mgr

Edyta Palka

Psycholog

Szanowny Gościu, miło mi powitać Cię na moim profilu. Cóż mogę napisać o sobie...? Na pewno jestem psychologiem z zamiłowania a praca z ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem energiczną… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Szanowny Gościu, miło mi powitać Cię na moim profilu. Cóż mogę napisać o sobie...? Na pewno jestem psychologiem z zamiłowania a praca z ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem energiczną osobą. Lubię podejmować nowe wyzwania dlatego angażuję się w wiele aktywności. Prywatnie jestem żoną i nieidealną a wystarczająco dobrą mamą dwóch córek ;-). Więcej informacji o mnie i mojej pracy znajdziesz w opiniach osób, które spotkały się już ze mną w gabinecie. Myślę, że będzie to moja najlepsza wizytówka :-)
  Jeśli w moim kalendarzu nie znajdujesz odpowiedniego terminu, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Psychologia
 • Uniwersytet SWPS - Psychoterapia poznawczo - behawioralna - w trakcie
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - studia doktoranckie z zakresu psychologii - w trakcie
 • Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa - Socjoterapia
 • Akademia Bydgoska im. Kazimierza Wielkiego - Filologia germańska
więcej

Publikacje

 • Trójstronność komunikacji w pediatrii - (Wyzwania XXI wieku - Ochrona zdrowia i kształcenie medyczne, 2017) - współautor
 • Kształcenie kompetencji komunikacyjnych w uczelniach medycznych na świecie - (Wyzwania XXI wieku - Ochrona zdrowia i kształcenie medyczne, 2017) - wspołautor
 • Rozmowa z rodzicami nieuleczalnie chorego dziecka - (Ocalić nadzieję. Miejsce hospicjum perinatalnego w przestrzeni międzyludzkiej, 2017) - współautor

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Nie ma lepszego psychologa w Bydgoszczy!!!Otwarta, empatyczna, profesjonalna - nic dodać nic ująć:) Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Odbyłam u Pani Edyty kilkanaście spotkań i muszę dodać ,ze to była moja pierwsza wizyta w Gabinecie Psychologicznym. Już na pierwszym spotkaniu,byłam na prawdę mile zaskoczona. Pełen profesionalizm i 100% zaangażowanie,a także rozmowa przy kawie co zdecydowanie sprawilo,ze już nie czułam się aż tak zestresowana. Z własnego doświadczenia na prawdę polecam,fantastyczny psycholog z fantastycznym i konkretnym podejściem do człowieka. :)

 • J
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Do Pani psycholog trafiliśmy dzięki bardzo dobrym opinią oraz bardzo dogodne terminy. Po pierwszej wizycie jesteśmy bardzo zadowoleni , osoba bardzo konkretna i fachowa. Jesteśmy pełni nadziei że pomoże naszemu synowi i przywróci spokój w naszej rodzinie To była nasza pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, zdecydowanie polecam.

  mgr Edyta Palka2017-07-21

  Panie Januszu, dziękuję bardzo za tak miłą opinię. Mam nadzieję, że uda się Wam szybko uporządkować swoje rodzinne relacje i odzyskać spokój ducha. Pozdrawiam Wasz męski duet, Panią mamę i szalonego czworonoga ;-)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Psycholog na 6!
  Generalnie bardzo miła osoba, która naprawdę rozumie drugiego człowieka, cierpliwie czeka na wypowiedź danej osoby, nie przerywając rozmowy. Trafia w sedno sprawy i daje do zrozumienia kilka kwestii, które z chaosu wracają do normy. Pozdrawiam cieplutko :)

  mgr Edyta Palka2017-07-21

  Pani Kasiu, dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam również i życzę wszystkiego dobrego!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wspaniała, ciepła kobieta. Podeszła do mnie po ludzku, zaufałam jej na tyle, że opowiedziałam rzeczy, o których jeszcze nikt nie słyszał i do których sama się nie przyznawałam przed samą sobą. Uświadomiła mi, kim jestem i pozwoliła odkryć w sobie siłę. Warto jej zaufać, polecam

  mgr Edyta Palka2017-07-21

  No cóż, Natalia... Wyjątkowe to spotkanie, bardzo wzruszające. Dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że jeszcze zawitasz u mnie... Póki co życzę Ci z całego serca żebyś szła tą właściwą drogą. Powodzenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jestem facetem w wieku 19 lat i to była moja pierwsza wizyta u psychologa. Sam się zdecydowałem na konsultację i nie widzę w tym żadnego problemu, ponieważ to mi bardzi pomogło. Pani Edyta słucha, analizuje sytuację i szuka podejścia do pacjenta. Po naszej rozmowie (a nie monologu) pojawiło się dużo tematów do przemyślenia, myślę że umiejętność "otwierania oczy" jest dowodem profesjonanizmu Pani Edyty. W porównaniu z innymi psychologami konsultacje nie są zbyt drogie. Po spotkaniu zostałem zadowolony, więc serdecznie polecam.

  mgr Edyta Palka2017-07-21

  Dziękuję za poświęcenie swojego czasu i podzielenie się swoją opinią (tutaj i mailowo). Jest ona dla mnie bardzo cenna, ponieważ wzbogaciła mój warsztat pracy. Cenię sobie szczerość i podziwiam swobodę w rozmowie z psychologiem, ponieważ nierzadko wymaga to odwagi. Pozdrawiam życząc powodzenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  To była moja pierwsza wizyta u pani Edyty, ale z pewnością nie ostatnia. Miałam do czynienia z różnymi psychologami i pani Edyta jest jedyną osobą, która nie tworzy muru między pacjentem a terapeutą. Wzbudza zaufanie, łatwo jest się przy niej otworzyć, nie czuć presji, ani tego że jest się ocenianym, w gabinecie panuje spokój i luźna atmosfera. Kiedyś czułam niechęć do psychologów, teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u pani Edyty. Z czystym sumieniem polecam.

  mgr Edyta Palka2017-07-21

  Pani Olu... Dziękuję za Pani opinię. Cieszę się, ze udało się Pani poczuć się w relacji ze mną bezpiecznie, zaufać mi a przede wszystkim wykonać taki wielki kawał roboty! Trzymam kciuki za powodzenie Pani zawodowego celu!!! Reszta mnie zdecydowanie nie niepokoi ;-) Pozdrawiam serdecznie jak zawsze!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Pani Edyta jako psycholog jest empatyczna, merytoryczna, a przede wszystkim bardzo skuteczna. Spotkania były na wysokim poziomie z zachowaniem bezpieczeństwa dla pacjenta. Spotkania odbywały się w gabinecie, w którym czułam się komfortowo i swobodnie.
  Osobom, które czują potrzebę przepracowania siebie i swoich tematów rekomenduję P. Edytę jako godnego polecenia specjalistę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Pani Edyta to bardzo empatyczna, ciepła osoba. Z pełnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem oddaje się swojej pracy. Już na pierwszej wizycie zaufałam Pani Edycie jak najlepszej przyjaciółce, której wskazówki zmieniają moje życie na lepsze. Zaopiekowała się mną jak bliską osobą....Szczerze polecam! A Pani Edycie bardzo dziękuję!

  mgr Edyta Palka2017-07-21

  Pani Aniu, dziękuję za zaufanie. Pragnę przypomnieć, że ja sama naszej relacji nie buduję ;-) Do tańca trzeba dwojga! Bardzo Pani dopinguję, na dziś życzę spokoju ducha. Po deszczu przychodzi słońce, czyż nie? Pozdrawiam cieplutko!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Pani Edyta wykazała się nie tylko pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, ale również świetnym podejściem do nas jako rodziców jak również do naszej córki. Stres minął zaledwie po paru chwilach. Pani doktor w pełni się poświęca pokazanemu problemowi. Świadczy o tym wydłużenie czasu naszej wizyty, aby wszystko dokładnie omówić bez dodatkowych opłat.Gabinet bardzo fajnie przygotowany. Nie ma typowej "kozetki",a jest normalna luźna atmosfera jak na spotkaniu przy kawie ze znajomymi.

  mgr Edyta Palka2017-07-21

  Panie Patryku, świetni rodzice i świetna córka! Nic więcej dodawać nie będę. Życzę Wam powodzenia i pozdrawiam! PS. Lubię jednorazowe, skuteczne interwencje ;-)