mgr

Edyta Palka

Psycholog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 683 odwiedziny w ciągu 30 dni

Szanowny Gościu, miło mi powitać Cię na moim profilu. Cóż mogę napisać o sobie...? Na pewno jestem psychologiem z zamiłowania a praca z ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem energiczną… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowny Gościu, miło mi powitać Cię na moim profilu. Cóż mogę napisać o sobie...? Na pewno jestem psychologiem z zamiłowania a praca z ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem energiczną osobą. Lubię podejmować nowe wyzwania dlatego angażuję się w wiele aktywności. Prywatnie jestem żoną i nieidealną a wystarczająco dobrą mamą dwóch córek ;-). Więcej informacji o mnie i mojej pracy znajdziesz w opiniach osób, które spotkały się już ze mną w gabinecie. Myślę, że będzie to moja najlepsza wizytówka :-)
  Jeśli w moim kalendarzu nie znajdujesz odpowiedniego terminu, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Psychologia
 • Uniwersytet SWPS - Psychoterapia poznawczo - behawioralna - w trakcie
 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - studia doktoranckie z zakresu psychologii - w trakcie
 • Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa - Socjoterapia
 • Akademia Bydgoska im. Kazimierza Wielkiego - Filologia germańska
więcej

Publikacje

 • Trójstronność komunikacji w pediatrii - (Wyzwania XXI wieku - Ochrona zdrowia i kształcenie medyczne, 2017) - współautor
 • Kształcenie kompetencji komunikacyjnych w uczelniach medycznych na świecie - (Wyzwania XXI wieku - Ochrona zdrowia i kształcenie medyczne, 2017) - wspołautor
 • Rozmowa z rodzicami nieuleczalnie chorego dziecka - (Ocalić nadzieję. Miejsce hospicjum perinatalnego w przestrzeni międzyludzkiej, 2017) - współautor

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski

Certyfikaty

 • Edyta Palka, psycholog w mieście Bydgoszcz - Certyfikaty
 • Edyta Palka, psycholog - Certyfikaty

Choroby

 • kryzys życiowy
 • kryzys w związku
 • problemy wychowawcze
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys emocjonalny
 • depresja
 • zaburzenia lękowe
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Pani Edyta to bardzo otwarta, ciepła, przemiła i wzbudzająca zaufanie osoba. Wysłucha, zrozumie i doradzi. Jedno spotkanie a dało tyle pozytywnych efektów. Bardzo dziękuję i z całego serca polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo polecamy Panią Edytę, co prawda nasza wspólna terapia jeszcze się nie zakończyła. Jednakże już jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz efektów, które przynoszą nam spotkania. Popieramy wcześniejsze opinie na temat Pani Edyty - zarówno ciepła i sympatyczna osoba, jak i wysoce kompetentna, potrafiąca już na pierwszym spotkaniu dać zastrzyk energii. Spotkania odbywają się w luźnej, przyjaznej atmosferze. Pani Edyta szybko wzbudza zaufanie, co pozwala na bezstresowe skupienie się na problemie. Polecamy z całego serca!

  mgr Edyta Palka2018-01-16

  Ojoj! Zaskoczyła mnie Państwa opinia wystawiona już teraz i jednocześnie ucieszyła, ponieważ oznacza, że po kilku spotkaniach cieszycie się już efektami swoich działań! Tak 3mać! Nie mam wątpliwości, że z takim zaangażowaniem odzyskacie spokój ducha i będziecie się cieszyć bliskością na nowej drodze życia! Praca z Wami to dla mnie przyjemność, ponieważ lubię być świadkiem tych rodzących się w bólach zmian ;-) Pozdrawiam cieplutko mimo zimowej temperatury za oknem. Do zobaczenia!

 • A

  Profesjonalistka w 100%! Potrafi pomóc bez pocieszania, "klepania po ramieniu", jest świetnym przewodnikiem, dzięki któremu przejrzysz się jak w lustrze i dotrzesz do sedna problemu. Dzięki pomocy Pani Edyty poradziłam sobie bez leków na życiowym zakręcie i przerobiłam traumy z dzieciństwa. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Empatyczna, cierpliwa, fachowiec w każdym calu. Bardzo dostępne terminy, widać że praca z ludźmi jest pasją Pani Edyty. Jeśli masz problem nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z pomocy bo warto! Polecam z całego serca kończąc cały cykl spotkań :) Dziękuję Pani Edyto! :)

  mgr Edyta Palka2018-01-16

  Pani Aniu, dziękuję za słowa uznania. Niezmiernie cieszą mnie rozstania w gabinecie! Wiem ile energii i zaangażowania włożyła Pani w nasze wspólne działania. Ktoś kiedyś skomentował moją pracę jako "wysłuchiwanie użalaczy"... Oburzające i niesprawiedliwe! Trzeba mieć odwagę i wykazać się dużą dawką wytrwałości żeby poprawić jakość swojego życia. Dziękuję za zaufanie i życzę żeby w pocie czoła wypracowane efekty nie tylko się utrzymały ale też rosły jeszcze w innych ważnych dla Pani obszarach- obie już wiemy jakich ;-) Wszystkiego dobrego i powodzenia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

  Z czystym sumieniem polecamy Panią Edytę. Na wizycie byliśmy z 6 letnim synem. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Edyta okazała się być bardzo zaangażowana, otwarta ze świetnym podejściem zarówno do małego pacjenta jak i rodzica. Teraz wcielamy w życie otrzymane wskazówki i już widzimy pierwsze rezultaty:-) Dziękujemy i pozdrawiamy:-)

  mgr Edyta Palka2018-01-03

  Niezmiernie miło słyszeć mi, że zauważacie już pierwsze rezultaty! Takie wieści to ja lubię! Dziękuję za zaufanie i z niecierpliwością czekam na kolejne pozytywne doniesienia o staraniach całej Waszej sympatycznej Rodzinki. PS. Czerwona czapka za mną chodzi... ;-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani psycholog to bardzo sympatyczna osoba, potrafi rozładować napięcie. Już po wejściu do gabinetu wiadomo, że trafiło się na odpowiednią osobę. Podczas spotkania panuje bardzo luźna atmosfera, polecam serdecznie!

  mgr Edyta Palka2018-01-03

  Serdecznie dziękuję za tak miłą opinię i polecenie! Luźną atmosferę zamienię jednak na bezpieczną żeby nie było wątpliwości czy w gabinecie wykonuje się profesjonalną pracę a nie jedynie spija kawkę ;-) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo fajna i wyluzowana pani doktor. Rozmowy prowadzi konkretnie nie rozczula się wielce nad pacjentem. Jednak rozmowa z nią nie stresuje.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje

  Wspaniała Pani Psycholog wzbudza od razu zaufanie.
  W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Pani Edyta jest bardzo ciepłą i obiektywną osobą. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim szukającym pomocy specjalisty.

  mgr Edyta Palka2018-01-03

  Bardzo dziękuję za słowa uznania. Atmosfera jest dla mnie bardzo ważna, podobnie jak nawiązanie bezpiecznej, dobrej relacji. Na pewno pomocne są w tym względzie moje osobiste doświadczenia, ponieważ doskonale wiem jak to jest siedzieć po drugiej stronie fotela ;-) Pozdrawiam serdecznie!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Czas spędzony efektywnie i w miłej atmosferze ???? Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę. Po wyjściu otworzyłem oczy i zacząłem dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widziałem.

  mgr Edyta Palka2017-11-02

  Te otwarte oczy było już widać w trakcie spotkania ????. Życzę dużej i twórczej motywacji nie tylko w 12 pomieszczeniach ???? Powodzenia!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo stresowałam się przed pierwszą wizytą, ale pani Edyta to niezwykle ciepła i sympatyczna osoba, więc po krótkim czasie, w ogóle już nie czułam spięcia. Pani Edyta szybko wykryła u mnie źródło problemu i natychmiast przystąpiłyśmy do pracy. Widzę duże efekty, pani Edyta wie jak podejść do pacjenta, a na dodatek jest bardzo zaangażowana. Po każdej wizycie mam mnóstwo refleksji i wniosków. Bardzo polecam panią psycholog wszystkim jeszcze niezdecydowanym osobom!

  mgr Edyta Palka2017-11-02

  Bardzo mnie cieszy ta opinia! Bardzo dziękuję. Niech efekty naszej pracy się utrzymują i dają spokój ducha! Pozdrawiam serdecznie!

 • N
  Lokalizacja: Gabinet PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Z jednej strony sympatyczna kobieta, zdecydowanie wzbudzająca zaufanie już od pierwszych chwil rozmowy, a z drugiej bardzo spostrzegawcza i rzeczowa Pani psycholog. Duża ilość poświęconego czasu, brak niezrozumiałych wypowiedzi w rozmowie i otwartość na tłumaczenie, na czym będą polegały spotkania. Myślę, że tego się właśnie szuka u psychologa i u Pani Edyty się to znajdzie. Już po drugim spotkaniu odczułam dużą poprawę i przypływ pozytywnej energii! Polecam :)

  mgr Edyta Palka2017-10-17

  Dziękuję Pani Natalio za tak miłą wypowiedź :-) Życzę Pani tej pozytywnej energii na co dzień i od święta! Serdecznie pozdrawiam!