Adresy i cenniki usług

 • Oddział Laryngologii Zgorzelec

  ul. Lubańska 11-12
  59-900 Zgorzelec, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet lekarski

  Kwiatowa 19
  59-800 Lubań, dolnośląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ł

  Niestety moja opinia bardzo negatywna. Z powodu wiecznie zatkanego nosa Pan Dariusz polecił mi zabieg prostowania przegrody, które został przez niego wykonany. Przy okazji zabiegu wykonał rawor małżowin. Zabieg wykonany w znieczuleniu miejscowym. Po kontrolnym badania po zabiegi stwierdził,że wszystko idealnie udało się. Po zabiegu przez prawie 4 tygodnie musiałem brać mocne leki przeciwbólowe ( ból głowy ). Wg Pana Dariusza po miesiącu powinno być już wszystko unormowane. Niestety przez prawie trzy miesiące miałem krwawienia z nosa co wykluczyło mnie z jakiejkolwiek formy aktywnego życia. Trzy miesiące po zabiegu na badaniu kontrolnym lekarz nadal był zdania,że zabieg idealnie się udał i trzeba czasu na poprawę. Wówczas zaczął mi przepisywać krople sterydowe do nosa.
  Co 2-3 miesiące zjawiałem się na kontroli. Nie miałem żadnej poprawy stanu, wręcz przeciwnie. Występowały często krwawienia, bule głowy. Zabieg absolutnie nie poprawił drożności nosa. Po roku doktor stwierdził,że trzeba wykonać ponownie rewor nosa, który również nie przyniósł pożądanych skutków. Wówczas stwierdził,że mam naczynioruchowy nieżyt nosa, taka przypadłość na której w zasadzie nie da się wyleczyć i pozostają krople sterydowe.. 3 lata po zabiegu mój stan był fatalny, przez nos miałem wieczne infekcje górnych dróg oddechowych. Za namową znajomego udałem się do innego lekarza, w zasadzie zadzwoniłem bo jego gabinet jest 300km ode mnie. Przez telefon poprosił o tomograf zatok. Zdziwiłem się gdyż Pan Dariusz nigdy takiego badania nie zlecał. Na pierwszej wizycie okazało się,że mam masakrycznie krzywą przegrodę, bardzo przerośnięte małżowiny środkowe i jeszcze bardziej małżowiny górne, które działają jak korek na przegrodę.
  Zabieg prostowania przegrody i zmniejszenia małżowin. Po miesiącu odżyłem. Dziś jestem 4miesiące po zabiegu i mam totalnie odetkany nos.
  Przykro mi,że straciłem prawie 3 lata lecząc się u Pana Dariusza, który tylko kasował 100zł za wizytę, za każdym razem musiałem mu opisać historię mojej choroby, którą zajmował się od początku. A wystarczyło zrobić tomograf i przyjrzeć się problemowi dokładniej.
  Wstyd Panie Darku...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem po zabiegu na przegrodę nosową przeprowadzonym na oddziale laryngologicznym w szpitalu w Zgorzelcu. Zabieg przeprowadził dr Dariusz Zatoński profesjonalnie i bardzo sprawnie. Zgodziłam się na znieczulenie miejscowe i nie żałuje. Nie było to straszne.Polecam wszystkim potrzebującym skorzystanie z profesjonalizmu doktora oraz miła obsługę oddziału.

 • Nie polecam ,mi robił zabieg żebym nie chrapał i dalej chrapie ,
  na dodatek nie jestem sam bo mojemu koledze jeszcze gorzej zrobił
  bo też dalej chrapie to od tego czasu po zabiegu cały czas boli go głowa i teraz zastanawia się
  gdzie pójść na skargę ? Myślę ,że lata świetności ma już po za sobą i powinien
  ustąpić miejsca młodszym, którzy lepiej widzą i mają sprawniejszą rękę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Był rok 1994 kiedy pierwszy raz trafiłam do tego lekarza, po wielu eksperymentach jakie przeprowadzali wówczas inni "fachowcy". W ówczesnym czasie poleciły mi go dwie osoby: lekarka, która zajmowała się leczeniem moich dzieci oraz znajomi. Byłam wówczas przekonana, że będzie leczył jak poprzednicy: reklamówka zastrzyków, między innymi lek na... oczy :-). Hmm, pewnie pomógł przejrzeć.
  Kiedy wreszcie udało mi się wybrać do gabinetu, pierwsza myśl jaka przewinęła mi się przez głowę kiedy weszłam, że trzeba uciekać :-). Pamiętam, ze był to wtorek i dr Zatoński delikatnie zwrócił mi uwagę, że przyjmuje w poniedziałki i czwartki -- nie we wtorki. Wydał mi się wówczas niesympatyczny i po wizycie oznajmiłam mężowi, że więcej tam nie wrócę, że pewnie będzie tak samo i nic mi nie pomoże, jak każdy zresztą...
  Po miesiącu regularnego przyjmowania leków... powróciłam. Czułam się znacznie lepiej i postanowiłam kontynuować dalsze leczenie. Jestem bardzo trudną i marudną pacjentką więc Doktor nie miał łatwego zadania, ale udało się mnie wyleczyć.
  Od tego czasu minęło już 18 lat i dziś już wiem, że trafiłam na wspaniałego fachowca, przesympatycznego lekarza a przede wszystkim dobrego człowieka i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej.
  Przez te wszystkie lata (jak tylko zachodziła potrzeba), był prawie jedynym lekarzem, z którego usług korzystałam.
  J.B.J

 • Człowiek o bardzo dużej wiedzy i umiejetnosciach lekarskich ,fachowy ,nie stosuje uników i mowi dokładnie ,dlaczego choroba jest przewlekła i co mozna zrobić.Swietny operator,polecany przezludzi ,ktorzy byli operowani przez niego.Ja też polecam.Po operacji migdałków wygoiłem sie b.szybko.Jan Ch.
  ps.personel na oddziale świetny!

 • Jestem po zabiegu na przegrodę nosową na oddziale laryngologicznym kierowanym przez dr. Zatońskiego. Wspaniała fachowa opieka, bardzo kompetentni lekarze, sympatyczna atmosfera, pacjent i jego zdrowie jest tam najważniejsze.
  Wielki szacun.

 • Świetny fachowiec konkretnie i na temat. Bez naciągania. Bardzo pomógł mojemu mężowi. Nic złego,że wcześniej mąż został przebadany w Kowarach, ale to wszystko okazało się w sumie niepotrzebne. Leczył się w Bolesławcu i nic!!!!! On poznał się na przyczynie kaszlu mojego męża i wypędził strach z oczu I co najważniejsze bez torby leków z apteki i ciągłych wizyt kontrolnych. W końcu każda wizyta , to koszt.Jestem mu bardzo wdzięczna.Gorąco polecam. Takich lekarzy nam trzeba!!

 • wiele razy pomógł mojej rodzinie swoją fachowością i rzetelnością, mam zaufanie!

 • Jestem stałą pacjentka doktora -niestety dawno się nie widzieliśmy- gdyz przeprowadziłam sie do Wrocławia.Myślałam ze znajdę tu kogoś rzeczowego i przynajmniej w połowie tak dobrego jak DR - niestety nikt mi nie pomógł wydałam kupe siana na wizyty i leki i mase róznych rozbieżnych diagnoz na pograniczu filozofii - a ucho jak chore tak chore .Pan doktor powiem szczerze jest najlepszy - duze doswiadczenie i celne diagnozy - jak on nie pomoze to juz chyba nikt w Polsce Gdziekolwiek jestem i lekarze pytaja sie mnie kto mnie prowadził - to zawsze wymieniają nazwisko doktora z respektem i uznaniem .Pozdrowienia dla doktora m

 • Lekarz jak każdy inny tylko zdecydowanie dobry fachowiec.W Gabinecie aparatura do badania i dorosłych i dzieci Można w trakcie wizyty zrobić badanie słuchu czego nie dolicza do wizyty.Bardzo dobre podejscie do dzieci .Mimo 100zł za wizytę-polecam Adam M

Jesteś tym lekarzem?

311

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.