Lek.

Grażyna Żyłka

Pediatra

23 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Wspaniały człowiek, lekarz, kobieta. Ciepła, cierpliwa z ogromną wiedzą. Widać i czuć, że Pani doktor Grażynka kocha swoich małych pacjentów. Myślę, że z wzajemnością :) mój 4 letni Maciek za nią przepada :)
  Inni pediatrzy powinni brać przykład z Pani doktor, polecam gorąco z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że lepszego dziecięcego lekarza nie spotkałam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Wspaniały człowiek, lekarz, kobieta. Ciepła, cierpliwa z ogromną wiedzą. Widać i czuć, że Pani doktor Grażynka kocha swoich małych pacjentów. Myślę, że z wzajemnością :) mój 4 letni Maciek za nią przepada :)
   Inni pediatrzy powinni brać przykład z Pani doktor, polecam gorąco z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że lepszego dziecięcego lekarza nie spotkałam

  • Niesamowity pediatra. Bardzo dokładna, dociekliwa i konkretna. Podchodzi z sercem do pacjentów. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Godna polecenia!!!.

  • wspaniały lekarz, ma lepsze podejście do dziecka niż nie jedna matka, dokładnie tłumaczy co dolega dziecku, spokojna, opanowania i cierpliwa, uśmiechnięta, jest jedynym lekarzem do którego moje dziecko nie boi się iść, jak dla mnie prawdziwy lekarz z powołania, po wizycie u Pani doktor człowiek czuje się zrozumiany i co najważniejsze jest bardzo dobrym fachowcem,serdecznie polecam

  • Bardzo dobry lekarz, nie spotkałam takiego drugiego lekarza z takim powołaniem, wiedzą i cierpliwością do dzieci. Do każdego potrafi podejść. Bardzo mi pomogła zdiagnozować i dobrać leki dla mojego synka. Polecam gorąco.

  • Bardzo dobry lekarz wyleczyla moje dziecko z ciezkiej kolki .Mieszkam w Szczecinie i nawet tu lekarze rozkladali rece a ona prawdziwy lekarz z powolania pomogla nam za co jestem jej wdzieczna do dzis.POLECAM.

  • Lekarka naprawde wspaniała. Uratowała mi córcie. Zawsze doradzi odpowie na każde nawet najdziwniejsze pytania, wytłumaczy i doradzi. Szkoda tylko za tak trudno się z nią czasem skontaktować. Dziekujemy :)

  • Również uważam, że jest to bardzo kompetentna pediatra, rewelacyjne podejście do dziecka i spanikowanego czasem rodzica, byłam z synkiem w Szpitalu w Szczecinku, bardzo uważnie bada dziecko, tłumaczy co się dzieje, nie śpieszy się, cudowna kobieta, fakt bardzo ciężko umówić się na wizytę prywatna, trzeba cierpliwości, zazdroszczę, że Szczecinek ma takiego lekarza, dziękuję i polecam wszystkim rodzicom!!!

  • Jestem dumna że szczecinecki szpital ma tak wspaniałych pediatrów jak Pani doktor Żyłka (pozostali pediatrzy na oddziale również zasługują na pochwałęWspaniała kobieta,lekarka.Zawsze uśmiechnięta,profesjonalna.Nigdy nie odmawia pomocy i porady-szkoda tylko że nie przyjmuje w żadnej przychodni :( ale gdyby przyjmowała to inni ,,pediatrzy,,nie mieli by pacjentów :)pozdrawiamy A.M.M.W

  • Anioł. Super podejście do dzieci oraz wiedza. Zawsze dodatkowe badania, sprawdzanie każdego wątku. Ciężko ją złapać, ale opłaca się wysilić. Delikatnie rozwiewa wątpliwości i wszytko tłumaczy, dzięki czemu nie czuję się jak hipochondryczka, gdy biegniemy do niej choćby z katarkiem. Tylko dr Grażynka i dr Magda G-B mają powołanie do tego zawodu. Obie są aniołami w ludzkiej skórze. Pozdrowienia M.T.L.i B.

  • To przykład lekarza z powołania. Wiedza ogromna i serce dla dzieci. Diagnozy 100% trafne. Pozdrowienia Mama Adasia i Bartka

  Jesteś tym lekarzem?

  60

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.