Lek. dent.

Dobrosława Stoczkiewicz

Ortodonta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S

  Leczenie mojego dość silnego stoczenia trwało 3 lata, nieustannie w miłej atmosferze. Pani doktor uprzejma, kompetentna, cierpliwa ;) zrobiła wszystko, żeby obyło się bez usuwania czwórek, odpowiadała wytrwale na pytania, wszystko tłumaczyła i dawała konkretne zalecenia. Szczerze polecam!
  ~studentka stomatologii

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Ok.rok temu wybrałam się do pani doktor w celu wyprostowania ząbków aparatem stałym. Myśląc, że nie będzie żadnych problemów zrobiłam zdjęcia i cieszyłam się, że już niedługo będę miała piękny zgryz. Jednak moje niedoczekanie bo pani doktor stwierdziła, że ona się tego nie podejmie argumentując że wada jest bardzo poważna i ona nie da rady jej wyprowadzić normalnym aparatem bo tu potrzeba specjalistycznego, nastraszyła mnie na koniec podając namiary do jakiegoś nadzwyczajnego specjalisty we Wrocławiu twierdząc że to " moja ostatnia deska ratunku " . Do dziś nie wiem co to miało na celu bynajmniej udałam się do Poznania, gdzie ortodontka wyprowadziła mi wadę normalnym aparatem stałym nie robiąc przy tym żadnego szumu. W dodatku dowiedziałam się wszystkiego o moich zębach i ich ustawieniu a u pani doktor jedynie " ile kosztuje wizyta? ". Zdecydowanie nie polecam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Leczenie mojego dość silnego stoczenia trwało 3 lata, nieustannie w miłej atmosferze. Pani doktor uprzejma, kompetentna, cierpliwa ;) zrobiła wszystko, żeby obyło się bez usuwania czwórek, odpowiadała wytrwale na pytania, wszystko tłumaczyła i dawała konkretne zalecenia. Szczerze polecam!
   ~studentka stomatologii

  • B

   Bardzo niemiła i oschła obsługa. Przyszłam z pilnym problemem bez rejestracji, bo nie mogłam czekać tygodniami. Chciałam tylko otrzymać poradę czy mój bolący ząb należy usunąć.Czekałam ok. godziny w kolejce, po czym p.doktor stwierdziła, że dziś ma tylu pacjentów , że jednak mnie nie przyjmie. Odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Moje leczenie u pani doktor trwało 4 lata. Przed pierwsze 2 lata leczenia pani Stoczkiewicz powtarzała, że będziemy prostować zęby bez ich usuwania. Mam bardzo małą szczękę i duże zęby, dlatego po upływie 2lat okazało się, że usunięcie czterech zdrowych 4 jest konieczne! Nie byłam świadoma działania pani doktor, jednak po upływie czasu stwierdzam, że działała z premedytacją. Ortodonta liczący na łut szczęścia? Dodam, że miałam poważną wadę. Górna i dolna szczęka - praktycznie każdy ząb obrócony pod innym kątem. Górna prawa dwójka poza łukiem, na podniebieniu.
   Po 4latach pani doktor w końcu zdjęła mi aparat. Dostałam aparat retencyjny, który nie spełnił swojego zadania i zęby mimo noszenia foremek przez 1,5roku zaczęły się krzywić.

   Dodam tylko, że przed założeniem aparatu pani Stoczkiewicz wspominała, że na zdjęciu rtg widoczne są zawiązki czterech 8, ale mimo tego podjęła leczenie. Teraz zęby strasznie się krzywią, ponieważ ósemki nie mają miejsca, żeby rosnąć.

   Owszem, w gabinecie panuje miła atmosfera, jest przyjemnie. Chętnie przychodziłam na wizyty, mimo ciągłych kolejek. Jeśli chodzi o kompetencje i umiejętności pani doktor - NIE POLECAM! POLECAM SZUKANIE ORTODONTY POZA OSTROWEM!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Ja byłam pierwszy raz tam i bardzo mi się spodobało , bardzo miła pani , powiedziała co się dzieje z moimi zębami oraz kazała zrobić zdjęcia . Teraz czekam za telefonem kiedy dojedzie aparat ! POLECAM ;)

  • M

   Jak właśnie zakończyłam leczenie u Pani doktor i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. W życiu nie sadziłam, że z moich zębów będą miała taki piękny uśmiech. Co prawda leczenie trwało 2,5 roku ale było warto, wizyty co 6 tygodni wiec dało się przeżyć koszty 50-70 zł. Ja w każdym razie polecam!! Pani Doktor też bardzo miła :) jedyny minus długie kolejki nawet w przypadku kiedy było się zapisanym na daną godziny - ale to chyba o czymś świadczy! Polecam!

  • N

   Osobiście uważam że Pani dr jest wspaniała, zadowolona jestem z efektów leczenia. I jeśli miałabym polecić komukolwiek ortodontę polecam właśnie Panią Dobrosławę. Ps. Wydaje mi się że o Jej rzetelności świadczy liczba pacjentów oraz odległe terminy zapisów./ Pozdrawiam ;)

  • G

   Pani doktor wie co robi, bardzo sympatyczna, w dodatku wyprzedza pytania i sama opowiada co i jak dzieje się w mojej buzi. Polecam.

  • G

   Ja osobiście chodzę do dr Stoczkiewicz od prawie trzech lat i jestem bardzo zadowolona. Miła i kompetentna obsługa, fachowa pomoc i wszystko wyjaśnione w sposób jasny. Przed założeniem aparatu uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Fakt, cztery zęby trzeba było usunąć ale efekt jest widoczny i zadowalający (bez usuwania ich też można było wyprostować ale bez gwarancji że efekt prostowania się utrzyma na stałe). Ponieważ moja wada była dosyć ciężka i demontaż aparatu się poóźniał Pani Stoczkiewicz zrobiła mi dwie wizyty gratis w przeprosiny.

  • G

   czy jest dobra? sami ocencie.
   Poszlam na kolejna wizyte i Pani Doktor sama zapytala sie mnie:
   ''To kiedy sciagamy aparat?''