Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 6 więcej


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Wałbrzyska 46, Warszawa

Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46

Opinie

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mam mieszane uczucia co do wizyty u pani doktor. Z jednej strony jest bardzo dokładna, szczegółowo zajmuje się każdym pacjentem. Z drugiej strony opóźnienie przy wizycie stacjonarnej - 50 minut, przy telewizycie - 2 godziny. Polecam, jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor jest bardzo rzetelnym lekarzem, wywiad szczegółowy. Czuję, że moja ciąża jest prowadzona wzorowo. Jedyny minus to opóźnienia w wizytach, wynikają one wyłącznie z tego że lekarz traktuje swoje pacjentki poważnie i nie spławia nikogo po 15 minutach. Generalnie polecam.


_
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor jest moją ginekolog w ramach Enel-Medu. Bardzo dokładna, dopytująca, udzielająca szczegółowych wyjaśnień i informajci zwrotnych. Zawsze wychodziłam od niej z poczuciem "zaopiekowania". Jedynym mankamentem wizyt u Pani Doktor w ramach pakietu jest czas oczekiwania - jej dokładność ewidentnie przekracza czas alokowany na jedną wizytę, co wywołuje duże opóźnienia (od 30 min. wzwyż).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo nieprzyjemna wizyta, pani doktor spóźniła się, czekałam ponad 1.5 h pod gabinetem. Niechętnie odpowiadała na zadane pytania, wręcz złośliwie. Na pewno nie wrócę do niej, zwłaszcza, że to nie była pierwsza wizyta u niej, chciałam się przekonać do pani doktor, ale było podobnie jak za pierwszym razem. Złośliwe i nieprzyjemne docinki.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałam u Pani dokror teleporadę, potrzebowałam potwierdzić informację od innego lekarza i dowiedzieć się innych rzeczy. Pani Doktor bardzo szczegółowo odpowiadała na moje pytania, wiele się dowiedziałam, podawała miejsca, w których mogę wykonać potrzebne badania, zebrała dokładny wywiad, dowiedziałam się kiedy powinnam w mojej sytuacji wykonać USG (nie już nawet teraz jak to mi powiedział inny ginekolog tylko dopiero kiedy dostanę 'normalny' okres i będzie odpowiedni dzień cyklu) oraz absolutnie odradziła brania No spy, co zalecił mi poprzedni lekarz, z którym rozmawiałam.. Spokojna, z bardzo dużą wiedzą i zaangażowaniem. Bardzo polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo empatyczna Pani Doktor, szczegółowo opisuje przebieg i cel badania, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo uwagi pacjentowi, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Zdecydowanie najlepsza ginekolog u jakiego byłam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jak żyje 38 lat na tym świecie tak nigdy nie miałam tak nie przyjemnej wizyty u ginekologa. Na wstępie opóźnienie 30min bez zaproszenia pacjentki do gabinetu. W trakcie wizyty podważanie własnych skierowań Pani dr ,głupia dyskusja. Brak wyjaśnienia dotyczącego przygotowania do badania, a na koniec zalecenia przeczytania poradników Anny Lewandowskiej, a przepraszam kim ona jest?
Brak komunikacji z pacjentką, jak i zapewnienia komfortu wizyty.
Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Gorąco polecam. Dokładne badanie, szczegółowe wyjaśnienia, a do tego Pani Doktor jest bardzo miła. Poświęca pacjentowi czas nie zerkając przy tym na zegarek ;)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Świetny lekarz. Bardzo dokładna, czasem woli sprawdzić za dużo niż za mało, czasem wręcz dmucha na zimne, ale dla ciąży jest to dobre podejście. Owszem, opóźnienia bywają i godzinne, natomiast w gabinecie widać, że pani doktor spieszy się jak może, nie traci czasu, tylko po prostu dokładne badanie, odpowiadanie na pytania pacjentki i wypisanie drobiazgowych zaleceń tyle trwają. Prowadziłam u niej drugą ciążę i mogę serdecznie polecić.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Plamienia w ciazy

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i ostatni. Stanowczo odradzam wizyty u tego lekarza.
1. Czekałam około godziny na wizytę. Na początku Pani Doktor przeprosiła za opóźnienie Nadal w trakcie trwania mojej wizyty miała do mnie pretensje że zadając pytania będę opóźniała czas pozostałych pacjentów
2. Ostatnią miesiączkę miałam 22 września i mam obecnie bhcg na poziomie - dzień wczorajszy 4300 - oceniła moja ciszę na 4/5 tydzień wg okresu. Nie rozumiem jak beta może być 4300 i jest to 4 ty tydzień i jak licząc od miesiączki może to być 4 ty tydzień - wychodzi koniec 6go a na pewno 5ty
3. Nie widać zarodka powiedziała że daje dziecku szanse bo sprzęt USG jaki mają w klinice ma ponad 10 lat i może nie być na nim nic widać.
4. Wizyta była mało uprzejma, z prowadzonymi non stop komentarzami lub utrwagami które prosilam żeby już nowe były poruszane.
Nie polecam pacjentkom które chcą uzyskać odpowiedzi na pytania, mieć personalnego lekarza, który jest w stanie wejść w dialog. Szkoda że takie spotkania nie są monitorowane żeby można było je zgłosić do obiektywnej oceny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania