Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych diabetologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Cukrzyca
 • Cukrzyca ciążowa
 • Cukrzyca typu 1
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja diabetologiczna


Kluczborska 15/U3, Kraków

150 zł

UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne konsultacja diabetologiczna (kolejna wizyta)

Pani Doktor jest bardzo konkretna, rzeczowa, bardzo miła i dokładna. Duża profesjonalność i fachowość. Ocenę stanu zdrowia i lekarstwa dobiera w oparciu o analizę aktualnych wyników badań, a nie tylko w oparciu o wywiad i rozmowę z pacjentem. Bardzo cenię takie podejście lekarza i bardzo polecam Panią Doktor. Andrzej S.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo uprzejma Pani doktor i z nastawieniem pro-pacjent. Doktor zainteresowała się również innymi objawami pomimo wizyty z zupełnie innego powodu. Bardzo doceniam zainteresowanie i chęć pomocy. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wysoki poziom glukozy

Pani Doktor bardzo konkretna, rzeczowa, zleciła najpierw badania , potem określiła przebieg dalszego leczenia. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne konsultacja diabetologiczna

Pani Doktor bardzo miła i dokładna. W sposób kulturalny i spokojny wypytała o wszystkie dotychczas przebyte choroby i zażywane lekarstwa. Duża profesjonalność i fachowość. Dokładnie poinformowała mnie o sposobie stosowania diety i zażywania środków farmakologicznych. Bardzo polecam Panią Doktor Ewę Nowosielską-Ząbek


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor akurat tego dnia przyszła godzinę później co nie znaczy, że tak przychodzi, nie wiem tego.
Z wizyty jestem bardzo zadowolony. Przyszedłem z gorączka, bólem gardła itd. zostałem zbadamy, dostałem leki, pomogły. Ponadto zaproponowała mi rozwiązanie na mój chroniczny problem z odpornością, co jest bardzo fajne. Od innych lekarzy nie uzyskałem pomocy, tutaj dostałem konkretyna propozycje ronwiązania problemu, której skuteczność będziemy sprawdzać już od dziś. Bardzo mnie to cieszy.
W recepcji okazało się, że wizyta jest 20 zł droższa niż na znanym lekarzu, że przez to, że to pierwsza. Nie wiem czy to tak do końca powinno być, może czegoś niedopatrzylem.
Z samej wizyty jestem bardzo zadowolony, ze strony Pani doktor uzyskałem taka pomoc jakiej oczekiwałem, mało tego Pani doktor zaproponowała rozwiązanie problemu, którego inni lekarze nie rozwiązali więc dodatkowy duży plus.
Polecam tego lekarza.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Dokror jest najlepsza! Zaangażowana, z wiedzą, empatią, kompetencją. Odpowiada na wszystkie pytania, jest wnikliwa. Jeśli ma wątpliwości zleca dodatkowe badania. Polecam Panią Doktor!


M
Użytkownik zweryfikowany

To najlepszy lekarz na którego trafiłam kiedykolwiek. Pani doktor to po prostu dobry człowiek a ponadto swoją wiedzą i zaangażowaniem pokazuje największy poziom zawodu lekarza, który w jej przypadku jest czystym powalaniem. Ciesze sie bardzo że trafiłam na Panią doktor!


U
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz przez BARDZO DUŻE "L"!!! Jestem pacjentką pani Doktor od baaaardzo dawna i nigdy nie zawiodłam się na Jej kompetencji i życzliwości. W diagnozach kieruje się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale i intuicją, dostrzegając związki między faktami (objawami) pozornie odległymi.


I
Użytkownik zweryfikowany

W czasie ciąży pani doktor wykryła u mnie cukrzycę . Oczywiście bardzo szybko zaplanowała leczenie i przepisała odpowiednie leki. Jeśli chodzi o wizyty, to zawsze mogłam sobie wybrać taką godzinę, która mi pasowało. Raz też musiałam jedno spotkanie przełożyć - nie było problemu. Wszystkim przyszłym mamom zdecydowanie polecam :) P.S. Marysia ma już 2 miesiące i jest naprawdę kochana!


E
Użytkownik zweryfikowany

gorąco polecam! Pani Doktor bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta, potrafi wysłuchać, przed wystawieniem diagnozy zostałam dokładnie przebadana, pacjent wchodzi do gabinetu dokładnie o tej godzinie na którą był umówiony.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Cukrzyca
 • Cukrzyca ciążowa
 • Cukrzyca typu 1
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania