prof. dr hab. n. med. Elżbieta Maciorkowska

Alergolog, Gastrolog więcej

Białystok 1 adres

Nr PWZ: 4062509

16 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet prywatny
Wojskowa 4, Piaski, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Inny

Dzięki tej cudownej lekarce nasze dziecko może w końcu cieszyć się prawidłowym rozwojem. Pani Profesor udzieliła fachowej porady i jednoznacznie wskazała problem. Trafna diagnoza, a potem skuteczne leczenie pozwoliło na poprawę przewodu pokarmowego naszego maleństwa. Dziękujemy serdecznie za pomoc, jesteśmy bardzo szczęśliwi i polecamy tego lekarza!

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Inny

Bardzo polecam Panią Profesor! Po wieloletnich problemach mojego dziecka w końcu została postawiona trafna diagnoza i zastosowane skuteczne leczenie! Bardzo polecam wszystkim rodzicom! Niesamowita wiedza i praktyczne podejście.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Inny

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w leczeniu dziecka i trafne diagnozy.
Dla Pani Profesor liczy się pacjent, nie pieniądze.
Pozdrawiam


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny konsultacja alergologiczna

Nie polecam! Zdecydowanie nie polecam! Przyszłam z 1,5 rocznym dzieckiem na wizytę prywatną z zmianami skórnymi gdzie stwierdziła że to zwykle otarcia od bodziaków, nie poznała się że to skaza białkowa. Nie ma podejścia do dzieci, wiecznie tylko nie wolno, nie dotykaj, nie chodź po gabinecie, niech Pani uspokoi dziecko.


E
Profil zweryfikowany

Dziś byłam z synkiem na wizycie u Pani profesor. Nie zdążyłam jej lepiej poznać, gdyż to pierwsza wizyta, natomiast muszę stwierdzić, że to wspaniały człowiek. Nie poznałam jeszcze takiego lekarza, a proszę mi wierzyć, że sporo ich odwiedziłam. Bije od niej jakaś dobra energia. Widać, że zależy jej na pacjencie, jest bezpośrednia i bardzo dociekliwa. Pani profesor, jeśli Pani to czyta, to jeszcze raz dziękuję. Pani opinię wezmę sobie głęboko do serca. Ewelina, mama Wojtusia.


N
Profil zweryfikowany

To jest "anioł' w ludzkiej postaci.Takich ludzi jak pani profesor spotyka się chyba tylko raz w życiu.Leczyła moja córkę ponad 7 lat temu . Diagnoza była trafna , opieka wspaniała , jak własna córką zajęła się pani profesor. Do dziś dziękuję jej z całego serca że, spotkałam ją na swojej drodze. Polecam ja wszystkim , bo jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Mam tylko jeden żal ze pani profesor tak daleko mieszka , a ja nie mogę tak często być w Białymstoku i radzić się w różnych sprawach zdrowotnych mojej córki . Jezdziłyśmy do poradni , ale pani profesor już tam nie przyjmuje. Bardzo , bardzo szkoda !!!!!! pozdrawiam - pacjentka


M

Znakomity lekarz,z powołaniem,leczę u niej syna od ok 8 lat.Drugiej takiej na rynku Sokółka-Białystok nie ma!


A
Profil zweryfikowany

Leczę trójkę dzieci,zawsze pomaga,bez niej nie dałabym rady,,jest super.


K
Profil zweryfikowany

Polecam Pania Profesor z calego serca.Jestesmy dopiero po pierwszej wizycie i juz widac rezultaty.Trafna diagnoza,wspaniale podejscie do dziecka.Wyjatkowy specjalista a przede wszystkim czlowiek! Oby takich ludzi bylo wiecej!


G

Jak dla mnie Pani profesor kompletnie nie ma podejścia do dzieci i tyle co mi powiedziała i poradziła może powiedzieć każdy lekarz rodzinny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania