lek. dent. Filip Wiśniewski

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Lubin 1 adres

Nr PWZ: 2844415

5 opinii

Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Usługi i ceny

  • Leczenie kanałowe

    Od 350 zł

  • Licówka ceramiczna

    Od 1 200 zł

  • Protezy

    Od 1 400 zł

  • Stomatologia estetyczna

    300 zł

  • Wybielanie zębów

    Od 800 zł

Adres

Centrum Stomatologiczne Dentiko

Kisielewskiego 14, 59-300 Lubin

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

5 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • K

    Pierwszy raz w życiu lubię chodzić do dentysty Profesjonalizm i życzliwość to drugie (i trzecie) imię doktora Filipa.

     • Centrum Stomatologiczne Dentiko Inny  • 

  • J

    Doktor Filip WYBITNY dentysta, bez ściemy. Od ośmiu lat mam licówki w Warszawie takich nie robią, serdecznie polecam Janek

     • Centrum Stomatologiczne Dentiko licówka ceramiczna  • 

  • B

    Wyśmienity fachowiec, pełny profesjonalizm. Polecam!!!

     • Centrum Stomatologiczne Dentiko leczenie kanałowe  • 

  • A

    Polecam ze szczerego serca! Szczególnie dla osób panicznie bojących się nawet najdrobniejszych zabiegów, którzy mają uraz po poporzednich specjalistach. Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Filipowi Wiśniewskiemu, za profesjonalne podejście,troskliwą opiekę medyczną, szczerą empatię, okazane ciepło i zrozumienie. Dziękuję za indywidualne podejście do pacjenta i poczucie humoru ???? Panie doktorze- dziękuję, że mogę cieszyć się pięknymi ząbkami!! Pacjentka Aleksandra Betlejewska

     • Centrum Stomatologiczne Dentiko  • 

  • J

    Wizyta w tej przychodni zmieniła moje przekonanie że zabiegi stomatologiczne to zawsze duży stres i często towarzyszący ból. Dr Filip Wiśniewski dysponując dużą wiedzą i nowoczesnym sprzętem rozwiązuje problem z jakim przychodzi pacjent, jest zawsze uśmiechnięty i pamięta swoich pacjentów jak też ich przebieg leczenia.Polecam wszystkim, młodym i starszym - naprawdę ,wizyta na fotelu nie musi być złym doznaniem. Jacek G.

     • Centrum Stomatologiczne Dentiko nadbudowa zęba  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Filip Wiśniewski

tak zajmuję się takim leczeniem, zarówno rekonstrukcyjnym jak i poszerzoną diagnostyką problemu. pozdrawiam


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Filip Wiśniewski

A czy po oszlifowaniu po pierwszej wizycie zab tez bolał czy zacząl dopiero teraz? po zacementowaniu moze utrzymywac sie chwilowa nadwrażliwosc, aczkolwiek dolegliwosci na bodzce termiczne cieple… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania