Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy Medincus Inny

Pani Doktor wysłuchała tego, co od dawna było dla mnie problemem w kontekście laryngologicznym. Dostałem wytyczne w sprawie leczenia, wcześniej zostałem dokładnie zbadany kamerką (nos, gardło, uszy). Okazało się, że mam zapalenie ucha i problemy z zatokami. Po leczeniu dolegliwości minęły, zostałem skierowany na zabieg do Kajetan. Polecam Panią Doktor.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy Medincus

Byłam dwukrotnie z moim synem, autystą. Musiał mieć czyszczone uszy. Pani doktor traktująca wszystkich z góry, była bardzo mało wrażliwa, bez podejścia do dzieci. Prosiłam żeby chociaż mu wytłumaczyła co się będzie działo, żeby mu pokazywała tez jak postępuje proces, niestety badanie było przeprowadzone na siłe, koniec końców trzymało go trzy osoby a on krzyczał w niebogłosy. Może jest dobra specjalistka ale wiem, ze można u syna przeprowadzić czyszczenie bez traumy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy Medincus Diagnoza

Niestety zawiodłam się już na pierwszej wizycie. Zostały mi przedstawione fakty o których dobrze wiedziałam. Nie dostałam opisu - diagnozy tylko sam wydruk audiologa z dopiskiem wynik... Nieprawidłowy. Dalsze skierowanie na badania - żadne.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy Medincus

Byłam leczona przez kilku laryngologow ale nie skutecznie ale dopiero Pani Doktor postawiła dobra diagnozę i skuteczne leczenie.Bardzo dobry lekarz, polecam.Pani Doktor, serdecznie dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany

Ddr Szuber prowadziła moje dziecko przez 5 lat...ze wzgledu na wczesniactwo musielismy regularnie kontrolować sluch. Niestety dr Szuber nie wykryła glebokiego niedosluchu u dziecka,stracilismy najwazniejsze lata dla rozwoju mowy.


Z
Użytkownik zweryfikowany

jak dla mnie Pani doktor jest w porządku choć na pierwszy rzut oko wydaje się oziębła . jest tylko człowiekiem każdy ma swoje problemy i nie musi zawsze się uśmiechać . z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor i zakład MEDINCUS bardzo miły i przyjazny personel .


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra foniatra !
Dzięki niej dowiedziałam się, co zrobić, żeby nie stracić głosu, co niestety mi groziło... Zostałam skierowana na operację, a teraz zaczyna się rehabilitacja głosu.
Konkretna i kompetentna lekarka - dostałam sporo wskazówek,a nawet poćwiczyła ze mną. Przy okazji - bardzo sympatyczna kobieta z pozytywnym nastawieniem do pacjenta.
POLECAM !!! ;]


G

Chodziłam zawsze badanie słuchu i nic pozatym , po wyrazie twarzy zawsze zmęczona i nic konkretnego sie nigdy nie dowiedziałam odnośnie moich problemów zdrowotnych żadnych badań NIE polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec!Polecam z całą świadomością.Miałam przewlekłe zapalenie gardła i zapalenie uszu z ropnym wysiękiem.Przed wizytą u pani doktor badało mnie 4 lekarzy (m.in. dr Mazur) i przepisywało bardzo drogie i silne leki o przedłużonym działaniu, gdzie powinno się wybrać max 7 tabletek.Ja brałam je praiwe 10 dni (po konsultacjach z lekarzami) i nic nie pomagało.Pani doktor dokładnie zbadała, leki zmieniła na tańsze i lepsze, bo po jednym dniu już była poprawa.


P

Super, bardzo miła obsługa, naprawdę polecam. Badania wykonane solidnie, wytłumaczenie na czym polega problem i bezproblemowe skierowanie na dalsze badanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania