Adres

Konin,ul.Szpitalna 43, Konin
Prywatna praktyka lekarska

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Usługi i ceny

EKG - elektrokardiografia


Konin,ul.Szpitalna 43, Konin

Brak informacji o cenie

Prywatna praktyka lekarska


Poradnictwo dietetyczne


Konin,ul.Szpitalna 43, Konin

Brak informacji o cenie

Prywatna praktyka lekarska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Frankiewicz jest przemiłą i kompetentną osobą. Potrafi postawić człowieka na nogi, a raczej uczynić, by sam się podźwignął. Sprawia wrażenie osoby zatroskanej sytuacją pacjenta. Odczuwam dużą wdzięczność za to, że mnie skutecznie motywuje do zajęcia się swoim zdrowiem.


G

Bardzo miła,sympatyczna ,serdeczność przenikajaca z jej checi niesienia pomocy to juz połwa sukcesu w nadzieji powrotu do zdrowia, wnikliwie szukajaca /wraz z zespołem lekarzy pracujacych na tym odziale/ przyczyny mojej choroby a jednoczesnie probe mozliwie szybkiego rozprawienia sie z moją przypadłościa.Nadmienie ze 22.05/piatek/dzwoniac że mam skierowanie od lekarza do szpitala na odzial-usłyszalem odp.prosze w poniedzialek.Byłem i jestem szcześliwy że jesli już jestem zmuszony sie leczyc ,to spotkałem tak miły personel z p. Ordynator na czele.W tej chwili jestem po biopsji nerki oczekując na wyniki.Wierzę ze jestem w dobrych rękach czego sobie i Państwu życzę.


G

Wspaniała lekarka przemiła, profesjonalna, dba o każdego pacjenta. Do końca szuka przyczyny choroby. Gdy tylko chory znajdzie się u niej na oddziale nie wyjdzie bez trafnie postawionej diagnozy i zastosowanego odpowiednio leczenia. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałą,doświadczoną i sympatyczną Panią doktor. Polecam każdemu kto ma problemy ze zdrowiem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie