Mgr

Elżbieta Okniańska

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G
  Lokalizacja: Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII EL

  Do Pani Elżbiety trafiłem z depresją, małym poczuciem własnej wartości, niską samooceną, będąc w toksycznym związku oraz chorobliwą zazdrością. Pan Elżbieta wysłuchała, wyznaczyła cele oraz zadała pracę domową. Wiem, że to początek drogi. Jest lepiej. Poznałem narzędzia z których mogę korzystać. Dziękuję oraz w pełni polecam osobom cierpiącym. Piotr

  mgr Elżbieta Okniańska2018-03-21

  Panie Piotrze - dziękuję za ocenę.
  Dokonał Pan dużej zmiany w tak krótkim czasie. Odzyskał Pan spokój wewnętrzny i zaufanie do partnerki. Cele wytyczył Pan, i zmiany dokonał Pan sam dzięki swojej sumienności i pracowitości. Ja Panu towarzyszyłam.
  Gratulacje.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Nazywam się Elżbieta Okniańska jestem psychologiem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracowałam w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz w Szkolnictwie.
   Obecnie współpracuję z firmą LUX MED w Elblągu, oraz prowadzę prywatny gabinet psychologiczny.
   Swoją pracę poddaję superwizji. Szkolę się oraz pracuję zgodnie z kodeksem etyki zawodu psychologa. Zapraszam do odwiedzenia mojego Facebooka https://www.facebook.com/psychologelblag/
   Serdecznie zapraszam
   Elżbieta Okniańska

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII EL

  Studzienna 21-22/5, 82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

  Terapa krótkoterminowa
  Wsparcie psychologiczne
  Rozwój osobisty
  Pomoc psychologiczna
  Terapia małżeńska

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
   Lokalizacja: Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII EL

   Do Pani Elżbiety trafiłem z depresją, małym poczuciem własnej wartości, niską samooceną, będąc w toksycznym związku oraz chorobliwą zazdrością. Pan Elżbieta wysłuchała, wyznaczyła cele oraz zadała pracę domową. Wiem, że to początek drogi. Jest lepiej. Poznałem narzędzia z których mogę korzystać. Dziękuję oraz w pełni polecam osobom cierpiącym. Piotr

   mgr Elżbieta Okniańska2018-03-21

   Panie Piotrze - dziękuję za ocenę.
   Dokonał Pan dużej zmiany w tak krótkim czasie. Odzyskał Pan spokój wewnętrzny i zaufanie do partnerki. Cele wytyczył Pan, i zmiany dokonał Pan sam dzięki swojej sumienności i pracowitości. Ja Panu towarzyszyłam.
   Gratulacje.

  • A

   Moja przygoda z Panią Elżbieta była krótka ale bardzo owocna. Kilka bezcennych rad dotyczących postępowania z moim 5 letnim buntujacym się synem i wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku. Jesteśmy dobrej myśli i wiemy że będzie już tylko ok. A Pani bardzo dziękujemy. ????

   mgr Elżbieta Okniańska2018-02-19

   Dziękuję za opinię.
   Wykonaliście Państwo świetną pracę. Gratulacje dla Was-jako rodziców. Bajkterapię jaką Pani z mężem zastosowała dała dobre rezultaty. To dobre narzędzie. Olusia z Krakowa bohatera bajki zapamiętam .Jest Pani świetnym opowiadaczem bajek. Pozdrawiam serdecznie.

  • F
   Lokalizacja: Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII EL

   Parę miesięcy temu skończyłem wizyty u Pani Elżbiety, napisać parę słów miałem już dawno aczkolwiek lepiej późno niż wcale ale chodzi o przede wszystkim o wyraz uznania dla Pani pracy która wniosła dużo dobrego w moje życie, zmian, które w życiu są tak bardzo potrzebne w niektórych momentach. Ja w takim momencie parę dobrych miesięcy trafiłem do Pani Elżbiety . Nigdy wcześniej nie byłem u żadnego psychologa więc rożne myśli z tym się wiązały ale pierwsze minuty rozmowy sprawiły, że myślałem już tylko w jeden sposób - to był dobry ruch. Szczegółowa analiza, rzucenie nowego światła na to co do tej pory wydawało się tylko ciężkie i czarne a ponad to rozbicie męczących mysli ...to tylko jedne z wielu określeń które mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o pomoc, której Pani Elżbieta jest w stanie udzielić. Nie zawsze wszystko rozwiązuje się samo, czasami trzeba poszukać pomocy i nie jest to wstydem..a inwestycją w siebie. Pozdrawiam Pani Elżbieto. A.F.

   mgr Elżbieta Okniańska2018-01-17

   Witam,
   Dziękuję za opinię. Pamiętam z jakim zaangażowaniem podjął Pan wyzwanie. Spotkania były nakierowany na konkretny cel. To ja jestem pełna podziwu. Szybkość analizowania faktów, zmiana myślenia, pracowitość. Korzyści pojawiły się szybko. Moje gratulacje. Pozdrawiam Elżbieta Okniańska

  • E
   Lokalizacja: Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII ELUsługa: psychoanaliza

   Do Pani Eli trafiłam kilka miesiecy temu,to mój trzeci psycholog i szczerze Pani Ela jako jedyna trafiła do mnie i rozpoznała mój problem,juz po kilku wizytach mogę powiedzieć,ze jest znaczna poprawa w moim psychicznym samopoczuciu,Pani Ela sprawila,ze poczułam się wartościową kobietą i zawalczylam o siebie.Podczas wizyt u Pani Eli kompletnie nie czuję się skrępowana i potrafię się otworzyć ,a to oczywiście z racji profesjonalizmu Pani Eli!Jesli nie Pani Ela to nikt inny,naprawde szczerze polecam terapię u Pani Eli,to naprawdę wspaniała kobieta i oczywiście najlepszy psycholog????
   Dziękuję Pani Elu,
   EwA S.

   mgr Elżbieta Okniańska2017-08-07

   Ewa dziękuję za opinię.
   A ja powiem tak - kto jak nie Ewa. Kobieta energiczna, ciekawa świata, z pasją życia . Oczy śmiejące się. Podziwiam Twoją pracowitość. Doceniam zaangażowanie. Twoja chęć zmiany była tak duża że nie mogło być inaczej. Teraz dbaj o to co wypracowałaś. CIERPLIWOŚĆ dodawaj do każdej sprawy i będzie dobrze. Jesteś bardzo dojrzałą kobietą. Pozdrawiam serdecznie.Życzę powodzenia

  • Opinia z dnia 16-06-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • M
   Lokalizacja: Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII ELUsługa: Terapa krótkoterminowa

   Do gabinetu Pani Elżbiety trafiłam w trakcie zaburzeń po stresie traumatycznym PTSD, pierwsze dwa spotkania odbyły się poprzez komunikator Skype, następne w gabinecie Pani Elżbiety.Co mnie ujęło w pierwszej chwili, życzliwość,ciepło i olbrzymie zaangażowanie ,profesjonalizm w czasie tych rozmów.To wzbudziło moje zaufanie i całkowicie poddałam się sugestiom Pani Elżbiety. Idealnie dla mnie dobrana terapia oparta na założeniach terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu była strzałem w dziesiątkę.
   Dzięki Pani Elżbiecie dostałam szansę na wyjście z impasu. Wiele czynników wpływających na moje zachowania nagle robiły się jasne, klarowne.
   Trafiłam również na warsztaty dla kobiet, w atmosferze przyjaźni , zaufania i wzajemnego szacunku spędziłam ten czas z cudownymi kobietami. Ucząc się sama siebie.
   Nie mam słów wyrażających moją wdzięczność, za danie mi w ręce narzędzi do zrozumienia siebie i pracy nad sobą.
   Panie Elżbieta jest osobą którą bym wszystkim poleciła.
   Dziękuję za wspieranie i tłumaczenie moich zachowań.
   Małgorzata

   mgr Elżbieta Okniańska2017-04-05

   Pani Małgorzato dziękuję za miłą opinię. Jest Pani kobietą bardzo pracowitą, konkretną i silną. Pani ciężka praca i zaangażowanie dała pozytywne rezultaty. Cieszę się razem z Panią !!!!. Jest Pani przykładem dla innych kobiet , że warto walczyć o siebie . To Pani sukces. A uśmiech jaki widać na Pani twarzy potwierdza Pani zmianę. Serdecznie pozdrawiam

  • M

   Konkretna, fachowa pomoc. Skoncentrowana na znalezieniu rozwiązania. Pani Ela umie rozpoznać potrzeby pacjenta. Jest przy tym spokojna, opanowana i komunikatywna. Szczerze polecam. Prawdziwa specjalistka.

   mgr Elżbieta Okniańska2016-12-27

   Małgosia jestem pełna podziwu Twoich zmian na pozytywne. Gratuluję odwagi i dojrzałych wyborów. Pozdrawiam

  • N

   Pani Elżbieta jest wspaniałą kobietą z cudownym podejściem do klienta. Potrafi dobrać rodzaj terapii odpowiedni do możliwości i zainteresowań. Jej uśmiech i promieniejące ciepło zaraża innych. Bardzo mi pomogła, ponieważ wyzwoliła we mnie pozytywne emocje , które pozwoliły mi pozytywniej patrzeć na ludzi i świat. Już na pierwszym spotkaniu można zauważyć, że jest kompetentna, rzeczowa, a psychologia jest jej pasją. Gorąco polecam

   mgr Elżbieta Okniańska2016-04-07

   Dziękuję za miłe słowa. Pani Natalio przyjemnie się z Panią pracowało. Jestem pod wrażeniem Pani zaangażowania, pracowitości i sumienności . Zmiana - to zasługa Pani. Pozdrawiam i życzę dużo radości.

  • K

   Polecam jeden z najlepszych psychologów, jak ktoś ma problem niech nie wstydzi się otworzyć przed Panią,cudowny człowiek..Miałam ciężkie chwile i momenty w moim życiu byłam zakochana a bynajmniej mi się tak wydawało..Dzięki wsparciu Pani Elżbiety dostrzegłam pozytywy tego rozstania, na początku było mi ciężko, ale otworzyłam oczy i najważniejsze zapamiętam te słowa,,liczą się fakty ".Czułam się beznadziejna obwiniałam siebie za wszystko, ale zrozumiałam, że nie byłam winna, że tak się musiało stać.Na prawdę gdy ktoś nawet nie radzi sobie z rozstaniem warto zwrócić się z pomocą Pani Elżbieta na pewno pomoże:) pozdrawiam :)

   mgr Elżbieta Okniańska2016-02-11

   Kasiu cieszę się że lepiej się czujesz. Na pewno Twoja świadomość, mądrość oraz fakty pomogły Tobie zrozumieć relację z chłopakiem. Sama zmierzyłaś się ze swoimi uczuciami i podjęłaś decyzję. Masz siłę w sobie. Dałaś radę. Gratulacje .

  • D

   Gorąco polecam konsultacje z Panią Psycholog Elżbietą Okniańską wszystkim osobom chcącym zdiagnozować, zrozumieć i wyeliminować własne wewnętrzne ograniczenia.
   Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu rozmowy i skuteczności porad Pani Elżbiety.
   Już po pierwszej wizycie odzyskałem poczucie siły i byłem w stanie poprawić sytuację zawodową i osobistą.
   Dzięki wsparciu podczas kolejnych dwóch spotkań odzyskałem szybkość i "bez przeszkód" realizuję zaplanowane cele!
   Gorąco polecam i pozdrawiam.

   mgr Elżbieta Okniańska2015-12-26

   Panie Dominiku dziękuję za opinię. Ma Pan w sobie m.in takie cechy jak odwaga, sumienność, pracowitość, wytrzymałość,..... To one pozwoliły osiągnąć cel Gratuluję!!!!. Pozdrawiam Elżbieta Okniańska