lek.

Dorota Stelęgowska-Piórkowska

Alergolog, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

50 opinii +dodaj

Umów wizytę 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Swoją przygodę z medycyną zaczynała w Klinice Laryngologii Dziecięcej AM w Warszawie. Zdawała kolejne stopnie specjalizacji z Laryngologii, a następnie Laryngologii Dziecięcej i Alergologii.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swoją przygodę z medycyną zaczynała w Klinice Laryngologii Dziecięcej AM w Warszawie. Zdawała kolejne stopnie specjalizacji z Laryngologii, a następnie Laryngologii Dziecięcej i Alergologii. Od wielu lat pracuję w prywatnych klinikach oraz prowadzi własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • LUX MED
 • Klinika Laryngologii Dziecięcej przy ul. Marszałkowskiej
 • Klinikach Laryngologii w Szpitalu przy ul.Banacha, Kasprzaka oraz na Bródnie.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Byliśmy z dzieckiem wcześniej u kilku specjalistów. Syn ma przerosniety 3 migdał i katar od kilku miesięcy. Był leczony sterydami, antybiotykiem i jak się okazuje niepotrzebnie, bo te leki nic nie dały.
  Dzięki Pani Doktor dowiedzieliśmy się, że przy długo utrzymującym się wysieku w uszach powinniśmy w miarę szybko zrobić drenaż uszu. Inni lekarze kazali czekać. Żałuję, że wcześniej nie trafiliśmy na Panią Doktor. Za 3 tyg będziemy mieć już zabieg i mam nadzieję, że dziecko w końcu zacznie słyszeć i wróci do przedszkola mniej chorując.

 • E
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Miła i uważa na dziecko pani doktor. Wizyta o czasie i sprawnie przebiegająca. Szybka diagnoza, dobrze wyjasniona.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Do Pani doktor trafiłam z 3,5 letnim synkiem, który od ponad pół roku zmaga się z przewlekłym kaszlem. Niestety żadne leki do tej pory nam nie pomagały. Zrobiliśmy rtg klatki piersiowej, testy alergologiczne, na pasożyty i nic. Pani doktor obejrzała synka, przeprowadziła szczegółowy wywiad i zbadała zatoki- tam leżał problem. Niestety wydzielina splywala do gardła i to powodowało podrażnienia. Dostaliśmy leki i jesteśmy pełni nadziei, że w końcu pozbędziemy się kaszlu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor super podeszła do tematu choroby córki, przejrzała wszytskie historyczne wizyty, zaproponowała innych schemat leczenia i badania, których nie zlecili inni lekarze wcześniej. Nie naciąga na dodatkowe wizyty i dokładnie mówi kiedy ma się odbyć kolejna i jakie wyniki przynieść żeby ich nie dublować. Nie wspominając ze właśnie córka śpi koło mnie wreszcie spokojna i oddycha przez nosek. Naprawdę bardzo polecam!

 • M
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: Zapalenie ucha, przerośnięty trzeci migdał

  Mam mieszanie uczucia. Z jednej strony pani doktor miła, rzeczowa, kompetentna, sporo tłumaczy - i to jest ok.
  Z drugiej jednak strony, zdziwiłam się, i to niemile, gdy mi zakomunikowała, że za przyjście tylko po zwolnienie lekarskie (w chwili wizyty i badania córki, nie byłam na to zdecydowana), musiałabym zapłacić jak za normalną wizytę, czyli 180 zł.
  Miałam podobną sytuację w innym, prywatnym gabinecie lekarskim, gdzie pediatra wręczył mi swoją wizytówkę, i powiedział, że gdybym zdecydowała się na zwolnienie, to bez problemu, i bez wydawania przeze mnie dodatkowych pieniędzy - wypisze.

 • J
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Świeeetna Pani doktor. Placówka na Wilanowie koszmarna, bo naczekałam się 45 minut (!), ale Pani doktor mnie nie ponaglała, dała mi się wygadać, wyrazić swoje obawy i zaproponowała rozwiązania. Polecam szczerze, taki powinien być każdy lekarz. ;)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pani doktor z córką. Trzech lekarzy postawiło wcześniej błędną diagnozę. Pani doktor po minucie rozmowy i obserwacji córki wiedziała co jest powodem jej dolegliwości. Córka przeszła kompleksowe banie + badanie videofiberoskopem w ramach wizyty. Pani doktor osiada dwie cechy, które u lekarzy zazwyczaj nie chodzą w parze: jest profesjonalna a zarazem bardzo ciepła i wyrozumiała. Zdecydowanie polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uszy

  Bardzo konkretna i sympatyczna pani doktor. Odpowiadała na wszystkie nasze pytania, wyjaśniła jak postępować, na co zwrócić uwagę, rozmawiała z nami a nie bąkała coś pod nosem jak to robia inni lekarze.Nie trzeba było" wyciągać "informacji z pani doktor.Super. Dziecko tez przezylo mimo ze mialo badanie kamerka.Pani doktor na biezaco mowila corce co sie dzieje.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i napewno wrócimy w razie potrzeby.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka wysłuchała z czym się zgłosiliśmy z synem, wyjaśniła co i jak będzie badać, jak wygląda procedura, co da badanie. Miała dobre podejście do dziecka, starała się najpierw uspokoić dziecko, wyjaśnić co będzie robiła. Odpowiedziała na moje pytania. Po wizycie czuję się spokojniejsza, mam wrażenie że rozmawiałam z dobrym specjalistą w swojej dziedzinie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam wizytę - wnikliwy wywiad, bardzo dokładne badanie, wnikliwa analiza wyników przyniesionych z innych placówek. Bez pośpiechu, rzeczowo, profesjonalnie.