lek.

Grzegorz Jamro

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej. Specjalista otorynolaryngolog. Pracownik Oddziału Otolaryngologii dla Dorosłych i Dzieci SPWSZ w Szczecinie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: AsymedUsługa: torbiel zatoki i przewlekłe zapalenie gardla

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy. Słucha pacjenta i zwraca uwagę na szczegóły. Odpowiada konkretnie na pytania nawet na dociekliwe i bez żadnego zażenowania. Jest bardzo miły i bardzo dużo w nim empatii.Pomimo iż dowiedziałam się ze będę miec operacje wyszłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy i spokojna ze jestem w dobrych rękach.

 • B
  Lokalizacja: AsymedUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Najlepszy lekarz jakiego dotad spotkalam odrazu rozpoznal chorobe mojego dziecka dostosowal odpowiednie leczenie i problem z uszami sie skonczyl.Dziekuje Panie Doktorze.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AsymedUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pan doktor zrobił na mnie wrażenie osoby konkretnej i inteligentnej - bez "lania wody" i podawania ogólników, które nic nie wnoszą do sprawy. Wypowiadał się z oszczędnością ale co najważniejsze jednoznacznie i wyczerpująco temat - być może w przypadku mojego dziecka była taka możliwość (przerost migdałów). Zaproponował mi konkretne leczenie. Polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AsymedUsługa: leczenie zatok

  Wizyta bardzo rzeczowa i konkretna, badanie przebiegło bezproblemowo. Dr Jamro jest bardzo kontaktowy, wszystko omówił i wyjaśnił całą procedurę leczenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AsymedUsługa: badanie laryngologiczne

  Bardzo przyjemna wizyta, Pan doktor taki po ludzku bardzo sympatyczny, 3,5 letnia córka nawet nie pisnęła przy badaniu, wszystko zrozumiale wyjaśnił i mamie kamień spadł z serca. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia. Zna się na rzeczy, konkretny, rzeczowy i do tego sympatyczny. Świetne podejście do dzieci. Stawia konkretną diagnozę i wprowadza leczenie. Polecam.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz sympatyczny. Ma dobre podejście do dzieci. Wg mojej oceny zrobił dokładne badanie. Udzielił wyczerpującej informacji. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie bardzo delikatne, informacja zwrotna dokladna. Lekarz bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AsymedUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Z czystym sercem polecam Pana Doktora. Z rewelacyjnym podejściem do dzieci, wysłucha rodzica. Postawi sluszna diagnozę i wielokrotnie tlumaczy jak postępować. Jest cierpliwy i rzeczowy. Życzylabym sobie i Państwu wszystkich lekarzy z takim podejściem do Pacjenta. Pan Doktor chcę pomoc patrząc na każdego indywidualnie. Pozdrawiam i dziękuję mama Huberta

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AsymedUsługa: badanie słuchu, badanie nosa

  Super podejście do dzieci,wszystko jasno wyjaśnił.zaczynamy dopiero przygode z panem doktorem ale juz czuje że będzie na wielki plus.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje