mgr

Ewa Marianna Soter

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog, Psycholog, Terapeuta

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
141 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą uzależnień oraz certyfikowanym trenerem Ćwiczeń TRE® Davida Bercelli. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej oraz Studia Podyplomowych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Pracownia Psychologiczna Progresja

  Leona Miszewskiego 12/13 budynek Zakład Doskonalenia Zawodowego, skrzydło B
  80-239 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Przelew na konto, Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Zwykła wizyta 120 zł
  Konsultacje psychologiczne i seksuologiczne dla par 120 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: związek z uzależnionym od alkoholu

  Przesylam ogromną Pani wdzięczność, od naszego pierwszego spotkania czułam, że już nie jadę po równi pochyłej w dół, zmieniłam kierunek. Każdy dzień zaczynam od wdziecznosci wszystkim tym którzy przyczynili się do tego! Po krótce, jestem po rozwodzie, wyprowadzilam się z synem, od 1.5 roku mieszkam poza domem, zmieniłam pracę (nie mam toksycznego szefa). We wszystkim mi Pani towarzyszyla- w drodze do życia z godnością.-wdzięczność dozgonna.
  Wspoluzależniona,

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Progresja

  Pani Ewa wspaniałe prowadzi spotkanie. Dokładnie wysłucha pacjenta i doradzi co robić w trudnych sytuacjach. Po jej wizycie odczuwam spokoj i myślę pozytywnie, co pomogło mi w życiu prywatnym.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Progresja

  Pani Ewa potrafi doskonale zrozumieć pacjenta, dopasować metody leczenia i wytworzyć relację, która zdecydowanie pomaga w procesie. Dodatkowo jest otwarta na różne poglądy i potrafi poprzeć swoje zdanie.
  Z czystym sumieniem polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Cudowna kobieta! Uwielbiam jej dojrzałość, opanowanie i mądrość. Ja takiego właśnie terapeuty potrzebuję. Bardzo cenię to, ze szanuje moje poglądy, słucha co mowie i zawsze ma dla mnie dobre wskazówki. Nie narzuca się, jest pogodna i spotkanie z nią jest bardzo pożyteczne. Niestety z przyczyn osobistych zawiesiłam terapie ale na pewno kiedyś wrócę. Wielki plus także za to, ze można spotykać się także za pośrednictwem skype.

  Ewa Marianna Soter2018-01-14

  Dziękuję Olu.
  Życzę Tobie powodzenia i dalszego rozwoju na swojej drodze życia. Odkrywanie siebie i podążania w zgodzie ze swoim sercem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Progresja

  Po jednej wizycie trudno o rzetelną opinie. Pani Ewa zaskoczyła mnie kilkoma prostymi ale dającymi do myślenia prawdami. Ułożyliśmy nad czym powinienem popracować i w jakimś sensie plan na terapie. Wszystko z odpowiednią dozą zrozumienia i otwartości więc nie było problemów z otwieraniem sie w tak trudnych sprawach.

  Ewa Marianna Soter2018-01-14

  Dziekuję :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Progresja

  Polecam panią doktor! Pełen profesjonalizm, duża wiedza, dobry kontakt, a przy tym mily i cieply człowiek.

  Ewa Marianna Soter2017-06-20

  Dziękuję Pani Patrycjo,
  Wszystkiego dobrego życzę i powodzenia na drodze zwanej życiem krocząc po niej z odwagą i otwartym sercem!

 • A
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna ProgresjaUsługa: Zwykła wizyta

  Dzięki Ewie z osoby, której los zabierał wszystko stałam się kobietą, która z radością wypatruje kolejnego dnia, ochoczo sięgając po to, co los mi przynosi. Nie umiem trafniej słowami opisać zmian, które dzięki wspólnej pracy zaszły w moim spojrzeniu na siebie i świat dookoła. Jeżeli ktoś z Was szuka spokoju i równowagi, przy wsparciu Ewy ma szansę je odnaleźć. Raz jeszcze Ewo Ci dziękuję!

  Ewa Marianna Soter2017-03-21

  Dziękuję Aniu z głębi serca, że poznałam Ciebie, że mogłam spotkać się z Tobą na Twojej drodze, bardzo dużo od Ciebie również wzięłam. Otworzyłaś swoje serce na siebie, na ludzi, na świat i to jest najpiękniejsze co można ofiarować sobie i wszystkim. Podziękuj sobie przede wszystkim, za odwagę, determinację i otwartość na smakowanie życia. Powodzenia!

 • M

  Bardzo dobry specjalista. Nie ocenia, nie krytykuje tylko pokazuje jak spojrzeć na dany problem, który często okazuje się tylko problemem w naszej głowie. Terapia trwała prawie dwa lata i pozwoliła mi na nowo cieszyć się życiem.

  Ewa Marianna Soter2017-03-21

  Dziękuję Magda z całego serca, ze mogłam Ci towarzyszyć na twojej drodze pokonywania barier, rzeczy "niemożliwych", podążania za sobą z miłością i wrażliwością. Powodzenia Magduś.

 • Chyba trudno jest opisać radość ze spotkania z Panią Ewą po raz kolejny po kilku latach ... To wspaniała osoba która potrafi otworzyć nas na samch siebie.

  Ewa Marianna Soter2017-03-21

  Dziękuję serdecznie Edytko i powodzenia na drodze szczęścia i miłości do siebie i innych.

 • Dzięki Ewie udało mi się zmierzyć z niechcianymi i trudnymi emocjami i odnaleźć w nich naukę na przyszłość. Spotkania pomogły mi na nowo uwierzyć w sens własnych marzeń i celów. Polecam z pełną świadomością. Profesjonalizm, pasja i zaangażowanie Terapeuty.

  Ewa Marianna Soter2017-03-21

  Dziękuję z całego serca i życzę realizacji siebie, pożądania za sobą i otwarcia na świat sercem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą uzależnień oraz certyfikowanym trenerem Ćwiczeń TRE® Davida Bercelli. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej oraz Studia Podyplomowych z Seksuologii Klinicznej na SWPS, Szkołę Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia w Poznaniu oraz ukończyłam szkolenie I Stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkołę dla rodziców, Szkolenie w Ustawieniach Systemowych metodą Berta Hellingera. Pracuje także w Ośrodku Uzależnienia i Współuzależnienia w Gdańsku. W psychoterapii jaką prowadzę pracuję z różnymi metodami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb każdej osoby, łącząc elementy Umysłu, Ciała i Emocji . Jestem stale na ścieżce rozwoju i ciągle odkrywam, jak życie jest fascynujące tylko się na niego otworzyć i wyznaję kredo "Jak nie teraz? to kiedy?.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Choroby

 • Emocjonalne rozchwianie, lęki, niskie poczucie własnej wartości
 • Problemy w relacji partnerskiej
 • Problemy na tle seksualnym
 • Problemy psychosomatyczne - bóle w ciele, choroby
 • Poczucie swojej Kobiecości i Męskości