dr n. med.

Elżbieta Teresińska

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Audiolog, foniatra, Lekarz medycyny estetycznej

70 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Elżbieta A. Teresińska jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie - rocznik 1989. Posiada pierwszy stopień specjalizacji z zakresu otolaryngologii i drugi… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Dr n. med. Elżbieta A. TeresińskaUsługa: Utrata głosu

  Polecam serdecznie. Dzięki pomocy Pani Doktor wrócił mi głos. Od razu wiedziała jak się za mnie zabrać, żeby skutecznie pomóc. Bardzo dziękuję

 • C

  Witam bardzo gorąco zachęcam do wizyt u Pani Teresińskiej,jest to najlepszy foniatra na świecie. Dokładnie bada,przepisuje dobre i tanie leki,wysłucha do końca pacjenta,jest osobą bardzo miłą i kulturalną,fachowe podejście do pacjenta,zawsze uśmiechnięta. Polecam z całego serca ...Czesława

 • J

  Dzięki tej Pani wraca mi zaufanie do lekarzy... Walczę z migdałkami już dobrych kilka lat. Trafiłem do dr.Teresińskiej dwa miesiące temu i już widzę sporą poprawę... Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty bo widzę u siebie cień nadziei na całkowity powrót do zdrowia bez usuwania migdałów. Pozdrawiam!

 • K

  Witam bardzo gorąco zachęcam do wizyt u Pani Teresińskiej,jest to najlepszy laryngolog na świecie;-) Nie skąpi badań,przepisuje dobre i tanie leki,wysłucha do końca pacjenta,jest osobą bardzo miłą i kulturalną,fachowe podejście do pacjenta,zawsze uśmiechnięta.Naprawdę polecam.
  Draco

 • B

  Nie wiem z czego wynikają negatywne opinie o Pani doktor, gdyż ja mam jak najlepsze doświadczenia. Byłam na wizytach kilka razy i ani razu nie spotkałam się z niewłaściwym zachowaniem ze strony Pani doktor. Jest bardzo miła, prowadzi szczegółowy wywiad zadając konkretne pytania. Jest radosną osobą, pełną energii, więc wszystko robi szybko i stąd być może wrażenie, że poświęca za mało czasu. Ja, mimo iż nie chodzę prywatnie tylko na NFZ, za każdym razem jestem dokładnie zbadana i nigdy nie odczułam, że Pani dr chce się mnie szybko pozbyć. A jeśli podczas wizyty odbierze telefon to co? Kiedy ma je odbierać, skoro jeden pacjent wychodzi, a drugi wchodzi? Państwo nie odbierają w pracy prywatnych telefonów? Podsumowując polecam Panią doktor Teresińską, zawsze nastraja mnie pozytywnie do życia.

 • I

  Polecam Panią dr. Teresińską , fachowe, kompetentne i profesjonalne podejście do pacjenta. Miła , życzliwa , z chęcią poświęciła więcej czasu na odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Leczę się u Pani Doktor od wielu lat , wyleczyła mnie skutecznie z każdej uciążliwej dolegliwości. Z każdą moją wizytą badała dokładnie i rzetelnie.

 • A

  Bardzo polecam wszystkim , którzy mają problemy z głosem. Po wizytach u ''najlepszych'' foniatrach w Warszawie , będąc w Szczecinie na wakacjach za namową koleżanki poszłam na wizytę do pani Doktor. Głos odzyskany :) Polecam

 • A

  Dr. Teresińska to jest chyba najmilsza osoba jaką w życiu poznałam. Nigdy nie widziałam tyle ciepła i profesjonalizmu w jednej osobie. Mam 5 letniego synka który wręcz uwielbia chodzić na wizyty do dr. Teresińskiej. Mój syn często choruje ale nigdy nie zdażyło mi się, aby pani doktor przepisała nie te leki co trzeba albo wystawiła złą diagnoze. Każdy jest człowiekiem i każdy popełnia błędy , więc zastanawiam sie czy przypadkiem dr. Tersińsk nie ma w sobie nadprzyrodzonych zdolności:))) wiele koleżanek które leczyły sie u pani doktor są także zadowolone z fachowej pomocy. Bardzo się ciesze , że w Polsce są tacy specjaliści jak pani doktor Teresińska:)

 • M

  Dzień dobry byłam u Pani doktor z 5 letnim dzieckiem na pierwszej prywatnej wizycie zbadany jak u laryngologa wypisane leki i poproszono o zrobienie wymazu z nosa. Po otrzymaniu wyniku z laboratorium otrzymaliśmy kolejna receptę tym razem z antybiotykami bez informacji czy poprzednie leki odstawiamy i czy bierzemy wszystkie razem. Na kolejną wizytę poszliśmy do Pani doktor po skończeniu brania antybiotyku zaznaczę, że bez żadnej poprawy u dziecka. Tym razem wizyta odbyła się na kasę chorych, a na wizycie dziecko nie zostało już przebadane jak na pierwszej dostaliśmy kolejny antybiotyk. Zaniepokojona kolejną dawką antybiotyku i brakiem jakiejkolwiek poprawy u dziecka (nos cały czas zatkany, oddychanie tylko buźką) skontaktowałam się z lekarzem pediatrą, która oświadczyła, że bez sensu ten antybiotyk i w dodatku w małej dawce. Po lekach jakie powiedziałam, że dziecko brało od razu lekarz stwierdził kto je przepisywał. Pediatra po przebadaniu dziecka i zajrzeniu w uszy stwierdziła, że jest wysięk do uszu, dziecko zatkane, przepisane leki po podaniu od razu pomogły dziecko już nie musi cały czas oddychać buźką. Nie polecam wizyty i leczenia u TEJ PANI DOKTOR, która pakuje w małe dzieci antybiotyki.

 • K

  Witam, polecam panią doktor Teresińską! Bylem u niej tydzień temu na wizycie prywatnej z zapaleniem ucha. Pani Elżbieta była bardzo życzliwa i wyrozumiała!:) Przepisane leki natychmiast podziałały i uwolniłem się od strasznego bólu. Bardzo polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Elżbieta A. Teresińska jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie - rocznik 1989. Posiada pierwszy stopień specjalizacji z zakresu otolaryngologii i drugi stopień specjalizacji z zakresu foniatrii i audiologii. Ma ukończone studia podyplomowe z logopedii i zarządzania w służbie zdrowia. Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.

  Jej pasją zawodową szumy uszne i zawroty głowy. Prowadzi praktykę specjalistyczna ambulatoryjną w zakresie otolaryngologii, foniatrii i audiologii.

  Należy do Sekcji Foniatrycznej i Audiologicznej Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

  Systematycznie podnosi wiedzę na licznych zjazdach i sympozjach naukowych.
  Jest mężatką, mamą trójki dzieci. Miłośniczka gry na fortepianie, żeglarstwa i aktywnej turystyki.
  Posiada nieprzerwanie od 2003 roku imienny certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000.

  Biografia dr Teresińskiej ukazała się w prestiżowym wydawnictwie "Who is Who In Poland" - edycja 2006 r.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Szczecinie Wydział Lekarski, Akademia Medyczna w Poznaniu Wydział Nuk o Zdrowiu, Akademia Ekonomiczna w Poznaniu Wydział Zarządzania, Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Uniwersytet Szczeciński Wydział Glottodydaktyki