Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Makuszyńskiego 65, Tarnów
Gabinet lekarski.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski. Inny

Od dłuższego czasu bardzo źle się czułem. Mimo regularnie przyjmowanych leków miałem bardzo wysokie ciśnienie przez co nie spałem po nocach. Doktora Rajcha poleciła mi znajoma, która twierdziła że jej bardzo pomógł i nie lepszego lekarza. Jak się okazało miała rację. Po pierwszej wizycie wyszedłem pod wielkim wrażeniem wiedzy doktora, który przepisał mi leki najnowszej generacji. Już po kilku dniach ciśnienie wróciło do normy, w życiu nie miałem tak dobrego ciśnienia jak obecnie. Gorąco polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski.

Doktor Darek, to najlepszy kardiolog na świecie. Wysłał mnie na wszystkie możliwe badania aby zdiagnozować skąd u mnie w młodym wieku arytmia (zaczynając od testu na boreliozę a kończąc na stomatologu!). Chodziłam do niego raz w roku na kontrolę a on pamietal gdzie i co studiuje! Mocno skupiony na pacjencie, miły, zabawny a i dowcip opowie jak ktoś jest zestresowany. Został mi polecony przez teścia, którego wręcz wyciągnął z trumny.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski. Zaburzenia rytmu serca

Wspaniały ,,, ludzki,,, lekarz. Byłem u wielu i było coraz gorzej. Leki coraz to nowe i nic. Zaburzenia rytmu serca coraz większe. Nagle przypadkowo dostałem kontakt do doktora. Pierwsza wizyta i szok.. Pan doktor powiedziała że to boleriozie zaatakowała serce. Odstawił wszystkie leki przepisał antybiotyki i po trzech miesiącach żadnych problemów. Wykonał również wszystkie specjalistyczne badania. Wspaniały wesoły człowiek niezwykle uprzejmy. Serdeczne dzieki.


Użytkownik zweryfikowany

Ponad 20 lat temu zaczął leczyć moją mamę, u której zadecydował założenie rozrusznika. Mama bardzo często leczyła się w Oddziale Kardiologii szpitala im.szczeklika. wiele razy wydawało się źe to juź koniec. I zawsze wychodziła o własnych siłach uratowana po raz kolejny. Polecam tego lekarza obecnie ordynatora jak i ten oddział wspaniali kardiolodzy. Dziękuję.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, po ustawieniu rozrusznika przez Pana doktora czuje sie bardzo dobrze, a mam 80 lat. Teraz lepiej mi sie chodzi i oddycha. Serdecznie polecam Pana doktora, bo naprawdę bardzo mi pomógł.


P
Użytkownik zweryfikowany

Świetny :), zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie... Młody, bardzo miły, sympatyczny a przy tym wszystkim bardzo dobry specjalista


H
Użytkownik zweryfikowany

Mąż miał problemy z wysokim ciśnieniem zaraz po przebudzeniu. Doktor zrobił wywiad środowiskowy i okazało się że to ciśnienie może być spowodowane bakterią , którą nabył podczas licznych podróży samolotem. Nikt wcześniej na to nie wpadł tylko zalecali lekarstwa na nadciśnienie, a trzeba było antybiotykiem wyleczyć organizm i po kłopocie . Bardzo rzetelna diagnoza uchroniła męża przed przyjmowaniem leków na nadciśnienie.
Przy tym jest bardzo uprzejmy, zatroskany i zawsze profesjonalny. Polecam.Hanna.


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor jako jedyny wyznał się na mojej chorobie. W dodatku zadał sobie sporo trudu na konsultacje z innymi lekarzami różnych specjalności. Umiejętnie dobrał leki i terapie za co jestem bardzo wdzięczny. Dodatkowo jest człowiekiem o ujmującym sposobie bycia co jest teraz rzadkością ... Dziękuję i polecam.


G
Użytkownik zweryfikowany

jestem wdzięczna za sposób w jaki zajął się moją mamą w starym szpitalu w Tarnowie. Mimo, że nie była pacjentą, przypisaną salą do niego. Jedyny konkretny na oddziale. Inny, przchodząc ją zbadać po koronarografii, poprosił żeby usiadła(!) - "ojej nie popatrzył w kartę i nie zauważył że pacjentka 4 godziny temu była na zabiegu". No bo w sumie po co patrzeć w kartę....Doktor Rajch jest spokojnym wyważny fachowcem, skupionym na tym co robi.
Serdecznie polecam - CAŁYM SERCEM! :-)))


S
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno miałam problemy ze zdrowiem, chodziłam od lekarza do lekarza i każdy zamiast jakiejś sensownej diagnozy wypisywał mi mnóstwo lekarstw, na dodatek bardzo silnych lekarstw. Poszłam do pana doktora Rajcha i gdy przedstawilam mu cała sytuacje, przeraził się, że mam tyle lat(18) i biorę tak silne lekarstwa, odstawił mi wszytskie i przepisal jedne, ale za to pomogły. Od tej wizyty nie mam żadnego problemu ze zdrowiem. Tak więc uważam, że to bardzo dobry fachowiec i na dodatek, przywraca nadzieję, tak potrzebną, gdy się jest chorym. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania