dr n. med.

Grażyna Bartnik

Laryngolog, Audiolog, foniatra

19 opinii +dodaj

Posiada wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie kliniczne, szczególnie w leczeniu pacjentów z zaburzeniami słyszenia i szumami usznymi. Przez wiele lat była kierownikiem jedynej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentna, wytłumaczyła prawdopodobna przyczynę szumów usznych,zlecila dodatkowe badania sluchu ktore wykonalem na miejscu i przekazala dokladne zalecenia.zdecydowanie polecam

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie. Pani Doktor jest rzeczowa i szybka. Dla mnie trochę za szybka, ale być może jest to kwestia różnej dynamiki. Na wyniki leczenia trzeba poczekać.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Przyszpitalna IBISUsługa: konsultacja

  Pani doktor jest niezwykle cierpliwą, empatyczną osobą. Wyjaśniła mi w przystępny sposób na czym polega moja dolegliwość, oraz jak postępować aby się jej pozbyć. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. Za kilka miesięcy pojadę z przyjemnością na wizytę kontrolną, a mieszkam na drugim końcu Polski. Pani technik, która wykonuje na miejscu badania również zasługuje na słowa uznania za serdeczne podejście do pacjentów. Dziękuję za wszystko :)

 • Lokalizacja: Przychodnia Przyszpitalna IBIS

  Pani Dr Grazyna Bartnik jest wspanialym lekarzem. Wysoki profesjonalizm I naprawde wyjatkowo cieple podejscie.
  Jestem naprawde wdzieczna ze pani doktor zajela sie moja olegliwoscia.

  Serdecznie polecem.
  Rowniez pozdrawiam wszystkich tych ktorzy borykaja sie z roznymi dolegliwosciami.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Przyszpitalna IBISUsługa: konsultacja

  Bylem dzisiaj na wizycie u pani Doktor, przyjechalem az z Katowic. Super lekarka poswiecila mi mnostwo czasu na zdiagnozowanie mojej choroby, dostalem konkretne informacje I odpowiedzi na moje pytania.Taka lekarka przydala by nam sie na slasku. Pozdrawiam I dziekuje Henryk

 • A

  Pani Doktor jest bardzo dociekliwa, cierpliwa i profesjonalna, a przy tym niezwykle sympatyczna. Wysłuchała mnie bardzo uważnie, poświęciła mi naprawdę mnóstwo czasu. Po dokładnym zbadaniu mnie oraz wykonaniu dodatkowych badań (na miejscu, od ręki) postawiła diagnozę. Zastosowałam się do zaleceń i po niecałych dwóch tygodniach problem dudniącego ucha, przeszkadzającego w życiu codziennym i spaniu, ustąpił niemal całkowicie! Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani, dziękuję za pomoc!

 • J

  Przyszłam do Pani Doktor z problemem (specyficzny szum uszny, a raczej terkot) ktorego żaden inny lekarz nie potrafił rozwiązać. Pani doktor zajęła się mna nie tylko troskliwie ale i skutecznie! Z przenikliwoscią Sherlocka Holmesa wytropila przyczynę . To zmienilo moje życie! Wreszcie moge spać spokojnie. Ogromne dziękuję!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjny lekarz. Dokładny wywiad, dodatkowe badanie na miejscu a potem omówienie wyników. Serdecznie polecam

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem na początku leczenia szumow usznych, także ciężko mi jest oceniać. W tym momencie mogę napisać, że kompetencja na wysokim poziomie, rzeczowosc, poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem, ogolnie wrażenie ze pani DOCTOR chce pomoc.

 • W

  O Pani dr Grazynie Bartnik pierwszy raz przeczytałam w internecie. Już wcześniej kiedyś słyszałam, że jest bardzo dobrym lekarzem i wspaniałą osobą. Zaczęłam czytać o Niej więcej, zapoznałam się z Jej pracami, do których udało mi się dotrzeć i pomyślałam, że może Ona zdoła mi jakoś pomóc. Od kilku lat zmagałam się z przeokropnymi szumami, zawrotami głowy i niestabilnym niedosłuchem. Lekarze rozkładali ręce, tak naprawdę żaden nie miał pomysłu na jakąkolwiek terapię, która dawałaby mi szanse na zmniejszenie moich dolegliwości. Byłam przez lata faszerowana lekami, które praktycznie nic nie pomagały. Okresowe huki w głowie (szczególnie w nocy !) nasilały sie tak bardzo, że prawie traciłam świadomość. Byłam zrozpaczona i załamana. Dokładnie 2 lata temu, po wielogodzinnej, nocnej podróży dotarłam rano na umówioną konsultację do Pani dr Grażyny Bartnik w Instytutucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie. Jakże troskliwie Pani Doktor się mną zajęła ! Nigdy wcześniej nikt z lekarzy tak ze mną nie rozmawiał i nie poświęcił mi tyle czasu. Od tej pory do dzisiaj jestem pod opieką Pani Doktor i bardzo, bardzo Jej dziękuję, że do niej trafiłam. Moja choroba nie jest łatwa do leczenia, ale mogę powiedzieć , że czuję się dzisiaj o niebo lepiej. Praktycznie w dużym stopniu panujemy nad moim stanem i dzięki kompleksowej terapii widzę WIELKĄ poprawę. Dziękuję Pani Doktor za serce, wyrozumiałość, cierpliwość, doświadczenie i wiedzę - tak dla mnie pomocne. Polecam Panią Doktor, Ona nigdy nie zawodzi !!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiada wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie kliniczne, szczególnie w leczeniu pacjentów z zaburzeniami słyszenia i szumami usznymi. Przez wiele lat była kierownikiem jedynej w Polsce Kliniki Szumów Usznych w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu (IFPS). Jest autorką i współautorką ponad 80 publikacji medycznych, monografii i rozdziałów do książek o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
  Jako pracownik naukowy IFPS uczestniczyła w realizacji wielu projektów naukowo-badawczych z dziedziny patofizjologii słyszenia, szumów usznych i obniżonej tolerancji na dźwięki, w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych oraz w pracy dydaktycznej w zakresie szkolenia lekarzy i specjalistów dyscyplin pokrewnych. Była wielokrotnie organizatorem specjalistycznych kursów dla lekarzy w Polsce oraz wykładowcą na Europejskim Kursie Szumów Usznych w Cambridge. W praktyce klinicznej wdraża na bieżąco aktualne osiągnięcia medyczne i terapeutyczne dotyczące terapii szumów usznych oraz innych schorzeń z zakresu audiologii i laryngologii.

  Więcej informacji o Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej dr n. med. Grażyny Bartnik.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria