Adres

Wiejska 1, Łaziska Górne
Gabinet Alergologiczno-Laryngologiczny

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Alergologiczno-Laryngologiczny alergia

Od dwóch lat chodziłam z córką teraz 6 - letnią do innego alergologa, który przepisywał leki zupełnie dla niej nieodpowiednie. Nie było żadnego efektu leczenia. U córki stwierdzono alergię na roztocza. Męczyła się z zatkanym nosem i nieustannym kaszlem a lekarz tłumaczył, że tak to niestety jest przy tym rodzaju alergii...Koleżanka poleciła mi Panią doktor Urbaniec i chwała jej za to! Okazało się, ze córka ma już początki astmy oskrzelowej. Pani doktor zmieniła leki, odstawiła dotychczasowe i kaszel minął po dwóch dniach! Nos odetkany. Córka nabrała apetytu i energii. Dodam jeszcze, że wizyta u doktor Urbaniec jest kompleksowa. Pani doktor jest bardzo cierpliwa, dokładnie wszystko tłumaczy, ma super podejście do dzieci. Stara się ograniczać leki do niezbędnego minimum. Polecam więc wszystkim w 200%!


E
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity lekarz. Odkąd dzieci są pod opieką p. doktor, mamy spokój z przewlekłymi zapaleniami gardła i zapaleniami oskrzeli. Polecam!


O
Użytkownik zweryfikowany

Cierpliwość i sympatia do pacjenta to co po pierwszej wizycie ujęło mnie najbardziej. Na efekty leczenia muszę poczekać .


G
Użytkownik zweryfikowany

Sama jestem lekarzem a także mamą pierwszoklasisty, który w we wczesnym dzieciństwie często chorował na zapalenie oskrzeli, a obecnie znajduje się pod kontrolą Pani doktor. Jako mama i lekarz mogę potwierdzić kompetencje Pani doktor, jako lekarza alergologa i laryngologa. Poza tym dr Urbaniec jest przemiłą osobą i budzi zaufanie u dzieci i rodziców.


M
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani Dr na astmę alergiczną od dobrych kilku lat. W sumie to leczymy się razem z mężem bo on też alergik :) Teraz jestem w ciąży (już końcóweczka) i ufam Pani dr w 100 %. Wiem, że leki które stosowałam były bezpieczne dla mnie i dla dzieciątka. To wspaniały lekarz i Osoba - szczera, wesoła, potrafiąca słuchać i jest zainteresowana pacjentem. Odwiedzam gabinet co kilka miesięcy, za każdym razem mam przeprowadzaną spirometrię - dzięki temu jestem na bieżąco z astmą i oboje widzimy na jakim etapie jest choroba (wiadomo latem astma przebiega inaczej niż zimą). Nie znam lepszego alergologa. Poleciłam Panią Dr kuzynce, której córeczka miała męczący kaszel. Wiem, że po zastosowaniu odpowiednich leków kaszel i duszności minęły bardzo szybko i mała jest zdrowa :) Ja polecam z całego serca :)


A
Użytkownik zweryfikowany

POLECAM. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Mój syn tak bardzo bał się tej wizyty a było super. Pani doktor jest bardzo miła i ma podejście do dzieci. Wszystko spokojnie dwa razy wytłumaczy. Za cenę 150 zł. zrobiła dziecku badanie słuchu , badanie na wydolność oskrzeli , testy skórne i ogólne badanie laryngologiczne razem z poradą. Wcześniej byłam u dwóch laryngologów prywatnie i u każdego zapłaciłam po 100 zł. a badanie polegało na zwykłym zajrzeniu do gardła. Tak,że jeszcze raz polecam!


Użytkownik zweryfikowany

POLECAM, leczyłam u niej córkę na astmę oskrzelową od 6 r.ż. (teraz ma 10 lat) - w tej chwili jesteśmy bez leków i córka nie zachorowała mi od momentu odstawienia czyli jakiś 3 m-cy. W czasie leczenia córka ani razu nie chorowała na oskrzela i nie musiała brać antybiotyków a przed diagnozą co chwile zapalenie oskrzeli i antybiotyk.
Ponad to pani dr jest osobą miła, z podejściem do dzieci no i punktualną... naprawdę warto polecić każdemu.


B
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, mój syn jest miał 4 lata, kiedy okazało się że częste choroby dróg oddechowych, to porostu alergia. Pani doktor świetnie go prowadziła i jest zdrowy !!!

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


E
Użytkownik zweryfikowany

Gabinet został przeniesiony na Wiejska 1 w Łaziskach (nad sklepem Biedronka). Telefon do rejestracji 32 2241 947. Jestem właśnie po pierwszej wizycie i polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

leczę syna u Pani doktor,jest świetnym lekarzem,bardzo dobre podejście do dzieci,poświęca dużo czasu na wizytę,jest punktualna,robi badania bez zbędnych pytań i dokładnie wyjaśnia wyniki,bardzo polecam Panią doktor,TYLKO TERAZ GABINET MIAŁ ZOSTAĆ PRZENIESIONY CZY KTOŚ WIE GDZIE,BARDZO PROSZĘ O NOWY ADRES -nie mogę dodzwonić się na podany wyżej nr telefonu dziękuję za pomoc


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie