lek.

Dominik Mikiel

Dermatolog

74 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 2276 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (63)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie moim głównym miejscem pracy jest Oddział Chorób Skóry w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Moja przygoda z dermatologią rozpoczęła się już na IV roku studiów kiedy to postanowiłem przystąpić do Studenckiego Koła Naukowego i poznać różne aspekty tej niezwykłej specjalizacji. Z biegiem lat utwierdzam się w przekonaniu, że dermatologia jest bardzo ciekawą i niejednokrotnie niedocenianą specjalizacją, wymagającą wielkiej pokory i świadomości jej ogólnoustrojowego charakteru. Dlatego tak ważna jest współpraca dermatologa z innymi specjalistami. W kręgu moich szczególnych zainteresowań jest diagnostyka chorób włosów oraz owłosionej skóry głowy, która w moim przekonaniu nie jest możliwa bez badania trichoskopowego. Miałem okazję uczestniczyć w licznych kursach szkoleniowych dotyczących chorób włosów organizowanych przez światowej sławy specjalistów w dziedzinie trichoskopii. Moją drugą pasją jest dermatoskopia/wideodermatoskopia, czyli nieinwazyjna, prosta metoda diagnostyczna, która niejednokrotnie jest niezwykle pomocna w postawieniu właściwego rozpoznania dermatologicznego. W codziennej praktyce lekarskiej staram się leczyć zgodnie z aktualnymi standardami europejskimi. Ciągle poszerzam swoje wiadomości uczestnicząc w licznych kongresach naukowych z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jestem członkiem International Society of Dermatology ( ISD) oraz International Dermoscopy Society (IDS).

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, dokładny, w sposób zrozumiały opisuje problem jak i jego rozwiązanie, do tego miły i rozmowny, zdecydowanie godzien polecenia!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  uzyskałam odpowiedzi na nurtujące pytania. dobra komunikacja z małym pacjentem. trafna diagnoza. efekt leczenia.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: Leczenie trądziku

  Przemiły lekarz, z ogromną wiedzą! Jeszcze jestem w trakcie leczenia, którego bardzo się bałam, a efekty było widać już po kilku dniach. Gorąco polecam!

 • Trafnie dobrane leki, jestem bardzo zadowolony z wizyty, lekarz przesympatyczny, bardzo komunikatywny, polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście, schorzenie rozłożone na części pierwsze i szczegółowo wyjaśnione. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr przeprowadził profesjonalny wywiad i wykorzystał w badaniu nowoczesny sprzęt. Zaimponowała mi wiedza pana doktora oraz partnerski kontakt z pacjentem. |Polecam pana doktora ponieważ łączy profesjonalizm z empatią.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINIC

  Dr Mikiel udzielił mi pomocnych i rzeczowych wskazówek dot. łuszczycy, posługiwał się przy tym zrozumiałym językiem, cierpliwie i chętnie odpowiadał na pytania.

 • P
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Pan Dominik to bardzo miły i sympatyczny specjalista. Przeprowadził dokładny wywiad i wszystko objaśnił. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Córka wyszła zachwycona!
  Polecamy!!

 • B
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: trądzik, łojotok

  Bardzo sympatyczny i kompetentny specjalista. Dokładnie wyjaśnia problem i próbuje znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie. Zauważyłam też, że nie chce niczego narzucać pacjentowi i przedstawia alternatywne opcje, dając szansę na podjęcie decyzji odnośnie leczenia, co jest dodatkowym atutem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: reakcja alergiczna skory malego dziecka

  Krotki czas oczekiwania na wizyte. Pan doktor byl bardzo mily i kompetentny. Przeprowadzil dokladny wywiad i badanie i udzielil wielu cennych porad, jak dbac o atopowa skore dziecka. Polecam!