lek. dent.

Dorota Rosińska

Stomatolog

Lekarz stomatolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Stomatologia to jej pasja, dlatego stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznyc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Lekarz stomatolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Stomatologia to jej pasja, dlatego stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach. W trakcie pracy zawodowej odbywała liczne szkolenia pogłębiające wiedzę z dziedziny endodoncji oraz protetyki . Interesuje ją stomatologia estetyczna, endodoncja oraz protetyka stomatologiczna. Najważniejsze dla niej, to dobry kontakt z pacjentami, a ich uśmiech i zadowolenie z efektu są dla niej największą nagrodą. Wolne chwile wypełnia czytając dobrą książkę, oglądając dobry film. Do jej pasji należy jazda konna. Obecnie specjalizuje się w odbudowie estetycznej i w leczeniu kanałowym.

Ukończone szkoły

  • Uniwersytet Medyczny im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Znajomość języków

  • angielski

Ocena pacjentów:

2 opinie

  • Pani doktor jest sympatyczną,spokojną i uśmiechniętą osobą, widać, że swoją pracę wykonuje z przyjemnością i bardzo się stara. Chętnie i rzeczowo odpowiada na pytania i mimo młodego wieku jest profesjonalistką. Dobrze, że pani doktor wybrała tą dziedzinę medycyny, bo dzięki jej fachowości i podejściu do pacjenta, na pewno wiele zębów zostanie uratowanych. Polecam na 100%.
    Agnieszka

  • Wizytę u Pani Doktor będę wspominać bardzo przyjemnie. Pani Doktor sprawiała wrażenie osoby bardzo kompetentnej i znającej się na rzeczy. Swoim uśmiechem i rozmową zredukowała poziom stresu do zera. Zabieg przeprowadzony bezboleśnie, serdecznie polecam.