lek.

Dorota Stelęgowska-Piórkowska

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

55 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Swoją przygodę z medycyną zaczynała w Klinice Laryngologii Dziecięcej AM w Warszawie. Zdawała kolejne stopnie specjalizacji z Laryngologii, a następnie Laryngologii Dziecięcej i Alergologii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Pani Doktor to świetny lekarz, który ma wielką wiedzę i doświadczenie w dwóch łączących się specjalizacjach. Rozważa wszelkie sposoby leczenia mogące pomóc pacjentowi. Polecam!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Do Pani doktor trafiłam z niespełna dwuletnią córką mającą trzecie zapalenia ucha w przeciągu 1,5 m-ca.
  Jako jedyna doktor nie zapisała jej kolejnego antybiotyku tylko przepisała inne leki nie osłabiające odporności. Dokładnie wytłumaczyła jakie mogą być powody tak częstych nawrotów i jak tego uniknąć. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

  Na wizytę trafiłam przypadkowo i w ostatniej chwili (przechodziłam obok placówki, a doznałam wstrząsu anafilaktycznego). Pani doktor błyskawicznie podjęła odpowiednie działania, wykazała się ogromnym profesjonalizmem i opiekuńczością. Zadbała również, aby przewieziono mnie do szpitala i to prosto na oddział alergologiczny. Dziękuję za uratowanie mi zdrowia, a może nawet życia :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Bardzo miła i rzeczowa Pani doktor. Dokładnie bada i wszystko tłumaczy. Z cierpliwością podchodzi do dzieci.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: ciągły katar, zapalenie uszu

  Polecamy panią doktor. Byliśmy z prawie 3 letnią córką, która notorycznie miała katar i co kilka miesięcy powtarzające się zapalenie ucha. Po badaniu okazało się że córka ma płyn w uszach i wysiękowe zapalenie ucha oraz przerośnięty trzeci migdałek, który od razu został zakwalifikowany do wycięcia. Po pierwszej wizycie Pani doktor zaleciła jeszcze badanie słuchu, które niestety nie wyszło dobrze ze względu na zalegający płyn w uszach.
  Zabieg wykonaliśmy w klinice otolaryngolodzy. Okres oczekiwania 7 dni, gdzie na NFZ musielibyśmy czekać ponad 5 miesięcy. Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji, opieka i warunki na wysokim poziomie. Córka była pod bardzo dobrą opieką przez co nie było widać żeby była zestresowana. Narkoza i wybudzenie dziecka w obecności rodzica. Wyjście do domu tego samego dnia, odpowiednia dieta przez pierwszy tydzień po zabiegu.
  Dziękujemy Pani doktor!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Byliśmy z dzieckiem wcześniej u kilku specjalistów. Syn ma przerosniety 3 migdał i katar od kilku miesięcy. Był leczony sterydami, antybiotykiem i jak się okazuje niepotrzebnie, bo te leki nic nie dały.
  Dzięki Pani Doktor dowiedzieliśmy się, że przy długo utrzymującym się wysieku w uszach powinniśmy w miarę szybko zrobić drenaż uszu. Inni lekarze kazali czekać. Żałuję, że wcześniej nie trafiliśmy na Panią Doktor. Za 3 tyg będziemy mieć już zabieg i mam nadzieję, że dziecko w końcu zacznie słyszeć i wróci do przedszkola mniej chorując.

 • E
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Miła i uważa na dziecko pani doktor. Wizyta o czasie i sprawnie przebiegająca. Szybka diagnoza, dobrze wyjasniona.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

  Do Pani doktor trafiłam z 3,5 letnim synkiem, który od ponad pół roku zmaga się z przewlekłym kaszlem. Niestety żadne leki do tej pory nam nie pomagały. Zrobiliśmy rtg klatki piersiowej, testy alergologiczne, na pasożyty i nic. Pani doktor obejrzała synka, przeprowadziła szczegółowy wywiad i zbadała zatoki- tam leżał problem. Niestety wydzielina splywala do gardła i to powodowało podrażnienia. Dostaliśmy leki i jesteśmy pełni nadziei, że w końcu pozbędziemy się kaszlu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor super podeszła do tematu choroby córki, przejrzała wszytskie historyczne wizyty, zaproponowała innych schemat leczenia i badania, których nie zlecili inni lekarze wcześniej. Nie naciąga na dodatkowe wizyty i dokładnie mówi kiedy ma się odbyć kolejna i jakie wyniki przynieść żeby ich nie dublować. Nie wspominając ze właśnie córka śpi koło mnie wreszcie spokojna i oddycha przez nosek. Naprawdę bardzo polecam!

 • M
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: Zapalenie ucha, przerośnięty trzeci migdał

  Mam mieszanie uczucia. Z jednej strony pani doktor miła, rzeczowa, kompetentna, sporo tłumaczy - i to jest ok.
  Z drugiej jednak strony, zdziwiłam się, i to niemile, gdy mi zakomunikowała, że za przyjście tylko po zwolnienie lekarskie (w chwili wizyty i badania córki, nie byłam na to zdecydowana), musiałabym zapłacić jak za normalną wizytę, czyli 180 zł.
  Miałam podobną sytuację w innym, prywatnym gabinecie lekarskim, gdzie pediatra wręczył mi swoją wizytówkę, i powiedział, że gdybym zdecydowała się na zwolnienie, to bez problemu, i bez wydawania przeze mnie dodatkowych pieniędzy - wypisze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swoją przygodę z medycyną zaczynała w Klinice Laryngologii Dziecięcej AM w Warszawie. Zdawała kolejne stopnie specjalizacji z Laryngologii, a następnie Laryngologii Dziecięcej i Alergologii. Od wielu lat pracuję w prywatnych klinikach oraz prowadzi własną praktykę lekarską.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • LUX MED
 • Klinika Laryngologii Dziecięcej przy ul. Marszałkowskiej
 • Klinikach Laryngologii w Szpitalu przy ul.Banacha, Kasprzaka oraz na Bródnie.