dr n. med.

Dorota Szyszko-Maziuk

Laryngolog

140 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 121 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą otolaryngologii oraz doktorem nauk medycznych . Zajmuję się leczeniem i diagnostyką chorób uszu , nosa, gardła i krtani . Wykonuję również badania tympanometryczne… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą otolaryngologii oraz doktorem nauk medycznych . Zajmuję się leczeniem i diagnostyką chorób uszu , nosa, gardła i krtani . Wykonuję również badania tympanometryczne i audiometrię tonalną zarówno u dzieci jak i dorosłych Mam ponad 20 letnie doświadczeni zawodowe

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
140 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: otolaryngologicznyUsługa: konsultacja laryngologiczna

  Rewelacja! Pani Doktor jest przemiła a ból uszu, który nie dawał mi żyć przez kilka dni (zapalenie wenętrzne i zewznętrzne) ustąpiło po lekach przepisanych przez P. Doktor. Trafna diagnoza a wizyta odbyła się tego samego dnia, od razu po zapisaniu. Polecam z czystym sumieniem!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Trafnie dobrane leki, szybkie i zdecydowane działanie Pani Doktor sprawiło, że niedoleczona infekcja wreszcie się cofnęła, a szykujące się powikłania zostały zduszone w zarodku. Zdecydowanie polecam i dziękuję za pomoc.

 • H
  Lokalizacja: LaryngologicznyUsługa: ból zatok

  Bardzo polecam Panią doktor. Szybki termin, konkretna i skuteczna porada. Pani doktor sympatyczna, a przepisane przez nią leki szybko mi pomogły. Cena wizyty przystępna. Na pewno gdy będę znów mieć problem z zatokami albo gardłem umówię się na wizytę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka była sympatyczna, komunikatywna, w sposób bardzo dokładny potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wątpliwości. Polecam wszystkim pacjentom.

 • R
  Lokalizacja: otolaryngologicznyUsługa: badanie laryngologiczne

  Bardzo przyjemna wizyta, szybka diagnoza i co najważniejsze w razie potrzeby stały kontakt z pacjentem. Pełen profesjonalizm!!! Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: otolaryngologicznyUsługa: konsultacja laryngologiczna

  Witam, wizyta jak zwykle przebiegła poprawnie, rzetelne konsultacje, niestety problem z uchem nie przeszedł ale to mam nadzieję kwestia czasu.

 • A
  Lokalizacja: LaryngologicznyUsługa: częste anginy u ośmiolatka

  Pani dr sprawnie przeprowadziła wywiad, zbadała synka,zleciła badania specjalistyczne, zapisała leki i przede wszystkim nas uspokoiła.Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna, błyskawiczna i- najważniejsze- trafna diagnoza. Pani doktor podjęła natychmiastowe (powiedziałabym ponadstandardowe) czynności, by ratować mój słuch. W moim przypadku liczył się czas, więc, zamiast odsyłać mnie do innych lekarzy i na dodatkowe badania, "poruszyła niebo i ziemię", aby jak najszybciej rozpocząć terapię. Na terapii spotkałam kilka osób z identycznym problemem, które, niestety, nie miały tyle szczęścia co ja. Jestem jedyna, która tak szybko zaczęła właściwą terapię.
  Chapeau bas! Dziękuję!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: otolaryngologicznyUsługa: konsultacja laryngologiczna

  Bardzo dobry lekarz, Pani doktor w miły sposób szczegółowo przeprowadziła wywiad i podała diagnozę oraz udzieliła wszelkich wyjaśnień. Polecam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LaryngologicznyUsługa: ból ucha

  Do Pani doktor trafiłem z bólem ucha. Po wstępnej rozmowie i badaniu okazało, iż mam zapalenie ucha zewnętrznego. Pani doktor zmieniła mi antybiotyk i krople, której wcześniej przypisała mi internista. Po trzech dniach, tak jak obiecała Pani doktor, ból ucha minął. Gorąco polecam Panią Dorotę, gdyż to bardzo miła i przede wszystkim doświadczona doktor.