Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zapraszam na moją stronę www.SEKSUOLOGLUBLIN.COM na której prezentuje moje rozumienie terapii. Pozdrawiam Edyta Pytlak. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Poznałam Edyte kiedy przyjmowała pacjentow jeszcze na hKrochmalnej.Od początku ujęła mnie życzliwoscią i empatią.Przychodziłam na terapię i siedziałyśmy przy piecyku ,bo zima wtedy nie odpuszczała.Terapia trwała rok ,chodziłam na nią chętnie.Choć nie przyniosła oczekiwanych przeze mnie rezultatów,to nie mogę powiedzieć,że nic mi nie dała -bo to byłoby niesprawiedliwe wobec Edyty.Myślę,że ja też nie byłam gotowa.Dlatego postanowiłam zabrać głos.Chodzi mi o to,że to nie zawsze terapeuta jest ,,niekompetentny",czasem-jakkolwiek to zabrzmi-pacjent nie jest gotowy.Czasem najpierw potrzebna jest farmakoterapia ,a potem przychodzi czas na psychoterapie.Nie oceniajmy pochopnie terapeutów,nie sa cudotworcami .Ja jestem wdzięczna Edycie za pomoc w sferze duchowej,pożyczała mi książki i tłumaczyła wiele spraw.WSzystko to robiła bardzo subtelnie,niczego nie narzucając.Reasumujac-polecam z calego serca,bo to naprawdę fajna osoba.Edyto-pozdrawiam-Ola.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje psychologiczne

  Gorąco polecam, bardzo serdeczna osoba,z właściwym podejściem do człowieka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo pomogła mi zrozumieć problem i podejść do jego rozwiązania w inny nich dotychczas sposób. Teraz moja kolej na zmiany, natomiast Pani Edyta na pewno będzie mnie w tym wspierać. Dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Polecam Panią Edytę Pytlak. Jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą. Sesja odbywa się w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Zawsze wychodzę podbudowany i dowartościowany. Posiada fachową literaturę i listę wartościowych tytułów filmowych godnych obejrzenia. Mimo, że jestem mężczyzną można zawsze spytać się o sprawy z dziedziny seksuologii bez żadnych obaw i skrępowania. Jest osobą punktualną i elastyczną co do wizyt. Gorąco polecam. Marek.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Panią Edytę polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy wykwalifikowanego seksuologa. Spotkania z Panią Edytą odmieniły moje życie, gdyż rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Dowiedziałam się z jakim problemem mam styczność i jakie jest jego podłoże. Podczas konsultacji Pani Edyta wykazała wiele zrozumienia dla sytuacji, w której się znalazłam, prezentując przy tym wyskoki poziom kultury oraz okazując wiele ciepła. Pani Edyta swoim podejściem sprawia, że o tematach najtrudniejszych rozmawia się otwarcie - co tylko potwierdza pełen profesjonalizm Pani Edyty.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Konsultacja seksuologiczna - polecam kontakt z Panią Doktor. Nawet podczas godzinnej rozmowy można lepiej siebie poznać. Nie ma sensu samotnie rozgryzać problemu miesiącami, czy latami, kiedy obok jest specjalista.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że Pani zdarzyło się parę razy ziewnąć. Może taki szczegół ale od specjalisty można by wymagać żeby tego jednak nie robił skoro rozmawia się z nim o trudnych dla nas sprawach.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani, dokładnie wie o co chodzi i wie jak poradzić lub pocieszyć. Polecam wizytę u Tej właśnie specjalistki.

 • J
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jestem bardzo usatysfakcjonowany wizytą u pani psycholog. Czułem się zrozumiany, akceptowany, pomogła mi uwierzyć w siebie, że nie potrzebuje ciągłych wizyt u psychologa planowania terapii na lata w przód ponieważ ludzie są elastyczni a mój problem da się rozwiązać. Pani psycholog poleciła mi lekturę, z którą nie do końca się zgadzałem, ale pokazała inny punkt widzenia i pomogła mi zrozumieć siebie. Polecam tą psycholog znajomym jak i każdej osobie, która potrzebuje wsparcia, pomocy, czy chociażby bycia wysłuchanym i zrozumianym. Z wizyty jestem bardzo zadowolony.

 • M
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Zdecydowanie polecam!

  Pani Edyta jest wyjątkowo miłą, ciepłą i empatyczną osobą, czyli posiada wszystkie cechy wykwalifikowanego psychologa i psychoterapeuty. Jest jednak coś, co ją wyróżnia od wszystkich specjalistów w Lublinie. Otóż, prawdopodobnie jako jedyna w całym mieście potrafi odpowiednio pomóc każdemu, kto nie jest pewny swojej orientacji seksualnej. W dzisiejszych czasach wszelkie pojawiające się myśli czy pragnienia homoseksualne zmuszają do określania siebie mianem geja. W praktyce nie zawsze musi tak być. Tak naprawdę można być 100% heteroseksualną osobą, która po prostu potrzebuje odkrycia w sobie pociągu do płci przeciwnej. Pani Edyta jest w stanie Ci w tym pomóc, między innymi przez wyjaśnienie mechanizmów, które doprowadziły Cię do obecnego stanu, czyli pojawiających się skłonności homoseksualnych.

  Przyznam się szczerze, że przed pierwszym spotkaniem chciałem wręcz usłyszeć, że jestem gejem. Można powiedzieć, że miałbym wtedy „problem z głowy”. Wówczas większość terapeutów pracowałoby ze mną nad akceptacją mojego homoseksualizmu. Natomiast Pani Edyta mnie zaskoczyła. Uświadomiła mi, że tak naprawdę jestem heteroseksualnym mężczyzną, a skłonności homoseksualne są skutkiem pewnych zdarzeń z przeszłości (przede wszystkim braku bliskiego kontaktu z ojcem w dzieciństwie, ale też kilku innych, o których dowiesz się podczas wizyty u Pani Magister). Teraz jestem na drodze wyciszania homoseksualizmu i odkrywania heteroseksualizmu. Przede mną jeszcze dużo pracy nad sobą. Pojawiają się okresy wzlotów, ale także upadków (których stopniowo jest coraz mniej) , ale wierzę, że efekt końcowy będzie niesamowity. Już jest ogromna różnica w porównaniu do momentu zanim skontaktowałem się po raz pierwszy z Panią Edytą. Tobie też się może udać! Spróbuj!

  Zatem jeśli to czytasz i pojawiają się u Ciebie pragnienia i skłonności homoseksualne, ale jednocześnie czujesz, że coś jest nie tak i nie jesteś pewien czy jesteś gejem, to polecam, żebyś skontaktował się z Panią Edytą. Jest ogromna szansa, że przy Twoim zaangażowaniu (to nie jest takie trudne jak się z początku wydaje) odkryjesz w sobie heteroseksualność i w przyszłości możesz stworzyć udany związek z osobą płci przeciwnej. Jeśli zdarzyłoby Ci się poddać, to Pani Edyta tak czy inaczej będzie dla Ciebie wyrozumiała i wykaże się empatią wobec Twojej osoby. Najważniejsze, żeby dać sobie szansę. Społeczeństwo mówi jedno na temat braku możliwości zmiany orientacji seksualnej. Natomiast rzeczywistość często okazuje się być zupełnie inna. Wierzę, że podejmiesz właściwą dla siebie decyzję…

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na moją stronę www.SEKSUOLOGLUBLIN.COM na której prezentuje moje rozumienie terapii.
  Pozdrawiam Edyta Pytlak.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Studia w KUL na kierunku psychologia
 • Czteroletnie szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pod merytorycznym nadzorem Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • Ukończone studia podyplomowe: seksuologia kliniczna w WSPS

Certyfikaty

 • Edyta Pytlak, psycholog w mieście Lublin - Certyfikaty

Choroby

więcej