Lek.

Ewa Koźmińska-Badr

Lekarz rodzinny

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna Centrum Medyczne

  Wspaniała, otwarta, zainteresowana i z dużą wiedzą. Chętnie poradzi. Czasem trzeba dłużej poczekać na swoją kolej, ale to tylko dowód, że każdemu zależy na fachowej opiece. Cała nasza rodzina jest bardzo zadowolona z zaangażowania w swoją pracę naszej pani doktor.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Medycyna rodzinna to prawdziwe wyzwanie i pasja, którą dzielę się z moimi pacjentami. Wzajemne zaufanie, dobra relacja między lekarzem i pacjentami oraz praktyka zgodna z najnowszymi standardami terapii to podstawa mojej codziennej pracy. Swoją opieką otaczam zarówno dzieci jak i ich rodziców, osoby dorosłe oraz pacjentów w wieku starszym. Medycyna rodzinna to troska o dobry rozwój całej rodziny.

   Specjalizacja:
   medycyna rodzinna tryb rezydencki (rozpoczęcie 2011r) Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
   opiekun specjalizacji: dr Aleksandra Degórska Poradnia Lekarza Rodzinnego "Twoje Zdrowie" ul. Druskiennicka 17 Poznań
   Edukacja:
   Wrzesień 1999 – Lipiec 2006
   Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydział Lekarski I

   Przynależność naukowa:
   Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej
   Specjalistyczne kursy dodatkowe:
   ILS /Immediate Life Support/ (2016, Poznań)
   USG tarczycy (maj 2016, Poznań)
   Top Medical Trends (marzec 2016, Poznań)
   Summer Tropical Medicine School, (2006, Kair, Egipt)
   Physicians Refresher Course (2005, Kapsztad, Republika Południowej Afryki)
   Pediatricians Refresher Course (2005, Cape Town)
   Moving & Assisting Course (2005, Glasgow), Optical Awareness Training (2005, Glasgow) Diploma in Health Care in the Tropics (2002, Poznan, Poland), Basic Life Support

   Praca zawodowa:
   czerwiec 2012 - obecnie
   Lekarz rodzinny - POZ w Wolsztynie ul. Dworcowa 3
   Współtwórca platformy medycznej z kursami on-line "Bóle kręgosłupa i co dalej?" dla lekarzy i pacjentów.
   Lis 2010 – 2012
   Lekarz POZ - Przychodnia Rejonowa USI-MED ul. Szewska 5/6 Poznań
   Sty 2011 – 2012
   Lekarz POZ – Przychodnia Rejonowa „Grunwald” ul. Kasprzaka 16, Poznań
   Wrz 2008 – Maj 2010
   Lekarz ogólny, praktyka prywatna – Hurghada Global Clinic, Hurghada, Egipt
   współpraca z Ambasadą RP w Kairze
   Paź 2006 – Lip 2008
   Lekarz Stażysta – Szpital Wojewódzki w Poznaniu
   Młodszy wykładowca – Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, Wydział Nauk o Zdrowiu, Zdrowie Międzynarodowe specjalność: zdrowie międzynarodowe, medycyna podróży, szczepienia ochronne, organizacja opieki zdrowotnej
   Mar 2005 – Wrz 2005
   Opiekun osób starszych - Ace Nursing Scotland, Glasgow, Szkocja
   Cze 2004 – Wrz 2005
   Opiekun osób starszych - David Cargill House, Glasgow, Szkocja
   Sty 2003 – Cze 2004
   Wiceprezes fundacji “Redemptoris Missio” Medicus Mundi Polonia, Poznań – organizacja podstawowej opieki zdrowotnej w ośrodkach misyjnych w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie
   Lip 2003 – Wrz 2003
   Praktyka medyczna - Matiki Hospital (Malawi, Afryka)
   Lip 2002 – Wrz 2002
   Wolontariusz Likuni Hospital (Malawi, Afryka)
   Cze 2001
   Praktyka studencka – Oddział Chorób Tropikalnych w Poznaniu

  Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Ewa Koźmińska-Badr
  Ewa Koźmińska-Badr
  Lekarz rodzinny
  Wolsztyn
  Dzień dobry, z powyższych danych jedynie poziom LDL wymagałby uwagi. Jeśli historia rodzinna nie jest znacząco obciążona wczesnymi chorobami układu sercowo-naczyniowego to głównym zaleceniem… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna Centrum Medyczne

   Wspaniała, otwarta, zainteresowana i z dużą wiedzą. Chętnie poradzi. Czasem trzeba dłużej poczekać na swoją kolej, ale to tylko dowód, że każdemu zależy na fachowej opiece. Cała nasza rodzina jest bardzo zadowolona z zaangażowania w swoją pracę naszej pani doktor.

  • K

   Pacjentka Wolsztyn ( 10.10.2016)
   Pani Doktor jest cudowną osobą i wspaniałym lekarzem.To człowiek przez duże C.W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u pani doktor i jak zwykle poświęciła tyle czasu ile było potrzeba- bez pośpiechu.
   Pani doktor nie traktuje swoich pacjentów lekceważąco czy pobłażliwie, lecz w pełni poważnie i z wielkim zaangażowaniem. Pracę swoją wykonuje z oddaniem i szacunkiem dla drugiego człowieka.
   Wnikliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, wyczerpująco odpowiada na każde pytania, w razie wątpliwości zleca badania. Przede wszystkim podchodzi do człowieka holistycznie .Wiedza Pani doktor przeogromna.Człowiek otwarty na niesienie pomocy innym.Zarówna ja jak i mój mąż uważamy, ze Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia, a ocena celująca da Pani doktor jest za niska bo zasługuję na więcej.Dziękuję Pani doktor :)

  • U
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego w pomoc choremu lekarza. Jestem pod wrażeniem dobierania przez p.Doktor leków, ponieważ nie przepisuje oklepanych środków, jak również łączy metody leczenia np. lek+ inhalacja. Zadba nawet o dietę pacjenta i przy silniejszych lekach wskaże co warto jeść, żeby mój żołądek zniósł kurację. Przy każdej wizycie pyta o badania profilaktyczne, zainteresuje się zmianami skórnymi, pieprzykami, wypadaniem włosów. Ma ogromne doświadczenie z zagranicznych wolontariatów, dlatego trafnie zdiagnozowała moje kłopoty zdrowotne po dalekiej podróży. do tego jest bardzo kulturalna, nie ma obrażonej miny, jak większość lekarzy, dla każdego ma dobre słowo i uśmiech. To sama przyjemność pójść do takiego lekarza, gdzie mimo złego samopoczucia wychodzę z uśmiechem. Można poczuć się zaopiekowanym. SERDECZNIE POLECAM!!!

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani dr. jest lekarzem z powołania ,ogromna wiedza i niesamowite podejście do pacjenta ....
   Serdecznie Pani dziękuję .

  • E

   Bardzo dobry to za mało- celujący też. Myślę, że rewelacyjny, to w miarę dobre określenie. Pani doktor nigdy nie lekceważy pacjenta. Zawsze poświęca mojej osobie tyle czasu, iż wydaje mi się, że jestem jakąś ważną osobą...Gdy patrzę na kolejkę przede mną, a potem na Jej spokój, opanowanie i uśmiech, zastanawiam się, jak ta Kobitka jeszcze "ciągnie", wystawiając trafne diagnozy i nigdy się nie spiesząc. Podziwiam i szanuję z całego serca.

  • K

   dr Ewa Kożmińska -Badr opiekuje się moją 96-letnią matką z doskonałym rezultatem.Dzięki temu moja matka może przebywać w domu i otrzymuje fachową pomoc.Pani doktor jest doskonale zorientowana
   w najnowszych metodach mogących poprawić komfort życia starszej osobie . Mamy do Niej pełne zaufanie i bardzo dziękujemy.

  • Pani dr jest bardzo mila,wczuwa sie w chorobe pacjenta ....interesuje sie stanem zdrowia pacjenta podczas leczenia....jest lekarzem z powolania......

   lek. Ewa Koźmińska-Badr2016-06-14

   Medycyna rodzinna to trudna służba w sprawach naszych pacjentów. Cieszy, gdy codzienna praca spotyka się z uznaniem w oczach podopiecznych! Dziękuje bardzo za ten wpis Pani Genowefo! Dużo zdrowia i sił dla Państwa!

  • K

   Pani doktor była 3 lekarzem u którego byliśmy z 3 miesięczną córeczką i zaraz postawiła trafną diagnozę już w nocy była ogromna poprawa . Pani doktor jest bardzo miła ,z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim. To lekarz z powołania.

   lek. Ewa Koźmińska-Badr2016-06-04

   Dziękuję bardzo za miłą opinię. Siłą lekarza rodzinnego jest przede wszystkim dobra znajomość swoich pacjentów i oczywiście aktualna wiedza z wielu dziedzin medycyny. Cieszy mnie trafna diagnoza i poprawa stanu zdrowia Państwa córeczki. Najmniejsi pacjenci to największe wyzwanie w mojej codziennej praktyce. Pozdrawiam serdecznie!

  • J

   Wspaniała, otwarta, zainteresowana i z dużą wiedzą. Chętnie poradzi, wypisze skierowanie. Czasem trzeba dłużej poczekać na swoją kolej, ale to tylko dowód, że każdemu zależy na fachowej opiece.

   lek. Ewa Koźmińska-Badr2016-06-04

   Dziękuję za Pani opinię. Faktycznie, trudno się zmieścić w przepisowych 10 minutach na pacjenta zachowując przy tym wszystkie kanony dobrej wizyty lekarskiej. Opóźnienia to zmora naszej pracy. Robimy wszystko by to zmienić, ale wielu pacjentów potrzebuje naszej pomocy, wielokrotnie wymagającej dłuższej chwili spędzonej w gabinecie. Dziękuję za zrozumienie i wytrwałość!

  • S

   Pani doktor jest od niedawna lekarką moich dzieci. Oceniam ją bardzo dobrze. Bardzo miła, uprzejma osoba, wnikliwie bada pacjenta, jest rzeczowa i konkretna.

   lek. Ewa Koźmińska-Badr2016-06-04

   Dziękuję! Dużo zdrowia dla naszych małych pacjentów!