Mgr

Elżbieta Okniańska

Psycholog, Terapeuta

19 opinii

Adresy i kontakt

Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Elżbieta Okniańska jestem psychologiem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pracowałam w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz w Szkolnictwie.
  Obecnie współpracuję z firmą LUX MED w Elblągu, oraz prowadzę prywatny gabinet psychologiczny.
  Swoją pracę poddaję superwizji. Szkolę się oraz pracuję zgodnie z kodeksem etyki zawodu psychologa. Zapraszam do odwiedzenia mojego Facebooka https://www.facebook.com/psychologelblag/
  Serdecznie zapraszam
  Elżbieta Okniańska

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej

Usługi

pin-iconCreated with Sketch.

Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII EL

Studzienna 21-22/5, 82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

Terapa krótkoterminowa
Wsparcie psychologiczne
Rozwój osobisty
Pomoc psychologiczna
Terapia małżeńska

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII ELUsługa: psychoanaliza

  Do Pani Eli trafiłam kilka miesiecy temu,to mój trzeci psycholog i szczerze Pani Ela jako jedyna trafiła do mnie i rozpoznała mój problem,juz po kilku wizytach mogę powiedzieć,ze jest znaczna poprawa w moim psychicznym samopoczuciu,Pani Ela sprawila,ze poczułam się wartościową kobietą i zawalczylam o siebie.Podczas wizyt u Pani Eli kompletnie nie czuję się skrępowana i potrafię się otworzyć ,a to oczywiście z racji profesjonalizmu Pani Eli!Jesli nie Pani Ela to nikt inny,naprawde szczerze polecam terapię u Pani Eli,to naprawdę wspaniała kobieta i oczywiście najlepszy psycholog????
  Dziękuję Pani Elu,
  EwA S.

  mgr Elżbieta Okniańska2017-08-07

  Ewa dziękuję za opinię.
  A ja powiem tak - kto jak nie Ewa. Kobieta energiczna, ciekawa świata, z pasją życia . Oczy śmiejące się. Podziwiam Twoją pracowitość. Doceniam zaangażowanie. Twoja chęć zmiany była tak duża że nie mogło być inaczej. Teraz dbaj o to co wypracowałaś. CIERPLIWOŚĆ dodawaj do każdej sprawy i będzie dobrze. Jesteś bardzo dojrzałą kobietą. Pozdrawiam serdecznie.Życzę powodzenia

 • Opinia z dnia 16-06-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: Gabinet psychologiczny - WEJŚCIE OD PODWÓRKA OD GALERII ELUsługa: Terapa krótkoterminowa

  Do gabinetu Pani Elżbiety trafiłam w trakcie zaburzeń po stresie traumatycznym PTSD, pierwsze dwa spotkania odbyły się poprzez komunikator Skype, następne w gabinecie Pani Elżbiety.Co mnie ujęło w pierwszej chwili, życzliwość,ciepło i olbrzymie zaangażowanie ,profesjonalizm w czasie tych rozmów.To wzbudziło moje zaufanie i całkowicie poddałam się sugestiom Pani Elżbiety. Idealnie dla mnie dobrana terapia oparta na założeniach terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu była strzałem w dziesiątkę.
  Dzięki Pani Elżbiecie dostałam szansę na wyjście z impasu. Wiele czynników wpływających na moje zachowania nagle robiły się jasne, klarowne.
  Trafiłam również na warsztaty dla kobiet, w atmosferze przyjaźni , zaufania i wzajemnego szacunku spędziłam ten czas z cudownymi kobietami. Ucząc się sama siebie.
  Nie mam słów wyrażających moją wdzięczność, za danie mi w ręce narzędzi do zrozumienia siebie i pracy nad sobą.
  Panie Elżbieta jest osobą którą bym wszystkim poleciła.
  Dziękuję za wspieranie i tłumaczenie moich zachowań.
  Małgorzata

  mgr Elżbieta Okniańska2017-04-05

  Pani Małgorzato dziękuję za miłą opinię. Jest Pani kobietą bardzo pracowitą, konkretną i silną. Pani ciężka praca i zaangażowanie dała pozytywne rezultaty. Cieszę się razem z Panią !!!!. Jest Pani przykładem dla innych kobiet , że warto walczyć o siebie . To Pani sukces. A uśmiech jaki widać na Pani twarzy potwierdza Pani zmianę. Serdecznie pozdrawiam

 • M

  Konkretna, fachowa pomoc. Skoncentrowana na znalezieniu rozwiązania. Pani Ela umie rozpoznać potrzeby pacjenta. Jest przy tym spokojna, opanowana i komunikatywna. Szczerze polecam. Prawdziwa specjalistka.

  mgr Elżbieta Okniańska2016-12-27

  Małgosia jestem pełna podziwu Twoich zmian na pozytywne. Gratuluję odwagi i dojrzałych wyborów. Pozdrawiam

 • N

  Pani Elżbieta jest wspaniałą kobietą z cudownym podejściem do klienta. Potrafi dobrać rodzaj terapii odpowiedni do możliwości i zainteresowań. Jej uśmiech i promieniejące ciepło zaraża innych. Bardzo mi pomogła, ponieważ wyzwoliła we mnie pozytywne emocje , które pozwoliły mi pozytywniej patrzeć na ludzi i świat. Już na pierwszym spotkaniu można zauważyć, że jest kompetentna, rzeczowa, a psychologia jest jej pasją. Gorąco polecam

  mgr Elżbieta Okniańska2016-04-07

  Dziękuję za miłe słowa. Pani Natalio przyjemnie się z Panią pracowało. Jestem pod wrażeniem Pani zaangażowania, pracowitości i sumienności . Zmiana - to zasługa Pani. Pozdrawiam i życzę dużo radości.

 • K

  Polecam jeden z najlepszych psychologów, jak ktoś ma problem niech nie wstydzi się otworzyć przed Panią,cudowny człowiek..Miałam ciężkie chwile i momenty w moim życiu byłam zakochana a bynajmniej mi się tak wydawało..Dzięki wsparciu Pani Elżbiety dostrzegłam pozytywy tego rozstania, na początku było mi ciężko, ale otworzyłam oczy i najważniejsze zapamiętam te słowa,,liczą się fakty ".Czułam się beznadziejna obwiniałam siebie za wszystko, ale zrozumiałam, że nie byłam winna, że tak się musiało stać.Na prawdę gdy ktoś nawet nie radzi sobie z rozstaniem warto zwrócić się z pomocą Pani Elżbieta na pewno pomoże:) pozdrawiam :)

  mgr Elżbieta Okniańska2016-02-11

  Kasiu cieszę się że lepiej się czujesz. Na pewno Twoja świadomość, mądrość oraz fakty pomogły Tobie zrozumieć relację z chłopakiem. Sama zmierzyłaś się ze swoimi uczuciami i podjęłaś decyzję. Masz siłę w sobie. Dałaś radę. Gratulacje .

 • D

  Gorąco polecam konsultacje z Panią Psycholog Elżbietą Okniańską wszystkim osobom chcącym zdiagnozować, zrozumieć i wyeliminować własne wewnętrzne ograniczenia.
  Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu rozmowy i skuteczności porad Pani Elżbiety.
  Już po pierwszej wizycie odzyskałem poczucie siły i byłem w stanie poprawić sytuację zawodową i osobistą.
  Dzięki wsparciu podczas kolejnych dwóch spotkań odzyskałem szybkość i "bez przeszkód" realizuję zaplanowane cele!
  Gorąco polecam i pozdrawiam.

  mgr Elżbieta Okniańska2015-12-26

  Panie Dominiku dziękuję za opinię. Ma Pan w sobie m.in takie cechy jak odwaga, sumienność, pracowitość, wytrzymałość,..... To one pozwoliły osiągnąć cel Gratuluję!!!!. Pozdrawiam Elżbieta Okniańska

 • M

  Pani Elżbieta przyjęła mnie i mojego męża na terapii małżeńskiej w bardzo miły i ciepły sposób. Nie czuliśmy żadnego dystansu . Pani psycholog nakreslila nam nasz problem i udzieliła wskazówek .Po jednej wizycie jesteśmy pełni nadziei na lepsze jutro ...☺

  mgr Elżbieta Okniańska2015-05-13

  Witam i dziękuję za opinię. Chęć poznania swoich potrzeb i ich realizacja jest tu kluczem waszego sukcesu. Jak na jedną wizytę świetnie sobie poradziliście, życzę dalszej pracy nad związkiem. .Gratuluję

 • K

  Pani Ela to bardzo mila sympatyczna i ciepla kobieta .Potrafi rozmawiac z pacjentami tworzac bardzo mila atmosfere w swoim gabinecie .Bardzo nam pomogla rozwiazac problemy malzenskie i pokazala w jaki sposob radzic sobie z samym soba,z emocjami .Teraz wiemy ze trzeba dbac o zwiazek i o druga osobe a otrzymamy bardzo wiele radosci z bycia razem .Bardzo bardzo polecamy i jestesmy bardzo wdzieczni .

  mgr Elżbieta Okniańska2015-05-05

  Witajcie
  Dziękuję za miłą opinię. To wasza świadomość i chęć zmiany zachowań dały dobre rezultaty. Wasza miłość Was uratowała. Gratulacje

 • Bardzo polecam Panią Elżbietę,
  Bardzo miła, sympatyczna Pani, która wie jak rozmwiać z człowiekiem.
  Jesteś niedowartościowany? Nie wiesz jaki jest cel Twojego życia? Pani Elżbieta na pewno Tobie pomoże! Bardzo ludzkie i codzienne pojdeście, bazujące na własnych doświadczeniach to głowne domeny tego lekarza. Piękna i dojrzała kobieta, potrafi nakierować we właściwym kierunku!

  mgr Elżbieta Okniańska2015-05-05

  Panie Pawle dziękuję za opinię.To Pana zasługa , pracowitość i chęć pracy nad sobą dały takie rezultaty .Gratuluję.
  Pozdrawiam
  Elżbieta Okniańska