Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
F
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr...trafiłam do niego po długim czasie i od tej pory mniej choruję, a jeśli już się zdarza to zawsze trafia w diagnozę w 100%, leki są skuteczne i nie kosztują fortuny, a co najważniejsze dzięki jego b.dobrym rozpoznaniu i dobraniu odpowiednich leków zawsze "szybko stawia mnie na nogi". Jest moim lekarzem prowadzącym, jak i mojej calej najbliższej rodziny.


W
Użytkownik zweryfikowany

kilka tygodni temu dzięki wnikliwości doktora, dowiedziałam się że mam zapalenie tarczycy, nikt wcześniej na to nie wpadł, a byłam u różnych specjalistów i mówili że jestem psychiczna, Doktor zastosował terapie i czuje się coraz lepiej.


G
Użytkownik zweryfikowany

Przez wiele lat chodziłam do dr Włochacza. Ani mi nie pomógł, ani nie zaszkodził. Na badania specjalistyczne musiałam prosić. Przepisałam się do innego lekarza i po raz pierwszy od wielu lat dostałam skierowanie na badania, bez żadnej prośby.


T
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz, diagnozuje idealnie przez wiele dni chodziłem po całym Toruniu z problemem i dopiero pan Dariusz zdiagnozował chorobe i zalecił skuteczne lekarstwa. To nie pierwszy przypadek w mojej sprawie. Co do wypowiedzi z brakiem kultury to jakies nieporozumienie, chyba że koleś(a) symulował(a) i na beszczela domagał(a) się zwolnienia.


G

Witam Jeśli chodzi o doktora Dariusza nie mam żadnych zastrzeżeń każdy jest człowiekiem nerwy puszczają nawet lekarzom nic dziwnego jak ludzie przychodzą i symulują nigdy tego nie zrozumiem.. ale tak jest Doktor potrafi ustalić wiele przyczyn chorób lub tak że złego odżywiania


G

A ja i cała moja rodzina jestesmy zdania, że Pan Doktor Włochacz jest bardzo dobrym lekarzem, poniewaz potrafi nie tylko postawić trafną diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie, ale potrafi zmotywować do kontrolowania stanu swojego zdrowia. Dżęki ciągłemu motywowaniu i podtrzymywaniu "na duchu" przez dr Włochacza rzuciłam papierosy i schudłam kilkanaście kilogramów.Do tego czasu uważałam że mam dobrą kondycję bo dużo pływam, ale dopiero teraz czuję się zdrowo. Ruchu nigdy nie za wiele!!!


G

Odradzam pójście do tego lekarza. Ja i również moja rodzina oraz znajomi są zdania że to jest przeciętny lekarz. I do tego brak kultury to jego drugie imię. A do tego kwestionuje kompetencje innych wartościowych lekarzy. Mojej koleżance (nauczycielce w-f) zalecił więcej ruchu...bardzo trafna diagnoza.


S

Mam jak najlepsze zdanie o Doktorze. Jest bardzo oblegany ale jakimś cudem zachowuje uprzejmość, kompetencje oraz niebywała sprawność w diagnozowaniu. Warto choć uprzedzam kolejki są spore.


W

cierpliwy i bardzo dobry lekarz:)
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


A

Naprawdę świetny lekarz, bardzo uważnie i dokładnie bada pacjenta. To pierwszy lekarz przy , którym czułam, że słucha moich pytań, chętnie i cierpliwie odpowiada. Rozwiewał wszystkie moje wątpliwości. Profesjonalnie ale jednocześnie przystępnie udziela odpowiedzi. Jego diagnozy były zawsze trafne. Nadto to miły, kulturalny człowiek, który lubi swoja pracę. Naprawdę polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie