Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Stomatologia to moja pasja. Od ukończenia studiów uczę się u najlepszych stomatologów na świecie. Swoją wiedzą dzielę się z innymi lekarzami za co ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dentart

Do dr Doroty Chojnackiej trafiliśmy z synem, który podczas wypadku złamał dwa zęby ( jedynki ). W trakcie wizyty zostały wykonane wszystkie profesjonalne badania ( zdjęcie, tomografia itp ), postawiona diagnoza oraz szczegółowo przedstawiony plan dalszego leczenia. Wszystko odbyło się jednego dnia. Zęby syna zostały złożone idealnie ( z czterech ukruszonych kawałków nie widać oznak ich złamania. Szczerze polecam za profesjonalizm, życzliwość oraz ponad przeciętne umiejętności !


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dentart leczenie i odbudowa zębów

Dzięki pani doktor pozbyłam się swoich kompleksów związanych z zębami, mam zdrowy i ładny uśmiech. Jestem pod wrażeniem jej indywidualnego podejścia do mnie, idealnego dopasowania sposobu leczenia do moich potrzeb. Jedyny minus jest taki, że nie znalazłam jej gabinetu 20 lat wcześniej. :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dentart leczenie zębów

Pani dr. prawdziwy specjalista. Pełen profesjonalizm. Lekarz z powołaniem. Widać że wykonuje swój zawód z pasją. Z całą pewnością mogę polecić Panią Doktor każdemu komu zależy na pięknym i zdrowym uśmiechu. Darze dużym szacunkiem i uznaniem. Od samego początku wszystko wywarło na mnie ogromne wrażenie. Nigdy nikt nie objął mnie tak fachowa i kompleksową opieką. Zapewniana przez wcześniejszego lekarza, że wszystko jest ok byłam w lekkim szoku. Pani dr. na podstawie zdjęcia powiedział co się dzieje z zębami i co należało by zrobić. Z ogromnym spokojem zabrała sie do swojej pracy. Zawsze informuje co się będzie działo podczas zabiegu jak i po nim, dzięki czemu można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Bardzo precyzyjna, delikatna. Bardzo dziękuję za anielską cierpliwość i wyrozumiałość.Będe stalą pacjentką.Do DENTART namówiłam córke i męza i również sa zachwyceni :))))


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dentart stan zapalny

Z całego serca polecam panią Doktor Dorotę Chojnacką.
Jest nie tylko świetnym lekarzem stomatologiem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Gdy okazało się, że córeczka ma nie typową zmianę w żuchwie wykorzystała wszelkie możliwe sposoby, aby jak najlepiej i jak najszybciej mam pomóc.
Słowa to za mało, aby wyrazić naszą wdzięczność.


J
Użytkownik zweryfikowany

Dr Chojnacka to wspaniała lekarz stomatolog miałam dwie wizyty u pani dr ale zapewniła mnie że poradzimy sobie z moimi problemami i tak jest.Zbudowała wspaniałą klinikę /bez bulu i bez stresu/ma wspaniały personel i fachowców,jestem bardzo zadowolona to się nazywa profesjonalizm.Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie jestem zwolennikiem takiego typu miejsc w sieci, ale wyjątkowo wypowiem się na temat tego gabinetu. Jestem im bardzo wdzięczny za to co dla mnie zrobili. Dzięki ich pracy mam zęby, mogę noormalnie jesc, mówić i żyć jak każdy człowiek. Zdecydowałem się na implanty i jestem bardzo zadowolony. Ci którzy mają zdrowe zęby, nie rozumieją zapewne co w tym szczególnego, że ktoś mi je od nowa zrobił. Tylko ten kto musiał żyć bez zębów przez jakiś czas docenia jaki to wielki skarb, mieć pełne uzębienie. Jeszcze raz dziękuję


E

Gorąco polecam, specjalistka od spraw beznadziejnych...powtórne leczenie zębów kanałowych. Zawsze kompetentna i przyjazna - profesjonalizm.


A

Czy ktoś z Państwa robił koronki w tym gabinecie jeżeli tak to bardzo proszę o opinie.


M

Pani dr Chojnacka uratowała mi dwa zęby trzonowe, których leczenia nikt nie chciał się podjąć. Skomplikowane leczenie kanałowe załatwia podczas jednej wizyty. Wyposażenie gabinetu to XXI wiek w pełnym tego słowa znaczeniu : mikroskop stomatologiczny -do leczenia kanałowego, specjalne urządzenie do podawania znieczulenia, dzięki czemu jest całkowicie nieodczuwalne, super wygodne fotele no i sama Pani Doktor cierpliwa, przemiła i ciepła. Gorąco polecam, rewelacja !


G

Witam
Nie tylko doskonałe leczenie i atmosfera ale jeszcze jaka przyjemność. Byłem zestresowany, bałem się ale podali mi gaz rozweselający i całość była BARDZO przyjemna. Czy jeszcze ktoś w Polsce podaje gaz rozweselający ??? Rewelacja.
Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Stomatologia to moja pasja. Od ukończenia studiów uczę się u najlepszych stomatologów na świecie. Swoją wiedzą dzielę się z innymi lekarzami za co ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją