lek.

Gizela Plazura-Krzymińska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
107 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  U Pani doktor lecze się już od 1,5 roku .Polecam bardzo dobry lekarz miła,zawsze wyslucha,doradzi i podejmuje wlascie leczenie.Juz kilka razy mi pomogła .Cieszę się że wkoncu trafiłam na dobrego lekarza.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: bóle głowy

  Pani doktor jest osobą bardzo dokładną, wszystko rzetelnie i spokojnie mi wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i zaleceń jakie otrzymałam. Świetne podejście do pacjenta!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,Pani dr.Krzymińskiej,to moja kolejna wizyta,jestem bardzo zadowolony z prowadzenia i leczenia moich schorzeń.Dziękuję i polecam Panią dr.to właściwa osoba na swoim stanowisku, zajmująca się wnikliwie pacjentem poświęcając mu czas,z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46

  Podczas wizyty określiłem swoje dolegliwości bólowe. Zostałem wstępnie przebadany. Lekarka stwierdziła kuriozalnie, że nic mnie nie boli i że mam iść do psychologa bo wmawiam sobie ból. Brak słów… Natomiast wypisała mi skierowanie na badanie rezonansowe, w moim wypadku badanie bezcelowe. Dlaczego tak twierdzę? Otóż zbulwersowany (i w bólu) opuściłem gabinet jak najszybciej i umówiłem się na wizytę u innego lekarza neurologa. Lekarz ten od razu po określeniu przeze mnie moich dolegliwości, postawił konkretną diagnozę, której celność stwierdzam teraz po półrocznym leczeniu.

  Wypraszam sobie takie traktowanie przez kogokolwiek a tym bardziej przez osobę, która ma pomagać ludziom. Nigdy więcej nie zamierzam odwiedzać tego gabinetu. Za “poradę neurologiczną” zostało pobrane oczywiście “wynagrodzenie”. Szczerze nie polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Doktor trafiłam przez serwis znanylekarz. Bardzo polecam Pani doktor przebadała mnie od stóp do głów zebrała dokładny wywiad i postawila diagnozę... czy trafną dowiemy sie za około dwoch tygodni... polecam

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor bardzo rzeczowa,przeprowadziła szczegółowy wywiad. Rozwiała moje wątpliwości co do stanu zdrowia. Generalnie polecam. :)

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: konsultacje neurologiczne

  Do pani doktor trafiłem ze strony znanylekarz.pl .Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam innym.Żaden inny lekarz,do którego trafiłem po wypadku nie potrafił mi dobrać lekarstw na ból głowy a pani doktor od razu wiedziała co przepisać.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46

  Pani doktor rzeczowa i profesjonalna. To moja 2ga wizyta. Diagnozy pani doktor trafne a leczenoe skuteczne.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: konsultacje neurologiczne

  Do pani dr trafiłam z polecenia bliskiej osoby i nie zawiodłam się. Bardzo wnikliwa rozmowa dokładne badanie i trafione leczenie. Polecam i dziękuję.

 • F
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46

  Wizyta u Pani doktor przebiegła w bardzo zadowalający sposób, zostały przeprowadzone badania, szczegółowy wywiad medyczny. Otrzymałem skierowania na szereg kolejnych badań.Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje