Adres

ul.Złotoryjska 16/18 m.10, Legnica
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dorota Rożdżestwieńska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dorota Rożdżestwieńska wymiana wypełnienia

najdziwaczniejsza wizyta u dentysty jaka mi się przytrafiła, spędziłam tam dwie godziny jak jedna pani drugiej pokazywała moje zęby i o nich opowiadała, zostałam poraniona w dziąsło jakimś plastikowym narzędziem i podrapana w tylną część gardła innym

lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska

Szanowna Pani Katarzyno. Już wyjaśniam. Wizyta pierwszorazowa związana z wymianą uszkodzonego , rozległego, starego wypełnienia amalgamatowego w zębie , na nową odbudowę światłoutwardzalną , może trwać nawet dwie godziny. Ząb ma odtworzony prawidłowy kształt, kolor i funkcję. Sytuacja tego zęba i całego uzębienia jest u Pani trudna i skomplikowana i o tym rozmawiałam z asystującą mi do zabiegu studentką stomatologii. Praca u nas odbywa się zespołowo . Plastikowe narzędzia - to system ssący czyli ssak i ślinociąg ,których używa się w nowoczesnej stomatologii .Działają na zasadzie odkurzacza i odsysają ślinę i resztki starego amalgamatu w trakcie wymiany wypełnienia. Podczas zabiegu może dojść do otarcia błony śluzowej, co jest przemijające i goi się szybko .W razie potrzeby- służę pomocą. .Pozdrawiam. Dentystka


R
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm polaczony z niesamowita delikatnoscia!
Polecam! Do tej pory każda wizyta u stomatologa była dużym stresem, na szczęście to się zmieniło odkąd poszłam do dr Doroty Rożdżestwieńskiej . Pani doktor dokładnie omówiła ze mną plan leczenia, a samo leczenie było naprawdę bezbolesne.
Świetny kontakt z pacjentem. Wyrozumiałość nie zna granic.
Dziękuję ślicznie Pani doktor!


Użytkownik zweryfikowany

Miałem przyjemność leczyć się u Pani doktor z polecenia i nigdy tego nie żałowałem. Uraz do gabinetu dentystycznego jak i samego dentysty miałem od dziecka. Ten zapach, dźwięk wiertła no i wiadomo - ból. Pani Dorota pokazała, że można inaczej. Nigdy się nie spieszy nawet gdy czeka już kolejny pacjent. Jak coś zaczęła to kończy. Zawsze uśmiechnięta, w trakcie zabiegów skutecznie umila czas rozmową. Nie wiem po dziś dzień co to znieczulenie. Nie lubię igieł a w buzi ich sobie nie wyobrażam. Mimo często inwazyjnego leczenia nigdy nie odczułem potrzeby korzystania z pomocy środków znieczulających. Świadczy to raz o ogromnym doświadczeniu a dwa o staranności i delikatności Pani doktor. Dobry lekarz sam doskonale wie w którym momencie przestać, dać chwilę odpocząć pacjentowi bo odczuwa dyskomfort czy ból. i Pani Dorota to wie. Wszystkie leczone ząbki mają się dobrze. Bardzo gorąco polecam i zachęcam do odwiedzenia by przekonać się, że lekarz stomatolog nie musi być złym wspomnieniem;-)Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany

Podczas wizyty przeżyłem prawdziwy szok! Miałem dwa trudne zęby do wyleczenia, poprzedni "dentysta" chyba nie posiadał odpowiednich kwalifikacji. Musiałem do niego chodzić po trzy razy w roku, bo zawsze coś się ukruszyło, coś się odłamało, bolało, wtedy nie wiedziałem praktycznie nic - nie jestem dentystą, nie znam się na tym.

Zaryzykowałem i wyszukałem dentystę kierując się opiniami na "znanylekarz.pl". Pani Dorota potraktowała mnie profesjonalnie. Zamiast wpychać mnie od razu na fotel, zaprosiła mnie do biura, gdzie opowiedziałem o swoich zębach i przedstawiłem dokumenty. Po przeanalizowaniu wszystkich dokumentów, Pani Dorota dokładnie wytłumaczyła mi jaka jest moja sytuacja, nawet wykonała szczegółowy rysunek tego jak to wygląda oraz co zamierza z tym zrobić. W dalszej kolejności zapoznała mnie z kilkoma wariantami cenowymi. Uważam że jest to bardzo dobre, ponieważ do tej pory o cenie dowiadywałem się po fakcie, a wiadomo, że lepiej mieć to uzgodnione wcześniej.

Uważam, że Pani Dorota jest znakomitym stomatologiem. Fakty mówią same za siebie - w dwie wizyty zrobiła to co inny dentysta nie mógł sobie poradzić wiele lat. Mija już 2 lata, a wszystko się trzyma i nic nie boli. Jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do klienta. Tu się nie ma nad czym zastanawiać, Pani Dorota świadczy usługi na europejskim poziomie - za te same pieniące co inni dentyści. Żałuję jedynie, że od razu nie poszedłem do Pani Doroty!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr. miła, ciepła osoba, dokładna, nigdzie się nie spieszy. Naprawdę widać, że lubi to co robi. Leczenie odbywa się bezboleśnie i to bez znieczulenia. Ząbki leczone jak do tej pory bez żadnych reklamacji, zaznaczam że odwiedzamy Panią Dr. całą rodziną. Lepszego stomatologa do tej pory nie spotkałam, a było ich trochę.
Serdecznie pozdrawiam
Pacjentka Zosia


E
Użytkownik zweryfikowany

może i pani dentystka sympatyczna, ale materiały, z których robione są plomby fatalne. miałam plombowanego zęba, niby wszystko ok, zapłaciłam 120 zł, po miesiącu czuję, że zaczął się kruszyć. umówiłam się na wizytę, nim przyszedł czas plomba całkiem wypadła. pani doktor stwierdziła, że to moja wina, bo nagryzałam nim twardsze pokarmy (nie wiedziałam,że mam się przez resztę życia odżywiać papkami...), zrobiła zęba - kolejne 80zł (lekko opuściła z ceny, bo poprawia po sobie", po miesiącu znów wypadła mi ta sama plomba - jadłam czekoladę, więc tym razem to chyba nie moja wina. nie polecam, wydaje mi się, że pani doktor chce wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od pacjenta,a zupełnie nie dba o jakość materiałów.

lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska

Pani Ewelino ,dziękuję za opinię. Pragnę wyjaśnić, iż materiały ,z których wykonuję wypełnienia zębów ,nazwane przez Panią plombami ,są najwyższej jakości .Udzielam na nie dwuletniej gwarancji . Oznacza to ,ze w razie utraty wypełnienia, usługę wykonuję nieodpłatnie. Gwarancja nie obejmuje sytuacji ,gdy utrata wypełnienia nastąpiła w wyniku uszkodzenia , niezależnego od materiału np. gdy pacjent nagryzie coś twardego np. orzech , ziarno itp, a tak było w Pani przypadku. Z reguły to pacjenci sami przyznają się ,że to z ich winy .Wysoko sobie cenię dobrą współpracę z moimi pacjentami ,wiec szkoda ,ze nie zgłosiła się Pani do mnie ,aby wyjaśnić jeszcze raz sytuacje tego zęba, wówczas byłaby Pani na pewno w pełni zadowolona z mojej usługi. Pozdrawiam
Dorota Rożdżestwieńska


P
Użytkownik zweryfikowany

Dolegało mi nocne zgrzytanie zębami. Pani doktor dopasowała mi specjalną nakładkę nocną odciążającą szczękę, dzięki czemu odczuwam teraz ogromną ulgę, gdyż wcześniej nie mogłem nawet w pełni otworzyć ust. Bardzo dobre podejście do pacjenta, szybka i trafna diagnoza, miła atmosfera to bez wątpienia najważniejsze atuty Pani Doktor Doroty. Polecam wszystkim.


P
Użytkownik zweryfikowany

Szukałem pomocy, ponieważ mój poprzedni dentysta uznał moje ósemki za zbyt trudne do leczenia i chciał je wyrwać. Pani doktor odważnie podjęła się leczenia i uratowała moje ósemki. Od tej pory jestem stałym pacjentem, a moje zęby są pod profesjonalną opieką.Gorąco polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Poznałam Panią doktor przez mojego męża. Od samego początku spodobało mi się u Pani doktor podejście do pacjenta, które jest pełne spokoju i opanowania, co w tym zawodzie jest bardzo ważne. Poza tym moim zdaniem poziom usług jest na najwyższym poziomie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor, bo jest bardzo sumienna, dokładna, a przy tym zawsze uśmiechnięta. Ma wspaniałe podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych. Kilka lat temu uratowała mojego zęba, którego inny dentysta chciał wyrwać, od tamtej pory jestem jej pacjentką:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie