dr n. med.

Dariusz Królikowski

Neurochirurg

50 opinii +dodaj

W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie. Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz 12 Dywizji… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie.
  Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie w latach 1990-93. Asystent , st. asystent i adiunkt Kliniki Neurochirurgii SK WAM w Łodzi. Doktorat z mikrochirurgicznego usuwania przepukliny jądra miażdżystego kręgosłupa L/S. Od 2002r. starszy asystent Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Od 2014r Ordynator Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Koszalinie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz,biorąc pod uwagę jego specjalizację bardzo dokładnie wyjaśnił mi mój przypadek,chociaż musiałam sama zadawać pytania.Nie wątpliwe jest na pewno dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Dałam cztery gwiazdki,ponieważ uważam że cena za wizytę jest zdecydowanie za wysoka. Dla przykladu w Warszawie za wizytę u znanego kardiologa zapłaciłam mniej. Ale każdy ma prawo się cenić.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pana Dr 2 lata temu . Bardzo cierpiałam i przez przepuklinę na odc dolnym kręgosłupa noga lewa już tak drętwiała ze nie miałam czucia . Poszłam prawie z płaczem i prośba o pomoc . Diagnoza : do operacji i to pilnie . Operacje przeprowadził Pan Dr Krolikowski i jestem mu bardzo wdzięczna , za to , ze mogłam być operowana przez super fachowca ,pomógł i powiedział jak jest bez ściemniania . Operowana byłam w Koszalinie i jestem bardzo zadowolona , oddział i pielęgniarki super . Pozdrawiam :)

  dr n. med. Dariusz Królikowski2018-02-12

  Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia i pogody ducha.

 • M

  Pan doktor bardzo dokładnie zapoznał się z dokumentacją medyczną. Wreszcie ktoś kto nie zignorował tego co powiedziałam. Polecam ze 100% pewnością.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Pan doktor traktował mnie życzliwie i z dużą empatią. Fachowo i skutecznie zdiagnozował moją dolegliwość, ustalając przyczyny uporczywych bólów kręgosłupa i kończyn. Dzięki temu przeprowadzona później operacja odniosła skutek i zniosła przykre bóle.

  dr n. med. Dariusz Królikowski2018-02-05

  Cieszę się , że wraz z zespołem Oddziału Neurochirurgii SWK pomogliśmy Pani . Życzę zdrowia i radości życia. Pozdrawiam serdecznie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Polecam Doktora Dariusza Królikowskiego,lekarz miły i uprzejmy dla pacjenta.
  Po zapoznaniu się z moimi dolegliwościami i obejrzeniu płytki z wynikiem rezonansu określił mi dokładnie co jest przyczyną bólu mojego kręgosłupa Serdecznie dziękuję Kasia z Siemyśla:)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Wizyta przebiegla bardzo profesjonalnie
  Z pelnym wyjasnieniem problemu.
  Dr Dariusz Krolikowski jest osoba ciepla
  do ktorej ma sie pelne zaufanie od pierwszego kontaktu..
  Ja jestem bardzo zadowolona I Dziekuje osobie ktora mi polecila
  Pana doktora , I ja rowniez polecam osobom potrzebujabym pomocy.

 • A
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej i rzeczowej atmosferze. Pan Doktor przede wszystkim obejrzał mój rezonans z płyty a nie z opisu, wskazał wszystkie problemy z kręgosłupem punkt po punkcie i wyjaśnił w bardzo przystępny sposób. Niestety konieczna operacja, której przewidywany przebieg też został mi wyjaśniony.Siła spokoju Pana Doktora podziałała na mnie kojąco.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor miły, uprzejmy i życzliwy pacjentowi. Potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentem.Był bardzo konkretny.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MARUsługa: ból biodra i nogi

  Wizyta bardzo konkretna, a pan doktor przemiły.Rzeczowo opisał schorzenie i pokierował dalsze leczenie.Serdecznie dziękuję!

 • Lokalizacja: DAR-MARUsługa: porada lekarska

  wizyta u pana doktora była szybka,zwięzła i na temat,pan doktor powiedział wprost że muszę przejść zabieg chirurgiczny na oddziale neurochirurgi,zabieg się odbył z świetnym skutkiem jakim jest brak okropnie bolesnych dolegliwości bólowych,jednakże dla wszystkich którzy się obawiają operacji,pan doktor posiada na swoim oddziele bardzo dobrych fachowców w dziedzinie neurochirurgi do tego pielęgniarki,opiekunki oraz reszta pań z personelu są wspaniałymi kobietami które fantastycznie dbają o każdego pacjenta