnił mnie od dożywotniego zażywania hormonów i pokazał mi, że można normalnie żyć i funkcjonować. Zaburzenia lękowe, wahania nastrojów, zmiany skórne, Pan doktor zapanował nad wszystkim i cały czas ściśle kontroluje to co się dzieję. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy chcą podjąć walkę, z Panem doktorem jest naprawdę duża szansa ją wygrać!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepszy homeopata na jakiego mogłem trafić! Pan doktor homeopatycznie wyleczył u mojego synka grzybicę, której nie umiał wyleczyć żaden lekarz wcześniej. Po ponad 2 latach starań i konsultacji u różnych lekarzy nie było nawet najmniejszych efektów, wręcz było jeszcze gorzej, dopiero Pan doktor wiedział co robić, poświęcił nam naprawdę dużo czasu, był spokojny i cierpliwy. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora każdemu, kto chce się wyleczyć, a nie leczyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

33 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czuję się przemęczona, ospała, włosy wypadają mi garściami. Mam 27 lat, ważę 59 kg przy wzroście 164 cm.
  Zrobiłam dziś morfologię i jedyne co mam przekroczone, to :
  LYM -3,64 G/L
  LYM% - 49,7 %L
  NEUT% 40,7 %N
  P-LCR - 18,6 %
  Czy to ma jakiś wpływ? Jakie badania mogę jeszcze zrobić, żeby dowiedzieć się skąd to samopoczucie?

  Proszę wykonać oznaczenie poziomu glukozy na czczo ,TSh i poziomu witaminy D3 Ważnym badaniem byłoby wykonanie badania ogólnego moczu.

  dr n. med. Grzegorz Łebek

 • Potrzebuje pomocy. Mam problem z gardłem, a raczej prawym migdalkiem. Przyjmuje regularnie tabletki na gardło i spray’e. Kiedyś po 2 dniach już było dobrze, niestety teraz boli jeszcze bardziej. Co mam zrobić

  Być może jest stan zapalny i zakażenie bakteryjne ale to wymaga wizyty u lekarza zbadania i zastosowania odpowiedniego leczenia

  dr n. med. Grzegorz Łebek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Staram się traktować pacjenta holistycznie (całościowo)


Leczone choroby

 • Alergia
 • Menopauza
 • Autyzm
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna