mgr

Edyta Pytlak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

50 opinii +dodaj

Umów wizytę
26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam na moją stronę www.SEKSUOLOGLUBLIN.COM na której prezentuje moje rozumienie terapii. Pozdrawiam Edyta Pytlak. więcej

Pacjenci cenią mnie za

Delikatność
Życzliwość
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Trafiłam do Pani Edyty początkowo sama. Załamana i w wielkim kryzysie małżeńskim. Później poprosiłam męża, aby poszedł ze mną. Oczywiście, jak większość facetów, powiedział, że jemu żadna terapia nie jest potrzebna. Poszedł na wizytę, mówiąc, że robi to tylko jeden raz i tylko dlatego że go o to prosiłam.... I tak zostaliśmy na terapii ponad rok, a Pani Edyta zmieniła nasze myślenie o sobie wzajemnie i o naszych problemach. Dzisiaj nie ma tygodnia, abyśmy nie wspominali Pani Edyty, bo wiele Jej zawdzięczamy. Można powiedzieć, że teraz przeżywamy małżeństwo na nowo, jesteśmy bardziej dojrzali, na problemy patrzymy z innej perspektywy a kochamy się o wiele bardziej niż przed ślubem. Jeśli ktoś oczekuje cudów po 2 czy 3 spotkaniach to możecie sobie darować, bo Pani Edyta nie jest cudotwórcą tylko profesjonalnym Terapeutą (my chodziliśmy raz w tygodniu na 1-2 godziny). Z całego serca dziękujemy Pani Edyto za udzieloną pomoc. Już zawsze będzie Pani w naszych sercach i będzie częścią naszej rodziny, bo dzięki Pani, ona się nie rozpadła! Pozdrawiamy Aga i Grzesiek!

 • J
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Pani Edyta jest bardzo zyczliwa,otwarta,widać prawdziwa cheć pomocy pacjentowi. Jak dla mnie to anioł. Dzieki niej stanelam na nogi. Bardzo dobry specjalista. Prawdziwy terapeuta z powołania.Serdecznie polecam . Joanna

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Poznałam Edyte kiedy przyjmowała pacjentow jeszcze na hKrochmalnej.Od początku ujęła mnie życzliwoscią i empatią.Przychodziłam na terapię i siedziałyśmy przy piecyku ,bo zima wtedy nie odpuszczała.Terapia trwała rok ,chodziłam na nią chętnie.Choć nie przyniosła oczekiwanych przeze mnie rezultatów,to nie mogę powiedzieć,że nic mi nie dała -bo to byłoby niesprawiedliwe wobec Edyty.Myślę,że ja też nie byłam gotowa.Dlatego postanowiłam zabrać głos.Chodzi mi o to,że to nie zawsze terapeuta jest ,,niekompetentny",czasem-jakkolwiek to zabrzmi-pacjent nie jest gotowy.Czasem najpierw potrzebna jest farmakoterapia ,a potem przychodzi czas na psychoterapie.Nie oceniajmy pochopnie terapeutów,nie sa cudotworcami .Ja jestem wdzięczna Edycie za pomoc w sferze duchowej,pożyczała mi książki i tłumaczyła wiele spraw.WSzystko to robiła bardzo subtelnie,niczego nie narzucając.Reasumujac-polecam z calego serca,bo to naprawdę fajna osoba.Edyto-pozdrawiam-Ola.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje psychologiczne

  Gorąco polecam, bardzo serdeczna osoba,z właściwym podejściem do człowieka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo pomogła mi zrozumieć problem i podejść do jego rozwiązania w inny nich dotychczas sposób. Teraz moja kolej na zmiany, natomiast Pani Edyta na pewno będzie mnie w tym wspierać. Dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Polecam Panią Edytę Pytlak. Jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą. Sesja odbywa się w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Zawsze wychodzę podbudowany i dowartościowany. Posiada fachową literaturę i listę wartościowych tytułów filmowych godnych obejrzenia. Mimo, że jestem mężczyzną można zawsze spytać się o sprawy z dziedziny seksuologii bez żadnych obaw i skrępowania. Jest osobą punktualną i elastyczną co do wizyt. Gorąco polecam. Marek.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Panią Edytę polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy wykwalifikowanego seksuologa. Spotkania z Panią Edytą odmieniły moje życie, gdyż rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Dowiedziałam się z jakim problemem mam styczność i jakie jest jego podłoże. Podczas konsultacji Pani Edyta wykazała wiele zrozumienia dla sytuacji, w której się znalazłam, prezentując przy tym wyskoki poziom kultury oraz okazując wiele ciepła. Pani Edyta swoim podejściem sprawia, że o tematach najtrudniejszych rozmawia się otwarcie - co tylko potwierdza pełen profesjonalizm Pani Edyty.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Konsultacja seksuologiczna - polecam kontakt z Panią Doktor. Nawet podczas godzinnej rozmowy można lepiej siebie poznać. Nie ma sensu samotnie rozgryzać problemu miesiącami, czy latami, kiedy obok jest specjalista.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że Pani zdarzyło się parę razy ziewnąć. Może taki szczegół ale od specjalisty można by wymagać żeby tego jednak nie robił skoro rozmawia się z nim o trudnych dla nas sprawach.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani, dokładnie wie o co chodzi i wie jak poradzić lub pocieszyć. Polecam wizytę u Tej właśnie specjalistki.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na moją stronę www.SEKSUOLOGLUBLIN.COM na której prezentuje moje rozumienie terapii.
  Pozdrawiam Edyta Pytlak.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Studia w KUL na kierunku psychologia
 • Czteroletnie szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pod merytorycznym nadzorem Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • Ukończone studia podyplomowe: seksuologia kliniczna w WSPS

Certyfikaty

 • Edyta Pytlak, psycholog w mieście Lublin - Certyfikaty

Choroby

więcej