Grażyna Klee

Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J

  Jeden z lepszych lekarzy u ktorych przyszlo mi sie leczyc. Wczesniej chodzilam na Lwowska do innej Pan dr jak rowniez zdarzylo mi sie odbyc wizyte u doktora Prokopowicza, ktory zupelnie nie zna sie na rzeczy,; zle dobral mi dawke a to bylo jeszcze w ciazy!!!
  Pani doktor Klee jest wspaniala, ma szeroka wiedze I doswiadczenie.
  Nie znam lepszedo endokrynologa w Rzeszowie!
  Serdecznie Ja polecam!!!!

 • Szukasz endokrynologa? Pacjenci polecają:

  Antoni Prokopowicz
  Antoni Prokopowicz
  Endokrynolog, Ginekolog
  Al.Piłsudskiego 31, Rzeszów
  A ja polecam Pana doktora. Ktoś pisze że jest bez humoru ?? Ostatnio na wizycie spędziłam 20minut bo Pan doktor… więcej

  Dorota Mądrzak
  Dorota Mądrzak
  Endokrynolog, Internista, Radiolog
  Fredry 7A, Rzeszów
  Pani doktor leczyła mojego męża w 2015r. Miał bardzo rozległą tarczycę. Był przez Panią doktor leczony zarówno… więcej

  Elżbieta Małgorzata Drachal
  Elżbieta Małgorzata Drachal
  Endokrynolog, Pediatra
  al. Kopisto 1, Rzeszów
  Sympatyczna Pani doktor z przyjacielskim podejściem do dzieci. Dostrzega również inne problemy zdrowotne, dlatego… więcej

  Magdalena Kasztelnik
  Magdalena Kasztelnik
  Internista, Endokrynolog
  Wojska Polskiego 3, Mielec

  Marta Tracz-Bujnowicz
  Marta Tracz-Bujnowicz
  Endokrynolog, Internista
  Centrum Medyczne "Rokitek" ul. Rokitek 41A, Sandomierz
  24.09.2018 r. to była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Wcześniej z tym samym problemem byłam u innych endokrynologów.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J

   Jeden z lepszych lekarzy u ktorych przyszlo mi sie leczyc. Wczesniej chodzilam na Lwowska do innej Pan dr jak rowniez zdarzylo mi sie odbyc wizyte u doktora Prokopowicza, ktory zupelnie nie zna sie na rzeczy,; zle dobral mi dawke a to bylo jeszcze w ciazy!!!
   Pani doktor Klee jest wspaniala, ma szeroka wiedze I doswiadczenie.
   Nie znam lepszedo endokrynologa w Rzeszowie!
   Serdecznie Ja polecam!!!!

  • P

   Nie polecam tej Pani. Nasza współpraca układała się dobrze do momentu kiedy leczenie tabletkami nie przyniosło poprawy. Wówczas zwlekała z wypisaniem skierowania na leczenie jodem radioaktywnym (3 miesiące - nie mam pojęcia dlaczego). Nie wypisała skierowania na scyntygrafię - co jeszcze opóźniło moje leczenie (lekarz specjalista może je wypisać). Szukajcie innego endokrynologa.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Jestem strasznie rozczarowana. Chodziłam do niej 2 lata a ona jedynie robiła mi jedne i te same badania z których nic nie wynikało. Gdy skierowałam się do niej z prośbą o usg tarczycy, odmówiła twierdząc, że to z jej kieszeni pójdą pieniądze. Oczywiście jeśli się jest stałą pacjentką i się chodzi na dodatkowe wizyty prywatne to jest bardzo uprzejma, dla innych już nie za bardzo. Jeśli chciałam wytłumaczyć co mi się dzieje, twierdziła, że tak nie może być bo z badań wyszło co innego a one były robione podczas brania leków . Zgadzam się z panią Zuzanną, że kieruje się rutyną. Straciłam bardzo dużo nerwów przez tą Panią i Zdecydowanie odradzam wszystkim.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Hmm ciężko mi uwierzyć w tą historię Zuzanny, ponieważ ja się leczyłam kilka lat temu na nadczynność tarczycy, byłam pod opieką wielu 'lekarzy' którzy nie potrafili mnie wyleczyć i tak oto moje leczenie trwało 4 lata bez żadnej poprawy.Ktoś mi polecił Panią dr.Grażynę Klee więc postanowiłam spróbować,byłam bardzo miło zaskoczona, na początek przeprowadziła ze mną wywiad na temat chorób w mojej najbliższej rodzinie na podstawie którego mogła stwierdzić czy to dziedziczne czy nie. Przebadała mnie dokładnie, zleciła szczegółowe badania i rozpoczęłam leczenie-trwało ono około 4 miesięcy. 4 miesiące w porównaniu do 4 lat to wielka różnica, co więcej, miałam z nią stały kontakt telefoniczny w razie gdyby mój organizm źle reagował na leki, przyznam że to było dla mnie wielkie zaskoczenie. Dlatego dziwi mnie wypowiedź Zuzanny, ponieważ ta Pani Dr o której mowa cały czas szczegółowo mnie informowała o tym jak powinno się podejść do tej choroby, co wolno - czego nie,czy potrzebna jest do tego dieta o której wspomniała wyżej Bożena.Dlatego właśnie mogę jedynie dobrze się wypowiedzieć na temat tej doktorki. Polecam :)

  • B

   Pani doktor u której leczę na niedoczynność tarczycy uświadomiła mi że otyłość jest chorobą i zmobilizowała mnie do odchudzania kontrolowanego przez dietetyczkę co spowodowało że w ciągu pół roku schudłam 17 kg i teraz nie muszę już brać leków na nadciśnienie, cholesterol i nie mam problemów z bólem kolana. Ponadto hormony które przyjmuję na niedoczynność tarczycy są lepiej wchłaniane przy mniejszej zawartości tkanki tłuszczowej. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za to że przeprowadziła szczegółowy wywiad i bardzo uczciwie ostrzegła przed skutkami nieleczonej otyłości.

  • Z

   Jestem bardzo rozczarowana panią doktor. Miałam do czynienia z wieloma lekarzami różnych specjalności, mam za sobą ciężkie leczenie i poszłam do dr.Klee z polecania. Okazało się, że jest lekarzem nastawionym na rutynowe działania i kompletnie ignorowała próby wyjaśnienia z jakiego powodu sie u niej zjawiłam. Dodatkowo zaczęła mi wmawiać ciężkie choroby na podstawie wyników badań sprzed kilku lat. Jej wyssane z palce schorzenia się sie oczywiście nie potwierdziły za to kosztowały mnie sporo nerwów i 100zł. Może dla kogoś od kogo od lat ściąga kasę jest przemiła (widziałam to na przykładzie następnego pacjenta) jednak nie wiem po której wizycie następuje przełom... Straty moralne mogłabym sobie darować gdyby przynajmniej udzieliła mi rzetelnych informacji zamiast na moje pytania odpowiadać sentencjami w stylu "ja mam swoje tajemnice a pani swoje"...to chyba nie jest profesjonalne. Ogolnie, w mojej ocenie, bezduszna rutyna. Zdecydowanie nie polecam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Miła, kompetentna, bardzo dokładna. Leczę się u Niej od dziecka. Na wizycie poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu, przeprowadza dokładny wywiad, pyta o najmniejsze szczegóły.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG