Grzegorz Badora, stomatolog Świdnica

lek. Grzegorz Badora

Stomatolog

6 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Emilii Plater 11, Świdnica
Plater 11 Stomatologia - Grzegorz Badora

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Plater 11 Stomatologia - Grzegorz Badora miniimplanty ortodontyczne

Moje pierwsze implanty powodowały stres który już w pierwszych minutach kolejnej z serii wizyty dr Grzegorz skutecznie rozładował. Podejście Doktora, jego kompetencje i doświadczenie powoduje ze leczymy się u Niego Całą Rodziną wraz ze znajomymi i ich rodzinami :) to profesjonalista ze świetnym podejściem zarówno do małych jak i tych „dorosłych dzieci” bowiem na fotelu wszyscy jesteśmy jak dzieci we mgle ..


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Plater 11 Stomatologia - Grzegorz Badora

Jestem pod duzym wrazeniem po pierwszej wizycie u doktora Grzegorza. Po nie udanych kilku wizytach u innego dentysty w gabinecie doktora Grzegorza poczulam, ze jestem we wlasciwym miejscu. Wysoki profesjonalizm, czystosc, mila atmosfera, troska o pacjenta i delikatnosc pana doktora mnie zachwycila. Bardzo polecam uslugi doktora Grzegorza.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor leczy ząbki mojemu 4-letniemu dziecku. Mój syn jest zachwycony wizytami, chcę wracać do gabinetu. Atmosfera jest bardzo przyjemna. Polecam wszystkim!! :)


D
Użytkownik zweryfikowany

Również polecam,pana doktora-Grzegorza Badorę.Jestem jego stałą pacjentką.Wyrywałam,wstawiałam,leczylam.Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług,miłej atmosfery.Ten lekarz naprawdę jest dobry w tym co robi.To prawdziwy profesjonalista,ma bardzo "dobrą rękę",wyczucie,wie gdzie dotknąć,żeby nie zabolało.Ceny również nie są wygórowane,w zależności co kto chce mieć, i z jakiego materiału.Naprawdę polecam,pana doktora Badorę,widać że swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem.Zależy mu żeby jego pacjent był zadowolony do końca.Iwona Dąbrowska


R
Użytkownik zweryfikowany

Doktora polecił mi znajomy. To był przysłowiowy strzał w "10". Szybka i w miłej atmosferze konsultacja, szczegółowo przedstawiony (na papierze) kosztorys leczenia. Samo leczenie w pełni profesjonalne, dokładne - a jestem w tych sprawach bardzo wyczulony. Nic już nie boli, zęby wyglądają świetnie. Na każdym kroku mogłem liczyć na cierpliwe odpowiedzi na moje czasem pewnie błahe pytania.
Sam polecam teraz Doktora swoim znajomym. Moja rodzina już się tam leczy.


J
Użytkownik zweryfikowany

Niby wszystko profesjonalnie i miło, gabinet sprawia przyjenme wrażenie, ale ... nie wiem czy wybrałbym ponownie tego lekarza. Poza tym brak info o cenie usług. Nawet nie można doprosić się o wstępne oszacowanie kosztów leczenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie