Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Warszawska 17, Nowy Dwór Gdański
Spółka Partnerska Lekarzy W.Dobrzyński,G.Brzuszek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Spółka Partnerska Lekarzy W.Dobrzyński,G.Brzuszek Inny

Bardzo dobry człowiek i świetny specjalista. Szybko miło i rzeczowo , bez zbędnego „pitu-pitu” a przede wszystkim skutecznie. Ogromna wiedza , zaangażowanie i szczegółowe tłumaczenie wyjaśnienie problemu . Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Spółka Partnerska Lekarzy W.Dobrzyński,G.Brzuszek niepokojące objawy wymagające dalszej diagnostyki

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie wysłuchuje i jak do tej pory trafnie (zawsze) stawiał diagnozę. Przepisuje leki, które działają szybko i skutecznie. Posiada bardzo dużą wiedzę medyczną w bardzo szerokim zakresie. Liczba osób, która do Niego codziennie cierpliwie czeka aby odbyć wizytę świadczy o jego kompetencji i zaufaniu.


S
Użytkownik zweryfikowany

Miły,kompetentny i rzeczowy. Bardzo bezpośredni, co może razić przy pierwszym kontakcie, ale taki ma styl bycia Chętnie tłumaczy i zleca potrzebne badania. Zawsze punktualny, nigdy się nie spóźnia. Paradoksalnie minusem mogą być duże kolejki do pana doktora, co powoduje, że trzeba się rejestrować wcześnie rano.


R

Dr Brzuszek jest super fachowcem. Mojemu znajomemu, który bez inhalatora nie mógł przejść 10 kroków pomógł na tyle, że teraz bez problemu idzie nad morze. U mnie diagnozy też stawia prawidłowe, mimo że inni lekarze mają z tym problem. Nie mam problemu ze zleceniem na badania. Potrafi leczyć nie tylko ciało, znajduje także czas by porozmawiać i wyjaśnić wątpliwości. Nie spławia pacjentów jak duża cześć lekarzy. Cała moja rodzina bardzo ceni tego fachowca. Z czystym sumieniem mogę go polecić :-)


P

Lakarze szybko "nudzą"się pacentem-zwłaszcza przewlekle chorym.Dr Brzuszek ma szeroką wiedzę,ale niechętnie z niej korzysta.Bardzo niechętnie też zleca badania i serwuje drogie leki,mimo to jest najlepszym lekarzem jaki pracuje w przychodni.


P

polecam miła szybka obsługa pacjenta !!!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie