lek. Elżbieta Morawiec-Szymonik

Hematolog, Internista więcej

Częstochowa, Chorzów 2 adresy

Nr PWZ: 1775408

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Hematologiczny Gabinet Lekarski
Wolności 1/3, Częstochowa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych hematologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych hematologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

1989 rok-Dyplom ukończenia wydziału lekarskiegio Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
1995 rok-Dyplom specjalizacji I stopnia z choró...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Hematologia
  • Choroby wewnętrzne

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
H

Halina

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor z wielkim oddaniem i zaangażowaniem leczy pacjenta, nigdy się nie poddaje w walce o nasze zdrowie i życie. Dobór metody leczenia zawsze oparty jest o dokładną i wnikliwą analizę badań. Diagnoza poprzedzona szczegółowym wywiadem. Pani Doktor z powodzeniem leczy moją mamę, która zmaga się z ciężką chorobą od 11 lat. Przez ten cały 11-letni okres zawsze jest dostępna dla pacjenta, zawsze z szacunkiem i wielką empatią traktuje pacjentów. Pani Doktor jest zarówno świetnym fachowcem w swojej specjalizacji jak i wzorem do naśladowania w zakresie etyki lekarskiej.

W

Waldek M.

Profil zweryfikowany

Leczę się u Pani doktor już 7 lat na chorobę przewlekłą .... czyli będę się leczył zawsze.
Zawsze będę pacjentem dr Morawiec-Szymonik gdyż jest ona lekarzem o bardzo wysokiej wiedzy fachowej, jej wnikliwa analiza, diagnozy i zaordynowane leczenie pomagają mi lepiej znosić moją chorobę a wg niektórych lekarzy dłużej pożyć :)
Poza tym jest to osoba o wysokiej kulturze, miła i przyjazna dla pacjenta.
Cieszę się że jest kierownikiem naszego "młodego" oddziału Hematologii w szpitalu "Parkitka" w Częstochowie.
Polecam wszystkim tak wspaniałą lekarkę.

Renata Szostek

Profil zweryfikowany

Pani Doktor Morawiec - Szymonik to wspaniały człowiek i super lekarz. Cechuje ją wrodzona kultura, bardzo ciepły, życzliwy i serdeczny stosunek dla pacjenta.
Wyróżnia ją profesjonalizm zawodowy. Głęboka wiedza i umiejętności wykorzystuje w maksymalny i indywidualny sposób dla każdego pacjenta. W czasie każdej wizyty dokonuje głębokiej analizy wyników badań i zaleca indywidualny tok leczenia.
Takiego sposobu nie spotkałem jeszcze u żadnego lekarza ( a odwiedzam często 3 lekarzy specjalistów ). To bardzo dobrze, że pacjent na bieżąco jest o wszystkim informowany.
Jestem pełen podziwu dla jej kompetencji i zaangażowania dla pacjentów bez względu na wiek. W dzisiejszych czasach to być tak doskonałym i bardzo dobrym lekarzem to rzadkość.
Pani Doktor Morawiec - Szymonik to "Perła współczesnej medycyny" i wzór do naśladowania dla młodych lekarzy. Polecam każdemu takiego wybitnego i wspaniałego lekarza.

Wdzięczny pacjent z okolic Częstochowy


I

iza226

Profil zweryfikowany

Rewelacyjna lekarka. Mojego męża wyleczyła z ziarnicy złośliwej gdzie nowotwór był juz mocno zaawansowany. Nigdy nie wzieła żadnych pieniędzy. Zawsze konkretna, dokładnie orientuje się na kazdego pacjenta, nie daje złudnych nadzieji ale też ani jej nie zabiera. po prostu stara się pomóc każdemu.Takiego lekarza jeszcze w zyciu nie spotkałam i z pewnoscią nie spotkam. Wspaniała Pani doktor lekarz z prawdziwego powołania. Polecam wszystkim.


S

saamara

Profil zweryfikowany

Lekarz z powołania, godny polecenia. Dba o każdego pacjenta z osobna, stara się o jak najlepsze metody leczenia, tak aby chory mógł wrócić do normalnego funkcjonowania oraz wspiera duchowo. Godna zaufania.


R

rodzina pacjenta

Profil zweryfikowany

Pani doktor od lat leczy moją mamę chorującą na białaczkę. Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, takim z powołania. Diagnozy i zalecenia Pani doktor zawsze w 100% trafne i skuteczne. Podejście do pacjenta bardzo indywidualne i wyrozumiałe. Pani dr jest bardzo sympatyczna i ciepła, fachowo udziela porad lekarskich, dba o wykonywanie regularnych badań, wyniki szczegółowo omawia, opowiada o tym jak trzeba będzie leczyć i jakich efektów można oczekiwać po leczeniu. Wszystko zawsze się sprawdza. Pani dr zawsze zwraca uwagę na różne prywatne wydarzenia w życiu pacjenta, aranżuje wizyty tak by były regularne ale też by odpowiadały pacjentowi. Mama część wizyt ma w Częstochowie, część w Bytomiu. Gdy do białaczki doszły inne poważne problemy zdrowotne,mama wylądowała w szpitalu gdzie Pani dr nie pracuje, jednak Pani dr nadal służyła radą, była wsparciem a stan zdrowia mamy konsultowała często z moim tatą.


H

hela

Profil zweryfikowany

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,sympatyczną i ma podejście do pacjenta.Nie traktuje nikogo z góry.Jest to mądry i kompetentny lekarz godny polecenia.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

Gość

znakomity lekarz. Polecam. Świetnie mnie zdiagnozowała, a przede wszystkim zachowała się jak człowiek. To lekarz z powołania.W

wdzięczna pacjentka

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem; rzeczowa, bardzo miła, poświęca dużo czasu pacjentowi (a nie zbywa w sekundowych rozmowach, co niestety jest częstym zjawiskiem w publicznej służbie zdrowia). Korzystam z jej opieki właśnie w państwowej placówce (poradnia przy ul. Wolności). Jest także bardzo życzliwym człowiekiem, bez arogancji, zadufania. Chciałabym, aby więcej osób z tego srodowiska prezentowało taką postawę jak P. doktor(merytoryczną i ludzką) wobec swoich pacjentów.


W

wdzięczny pacjent

Profil zweryfikowany

Bardzo mnie zabolała negatywna opinia na temat pani dr Morawiec. Jestem jej pacjentem od roku leczę się hematologicznie,mam chłonniaka złosliwego ,uważam iż pani dr. jest osobą bardzo ciepłą ,wrażliwą ,opiekuńczą ,serdeczną , ma indywidualne podejście i zaangażowanie ,nastawioną na pomoc i ratowanie życia , twierdzi iż chory pacjent musi mieć zapewnione najlepsze warunki leczenia. Jestem jej bardzo wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobiła i robi nadal i śmiem twierdzić iż jest lekarzem w 100% oddanym pacjentowi . Jej czas i poświęcenie powinno stanowić przykład prawdziwego lekarza z powołania dla innych.Mogę zawsze o każdej porze kiedy się żle czuję zadzwonić i zapytać o radę , udzieli fachowej i wyczerpujacej odpowiedzi nigdy nie powie nie mam czasu.
I kiedy w maju br. pani dr. zrezygnowała z pracy w poradni , w ktorej mnie leczyła , nie zawachałem się przenieść do jej głównej poradni ,chociaż mam gorszy dojazd.
Polecam wszystkim lekarza z najwyższej półki.
Przy całej wdzięczności słowo dziekuję to za mało .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania