lek.

Dominik Mikiel

Dermatolog

83 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
1 186 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: badanie wideodermatoskopowe znamion

  Wszystko super, zdecydowanie polecam ;) Indywidualne podejście, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza

 • Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Pan doktor bardzo uprzejmy i miły. Taki "ludzki". A przy tym kompetentny. Wykazywał zaangażowanie, zainteresowanie i pomoc. Z lekami trafił w dziesiątkę. Bardzo polecam tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: kontaktowe zapalenie skory

  Pan doktor kompetentny i rzeczowy, otwarty takze na preferencje i uprzedzenia pacjenta odnosnie leków. Leczenie zostalo dobrane w bardzo dobry sposob, objawy szybko ustapily.

 • K
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: badanie wideodermatoskopowe znamion

  Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny, a jednocześnie uprzejmy. Wizyta przebiegła profesjonalnie, bez pośpiechu mimo iż córka stawiala "opory":). Bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, fachowa porada odnośnie dalszego leczenia. Naprawdę polecam.

 • Z
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz bardzo miły, a przede wszystkim rzeczowy i zaangażowany w problem, z którym się przyszło. Trafna diagnoza. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Bardzo kompetentny, sympatyczny lekarz. Wyjaśnił mi wszystko bardzo dokładnie, badanie odbyło się bez pośpiechu i co najważniejsze z nastawieniem na pacjenta. Szczery a jednocześnie dodający otuchy. Zostałem szybko pokierowany do dalszego leczenia co jest również bardzo istotne. Zdecydowanie polecam wszytskim wizyty u Pana doktora!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Pan doktor bardzo miły, konkretny, zalecił precyzyjnie leki, na początek delikatne a nie hardkorowe , więc nie boję się że moja skóra i wątroba ucierpi. Teraz czekam na efekty. :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Rzeczowo, analitycznie i w "partnerskiej" atmosferze przeprowadzony wywiad przypadku. Jasno sformułowane dalsze zalecenia. Lekarz dający poczucie zaufania i jednocześnie konkretny.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIWA CLINICUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Lekarz godny polecenia - spokojny, opanowany, dokładny i sympatyczny z dobrym podejściem do dzieci!! Profesjonalista.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, dokładny, w sposób zrozumiały opisuje problem jak i jego rozwiązanie, do tego miły i rozmowny, zdecydowanie godzien polecenia!

Pytania pacjentów (63)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie moim głównym miejscem pracy jest Oddział Chorób Skóry w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu. Moja przygoda z dermatologią rozpoczęła się już na IV roku studiów kiedy to postanowiłem przystąpić do Studenckiego Koła Naukowego i poznać różne aspekty tej niezwykłej specjalizacji. Z biegiem lat utwierdzam się w przekonaniu, że dermatologia jest bardzo ciekawą i niejednokrotnie niedocenianą specjalizacją, wymagającą wielkiej pokory i świadomości jej ogólnoustrojowego charakteru. Dlatego tak ważna jest współpraca dermatologa z innymi specjalistami. W kręgu moich szczególnych zainteresowań jest diagnostyka chorób włosów oraz owłosionej skóry głowy, która w moim przekonaniu nie jest możliwa bez badania trichoskopowego. Miałem okazję uczestniczyć w licznych kursach szkoleniowych dotyczących chorób włosów organizowanych przez światowej sławy specjalistów w dziedzinie trichoskopii. Moją drugą pasją jest dermatoskopia/wideodermatoskopia, czyli nieinwazyjna, prosta metoda diagnostyczna, która niejednokrotnie jest niezwykle pomocna w postawieniu właściwego rozpoznania dermatologicznego. W codziennej praktyce lekarskiej staram się leczyć zgodnie z aktualnymi standardami europejskimi. Ciągle poszerzam swoje wiadomości uczestnicząc w licznych kongresach naukowych z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jestem członkiem International Society of Dermatology ( ISD) oraz International Dermoscopy Society (IDS).

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

Choroby

więcej