lek. dent.

Ewa Dębska

Ortodonta, Stomatolog

4 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1990 r. Poza protetyką i implantoprotetyką, specjalizuję się w leczeniu... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1990 r. Poza protetyką i implantoprotetyką, specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych oraz zajmuję się planowaniem i koordynowaniem leczenia stomatologicznego pacjentów przychodni. Ponadto, prowadzę kompleksowe terapie współpracując z implantologiem i chirurgiem. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Doświadczenia zdobyte w praktyce pogłębiam uczestnicząc w kursach i konferencjach ortodontycznych, protetycznych oraz implantologicznych, prowadzonych przez międzynarodowe autorytety z tej dziedziny.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam dr Dębską. Konsultacja z innym lekarzem dawała mi tylko jedno wyjście: usunięcie kilku zębów. Dr Dębska zaproponowała dużo mniej drastyczne sposoby na ustawienie moich zębów. Noszę aparat, zęby nie zostały usunięte, do zdjęcia aparatu zostało mi jeszcze ok. pol roku a moje zęby już teraz wyglądają bardzo przyzwoicie.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to lekarz z powołania, doskonały specjalista. Wie jak pomóc i doradzić pacjentowi. Wizyty przebiegają sprawnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam !

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką od kilku lat. Korzystałam z szerokiego zakresu usług stomatologicznych z których jestem bardzo zadowolona. Cenię panią doktor za profesjonalizm. Personel jest bardzo miły i fachowy. polecam wdzięczna pacjentka z Włocławka

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktor Dębskiej od 2 lat i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego jakie prowadzi. Nie poddałabym się leczeniu u jakiegokolwiek innego dentysty. Od samego początku zostałam bardzo dobrze poinformowana o stanie moich zębów i zaproponowano mi szczegółowy plan leczenia wraz z kosztami. Podczas leczenia doktor wykazała się profesjonalizmem i dużą wiedzą, a co dla mnie najważniejsze, leczenie przyniosło zamierzony efekt.