Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Piastów 40, Mistrzejowice, Kraków
Poradnia alergologiczna - Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Leczenia i Diagnostyki Spółka z o.o.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Os. Kolorowe 21, Nowa Huta, Kraków
Medic-Kolor

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
14 opinii

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "Medic-Kolor"

Pani doktor uratowała nam życie. Przy zwykłej wizycie kontrolnej, mimo braku jakichkolwiek niepokojących objawów że strony dziecka, wykryła u mojej córki guza w jamie brzusznej. Zleciła odpowiednie badania w trybie pilnym i potwierdziła swoja diagnozę. Nowotwór złośliwy. Jest naszym aniołem stróżem, zawsze możemy na nią liczyć. Dzięki niej nasza córka żyje. Nigdy nie zmienię pediatry I polecę ją każdemu. Dziękuję Pani Doktor:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam !!! Zero podejścia do 2 letniego dziecka. Opryskliwa. Dziecko na odczepne przebada - zero konkretów - zero rozmowy z rodzicami. Byle żeby wpisać wizytę w kartę i spławić rodziców.
Jak dziecko zacznie płakać to nie pozwoli go uspokoić "bo nie ma na to czasu" !!! Wręcz każe płaczące dziecko siłą trzymać i na siłę bada dziecko !!! Taki lekarzy unikać szerokim łukiem. Nigdy więcej !


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo przeciętny lekarz. Dodatkowo Pani doktor ma problemy z pisaniem. Odczytanie czegokolwiek stanowi ogromny problem, ponieważ każdy wyraz przypomina ten sam szlaczek, różnią się tylko amplitudą.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byliśmy u Pani doktor z dzieckiem gdy zaczęło pokasływać. Pani doktor stwierdziła, że nic mu nie jest i zapisała tylko syropek. Po kilku dniach znowu przyszliśmy bo dziecko coraz bardziej kaszlało. Pani doktor znowu stwierdziła, że wszystko jest w porządku. Po czym wylądowaliśmy z dzieckiem w szpitalu z zapaleniem płuc. Wydaje nam się, że gdyby nasze dziecko zostało lepiej zdiagnozowane nie doszło by do tego. Tym bardziej, że mówiliśmy Pani doktor, że my też jesteśmy mocno przeziębieni a mąż od 2 tygodni jest przez to na chorobowym. Spędziliśmy przez to ponad tydzień w szpitalu z naszym kilkumiesięcznym dzidziusiem. Dziecko nadal ma traumę i boi się lekarzy.


R
Użytkownik zweryfikowany

Byłam z dzieckiem u pani doktor w sprawie alergii. Trudno ocenić kompetencję, na pewno zrobiła dobry wywiad. Jednak odnoszę wrażenie, że nie znosi dzieci. Nie umie złapać z nimi kontaktu, a to jest istotne, jeśli się leczy dzieci i chce się by współpracowały z lekarzem.


O
Użytkownik zweryfikowany

NIE POLECAM ABSOLUTNIE, w ogóle niezainteresowana pacjentem podejście na odczep się, nie pomocna, zbywa pytania, całkowicie bagatelizuje dolegliwości niemowlaka, ODRADZAM KAŻDEMU. Nawet badania kontrolnego nie przeprowadza tylko udaje że osłucha i na tym się kończy wizyta. Kieruje opryskliwe i bezpodstawne uwagi do rodziców dotyczące karmienia niemowlaka które w ogóle nie maja uzasadnienia. Leczyłam się również u niej z problemów skórnych i przez 2 lata nie umiała rozpoznać AZS tylko przepisywała bardzo drogie specyfiki które w ogóle nie zdawały egzaminu.


G
Użytkownik zweryfikowany

Odbieram Pania Doktor bardzo neutralnie. Jest jak każdy lekarz przyjmujacy w publicznej przychodni. Odpowiada na podstawowe pytania dotyczace leczenia dziecka. Mogło byc lepiej, ale nie jest najgorzej. Natomiast jesli chodzi o personel pomocniczy - jest jedna taka Pani pielęgniarka, która zawsze wszystko wie lepiej od lekarza - to porażka. Pani Doktor - mój apel - moze trzeba częściowo zmienic personel, bo ta Pani pielęgniarka za plecami każdego pacjenta obsmaruje. Zreszta sama Pani ją uciszała, po moim wyjściu z Poradni, ale zza drzwi wszystko było słychac.


G

Odradzam stanowczo panią doktor. Trzy razy źle zdiagnozowała syna. Trafiliśmy dzięki temu do szpitala. Pani doktor może nie jest skłonna przepisywać antybiotyków (przynajmniej tyle), ale za to sterydy bardzo chętnie.Po drugiej wizycie w szpitalu zmieniałam lekarza. Ten zdiagnozował alergię i od tej pory (dwa lata) jest spokój z chorowaniem. Moja prośba o skierowanie do chirurga z inną sprawą została opatrzona niemiłym komentarzem.Jak się okazało- moja prośba była uzasadniona. Lekarz, który poświęca dziecku trzy minuty nie jest w stanie nic zauważyć, wyłapać. Odradzam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Jak wiem alergii nie wyleczy się przy pierwszej wizycie, zatem lekarz (a zwłaszcza gdy jest dodatkowo pediatrą) powinien nawiązać z dzieckiem jakąś pozytywną nić porozumienia. Nie udało się, zbyt stanowcza i surowa postawa nieadekwatna do zachowania dziecka. Pośpiech w badaniu. W trakcie badania niedostrzeżenie wady, na którą każdy inny pediatra zwracał uwagę (4 osoby), a to dlatego, że słuchawki przykładane były tak, by nie przyłożyć. Może była przepracowana, może miała zły dzień. Każdemu trzeba dać szansę i każdemu może zdarzyć się wpadka! Może przeczyta i się zmieni, ale jak na razie, to my ją chyba zmienimy.


C
Użytkownik zweryfikowany

Przebeznadziejna lekarka, mimo, iz zaplacilam za wizyte nawet nie zbadala dokladnie dziecka i jeszcze mnie okrzyczala, ze po co przychodze, jak miala pacjentow z zapaleniem pluc,a skad ja to niby mialam wiedziec, ze akurat dzisiaj miala takich chorych pacjentow? Poza tym uslyszalam, ze nie za bardzo czasu...no ogolnie stracilam 40 zl, nawet nie wiem co napisac bo ona nic kompletnie nie zrobila ani nie doradzila...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania