lek.

Emilia Przybylska

Kardiolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Emilia Przybylska – specjalista kardiolog Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. W latach 2009-2015 odbyła staż specjalizacyjny w ramach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa. Zrobiła bardzo dokładny wywiad na temat mojego zdrowia i niepokojących mnie objawów. Wykonała dodatkowe badania wraz ze szczegółowym opisem w celu wykluczenia wzzelkich nieprawidłowości. Uspokoiła mnie, że z moim sercem jest wszystko ok. Z gabinetu wyszłam bardzo zadowolona i wiem, że gdyby kiedykolwiek wystąpiły jakieś problemy kardiologiczne u moich bliskich to na pewno polecę wizytę u pani Doktor Emilii Przybylskiej. Dziękuję bardzo.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani doktor sympatyczna, wzbudziła moje zaufanie Sama wizyta niekrępująca i na czas a badania wykonane szczegółowo i dokładnie Po pierwszej wizycie nie mam zastrzeżeń

 • A
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: kontrolne

  Wizyta odbyła się o czasie ,pani doktor jest miłą i kompetentną osobą znającą się na swojej pracy i przestrzegającą czasu wizyty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miła osobą. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i doradziła przeprowadzenie kilku badań. Wyniki badań były pozytywne co mnie bardzo ucieszyło. W wizycie zabrakło mi jednak wskazówek, porad dotyczących uniknięcia pojawiających się u mnie ,, kołatan serca." Z całym sercem polecam Panią doktor. Gdyby w przyszłości wystąpiła potrzeba udania się do kardiologa to z pewnością jeszcze raz udam się do tej Pani :-)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: niewydolność krążenia, migotanie i trzepotanie przedsionków

  Panią Doktor zna, się na swoim fachu doradzi, porozmawia, wysłucha, polecam każdemu choremu z problemami kardiologicznymi. Jedyny kardiolog, który zlecił inne badania w zakresie Niewydolność krążenia, a nie zmianę, tylko leków jak inni kardiolodzy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Miła i sympatyczna Pani doktor zajęła się moim przypadkiem w sposób profesjonalny wykonując wszystkie konieczne badania. Godna polecenia innym pacjentom.

 • M

  Pani Doktor bardzo sympatyczna i cierpliwa, widać dużą troskę i zainteresowanie pacjentem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy w zrozumiały dla pacjenta sposób :) Patrzy szeroko na problem i widać ze ma bardzo dużą wiedzę. Zdecydowanie polecam :)

 • Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadziła wywiad ze mną. Wykonała dodatkowo echo serca. Wszystko spokojnie objaśniła. Bardzo miła i sympatyczna osoba.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Emilia Przybylska – specjalista kardiolog

  Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.
  W latach 2009-2015 odbyła staż specjalizacyjny w ramach rezydentury w Klinice Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Od 2012 roku pracuje w Poradni Kardiologicznej, w której zajmuje się diagnostyką (echokardiografia, badania holterowskie, próba wysiłkowa) oraz leczeniem schorzeń kardiologicznych. Uczestnik licznych kursów i szkoleń m.in. z zakresu echokardiografii. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Specjalizacje

 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu

Znajomość języków

 • angielski