Adres


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż
Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

INTER Polska

Allianz + 2 więcej


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
12 201..... Pokaż numer


NIP

8992728179

Adres firmy

Legnicka 16, Wrocław

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kopernika 32, Kraków

250 zł

FutureMeds ZdrowieKopernika 32, Kraków

150 zł

FutureMeds Zdrowie

Moje doświadczenie

O mnie

Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, Klinika Rehabilitacji UJCM, 3 lata pracy w Wielkiej Brytanii (Orthopaedic Institute of Orthopaedics Oswestry or...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Doświadczenie

  • 1984 – 1985 Institute of Orthopaedics, Oswestry, Wielka Brytania
  • 1987 (3m.) AO Clinic, Kantonsspital Liestal, Szwajcaria
  • 1998 – 1999 The London Hospital Medical College, Wielka Brytania

Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

  • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • Laureat prestiżowej nagrody IOF za wybitne zasługi w zakresie osteoporozy w Europie wschodniej

Profile społecznościowe

Publikacje i artykuły

Publikacje (37)

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie

To moja pierwsza wizyta, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Pan Profesor rzeczowo i spokojnie udzielił wyjaśnień, bez zniecierpliwienia odpowiadał na moje pytania i udzielił jasnych i zrozumiałych wskazówek dotyczących dalszego postępowania. Jeżeli zaufanie do lekarza to połowa sukcesu, to ta wizyta w 100% spełnia ten warunek.

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie

Wizyta merytoryczna, można było też zadawać wiele pytań. Jasność diagnozy. Zwrócenie mojej uwagi na to, co powinnam zmienić w trybie życia, bym nie pogarszała swojej sytuacji zdrowotnej. Wizyta bez pośpiechu, trwała dłuzej niz przewidywane wg planu. Jestem wdzięczna Panu Profesorowi za opis diagnozy, zmianę lekarstw. Polecam Państwu tego lekarza .

J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie

bardzo konkretny Pan prof.szczegółowo zapoznał się z moimi wynikami, ustalił tok leczenia,bardzo miły uprzejmy , bardzo komunikatywnie wszystko wyjaśnia.Polecam


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie badania diagnostyczne

Profesjonalny, uprzejmy, punktualny. Rozmowa konkretna z analizą wyników pomiaru gęstości kości. Prosto i zrozumiale przekazane zalecenia.
Polecam
Barbara Książkiewicz


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie osteoporoza

W roku 2016 po ponownym złamaniu obojczyka zmartwiło mnie czemu w tak krótkim okresie czasu mam kolejne złamanie co się nigdy wczesniej nie zdarzało. Po densytometrii (badanie gęstości kości) okazało się, że wynik wynosił tylko ok 33% co oznaczało poważną osteoporozę. Zmartwiona tak złym wynikiem udałam się na wizytę do Pana Profesora Czerwińskiego. Pan Profesor był bardzo kultularny, uprzejmy, spokojnie wysłuchał wszystkich moich zmartwień i pytań. Bardzo szczegółowo wszystko mi wytłumaczył. Każda wizyta odbyła się bez opóźnień. Na miejscu w Krakowskim Centrum Medycznym zostały wykonane wszystkie potrzebne do leczenia badania. Pan Profesor przepisał mi lekarstwa oraz dokładnie opisał jak powinna wyglądać moja prawidłowa dieta. Teraz po 3 latach mój wynik densytometrii wynosi 58.9% co jest niewiarygodnie dobrym wynikiem, o którym wczesniej mogłam tylko pomarzyć. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za prawie całkowite wyprowadzenie mnie z osteoporozy. W dalszej przyszłości mozliwe, ze bedę mogła zaprzestać zażywania niektórych leków.
Serdecznie pozdrawiam, Mirosława


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie dolegliwosci stawu biodrowego

Konsultacja w dogodnym terminie za rozsądna cenę. Wykonana na podstawie przedstawionych oraz wykonanych na miejscu badan.
W atmosferze zrozmienia problemow pacjanta i pelnego zyczliwosci profesjonalizmu omówione zostały anatywne metody i techniki leczenia. Przepisane leczenie oraz jego sutecznosc zachecaja do dalszego korzystania z uslug specjalisty.


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie konsultacja ortopedyczna pierwsza wizyta

nie polecam pan doktor opierał się na błędnych diagnozach innych lekarzy nie zlecił nawet żadnych badań nie przejrzał przyniesionych badań przeczytał tylko epikryzę z inny szpitali i na tej podstawie wydal diagnozę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pacjęt


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FutureMeds Zdrowie osteoproza

Doskonała wiedza i kultura osobista. Zrozumiały sposób opisu charakterystyki schorzenia i wytycznych dotyczących terapii. Piekne zdjęcia Pana profesora:-) dziękuje


M
Profil zweryfikowany

Pan Profesor jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Bardzo pomógł moim rodzicom. Rzetelnie poinformował ich o schorzeniu, postawił trafną diagnozę oraz dokładnie i zrozumiale objaśnił sposób leczenia. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania