Adresy (2)

ul. Piłsudskiego 48 m. 8, Sosnowiec
Pilarek-Szewczenko Elżbieta Gabinet Pediatryczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Piłsudskiego 48, SOSNOWIEC, Sosnowiec
Prywatny Gabinet Pediatryczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Moje doświadczenie

O mnie

WIZYTY TYLKO NA TELEFON


Leczone choroby


Usługi i ceny

Pomiary ciała


ul. Piłsudskiego 48 m. 8, Sosnowiec

Brak informacji o cenie

Pilarek-Szewczenko Elżbieta Gabinet Pediatryczny


Piłsudskiego 48, SOSNOWIEC, Sosnowiec

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Pediatryczny

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
F
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Dwójka moich sześcioletnich dzieci znajduje się pod opieką pani doktor praktycznie od urodzenia. Jestem pełen słów uznania dla jej profesjonalizmu i zaangażowania. Pani doktor nie tylko skutecznie leczy dzieci, ale poświęca dużo czasu na wyjaśnienie rodzicom wszelkich spraw związanych ze zdrowiem ich pociech. W pracy jest osobą niezwykle dobrze zorganizowaną - szanuje czas swój i pacjenta. Polecam tego lekarza z pełną odpowiedzialnością:)


G

Pozytywnie wspominam wizyty u pani doktor. Zawsze jako dziecko, lubiłam do niej przychodzić. Miała bardzo fajne podejście do dziecka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jako jedyny pediatra poznała się na chorobach mojego syna.
Profesjonalne podejście do dziecka, zrobi wszystko by dziecko się nie bało!
Sympatyczna, uprzejma, kulturalna, nie ogranicza wizyty czasowo i odpowie na wszystkie pytania rodziców.Zawsz stawia bezbłędne diagnozy!!! Pani doktor stara się jak może pomóc nawet telefonicznie w każdym praktycznie momencie, jest wzorem pediatry do naśladowania dla innych lekarzy.
Serdecznie Wszystkim polecam.


A

polecam!! pani lek. jest osobą kompetentną poświęca czas dla badanej osoby nie na szybko i stara sie nie przepisywac odrazu antybiotyku. Dziecko przekonuje do siebie a nie na siłę bada:) Jesli ktos ma jakieś pytania moze pisać:)


A

odradzam leczyłam dziecko u niej przez jakiś czas ale zrezygnowałam ponieważ dziecko miał zapalenie płuc a ona stwierdziła że to krtań.Antybiotyk za antybiotykiem pisze odradzam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Leczyłam dziecko u pani doktor, kiedy mieszkaliśmy w Sosnowcu. Wspominam ją dobrze, nigdy nie miałam poczucia, że moje dziecko jest traktowane jako kolejny pacjent, ale kiedy mnie coś niepokoiło, pani doktor tego nie bagatelizowała. Takie poczucie bezpieczeństwa jest ważne dla każdej świeżo upieczonej mamy. Polecam z czystym sumieniem


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała lekarka. Bardzo dokładnie bada każde dziecko. Poświęca mu tyle czasu ile potrzeba na wywiad, rozpoznanie. Potrafi za kazdym razem bezbłędnie postawic diagnoze i leczenie zawsze jest skuteczne. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci jak i do rodzica. Zawsze przez telefon odpowie na nurtujace pytania i doradzi. Leczy trójke moich dzieci i nigdy nie zamieniłabym jej na innnego lekarza. Oby więcej tak dobrych Pediatrów a nasze dzieci beda zdrowe.


P

Świetny Lekarz poświęca bardzo dużo czasu każdemu dziecku. Wywiad przeprowadza przez ponad godzinę. Nie ma problemu z telefonami w czasie sytuacji kryzysowych. Żadna fuszerka rzetelny pediatra


D

super! wieloletnie doświadczenie i preofesjolalizm !

```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

WIZYTY TYLKO NA TELEFON


Leczone choroby


Specjalizacje

  • Pediatria