mgr

Edyta Palka

Psycholog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Psychologia
 • Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa - Socjoterapia
 • Akademia Bydgoska im. Kazimierza Wielkiego - Filologia germańska

Publikacje

 • Trójstronność komunikacji w pediatrii - Wyzwania XXI wieku (Wyzwania XXI wieku - Ochrona zdrowia i kształcenie medyczne, 2017) - współautor
 • Kształcenie kompetencji komunikacyjnych w uczelniach medycznych na świecie - (Wyzwania XXI wieku - Ochrona zdrowia i kształcenie medyczne, 2017) - wspołautor

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  To była moja pierwsza wizyta u pani Edyty, ale z pewnością nie ostatnia. Miałam do czynienia z różnymi psychologami i pani Edyta jest jedyną osobą, która nie tworzy muru między pacjentem a terapeutą. Wzbudza zaufanie, łatwo jest się przy niej otworzyć, nie czuć presji, ani tego że jest się ocenianym, w gabinecie panuje spokój i luźna atmosfera. Kiedyś czułam niechęć do psychologów, teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u pani Edyty. Z czystym sumieniem polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Pani Edyta jako psycholog jest empatyczna, merytoryczna, a przede wszystkim bardzo skuteczna. Spotkania były na wysokim poziomie z zachowaniem bezpieczeństwa dla pacjenta. Spotkania odbywały się w gabinecie, w którym czułam się komfortowo i swobodnie.
  Osobom, które czują potrzebę przepracowania siebie i swoich tematów rekomenduję P. Edytę jako godnego polecenia specjalistę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Pani Edyta to bardzo empatyczna, ciepła osoba. Z pełnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem oddaje się swojej pracy. Już na pierwszej wizycie zaufałam Pani Edycie jak najlepszej przyjaciółce, której wskazówki zmieniają moje życie na lepsze. Zaopiekowała się mną jak bliską osobą....Szczerze polecam! A Pani Edycie bardzo dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Pani Edyta wykazała się nie tylko pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, ale również świetnym podejściem do nas jako rodziców jak również do naszej córki. Stres minął zaledwie po paru chwilach. Pani doktor w pełni się poświęca pokazanemu problemowi. Świadczy o tym wydłużenie czasu naszej wizyty, aby wszystko dokładnie omówić bez dodatkowych opłat.Gabinet bardzo fajnie przygotowany. Nie ma typowej "kozetki",a jest normalna luźna atmosfera jak na spotkaniu przy kawie ze znajomymi.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Pani Edyta świetne podejście do dziecka, super kontakt z małym pacjentem - syn do tej pory pyta "kiedy znowu pójdziemy do tej Pani od klocków". Przekazane rady dają rewelacyjne efekty. Profesjonalizm i życzliwość w jednym. Dziękuję za pomoc i wskazanie właściwej drogi.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Polecam na 1000000% :) na spotkaniu Pani psycholog słucha pacjenta. Gdyby wszyscy ludzie tacy byli jak Pani to świat byłby lepszy

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Polecam Panią Edytę jako Psychologa jest bardzo profesjonalną, sympatyczną osobą. Gabinet jest przytulny i mieści się w dogodnym miejscu, blisko centrum miasta.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Bardzo dobra Pani psycholog. Jest to rzetelny i profesjonalny psycholog, do którego trafiłam w dość trudnym momencie. Już na pierwszym spotkaniu p.Edyta zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i sprawiła, ze zaczęłam wierzyć, że dobrze trafiłam. Dziękuję!

 • Z
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Skuteczna... Do bólu skuteczna. Na szczęście nie używa tego irytującego "psychologicznego .....yhy".

 • E
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: Inny

  Bardzo polecam Panią Edytę jako ciepłą, otwartą, komunikatywną osobę, empatyczną i profesjonalną, która potrafiła mnie wesprzeć w trudnych chwilach. Stworzyła bardzo przyjazną atmosferę podczas rozmowy; szybko zdiagnozowała problem i pomogła stworzyć bardzo precyzyjny plan działania, który krok po kroku poprowadzi naszą rodzinę w dobrą stronę.