dr n. med.

Dariusz Królikowski

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

59 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie. Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz 12 Dywizji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta była bardzo owocna. Pan doktor rzeczowy, spokojny, dokładny - odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości, uspokoił i wyjaśnił. Był uprzejmy i bardzo profesjonalny. Wzbudził zarówno sympatię, jak i zaufanie.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: porada neurochirurgiczna na podst. rezonansu magnet

  Pan doktor jest kompetentny i rzeczowy.Dowiedzialam sie wszystkiego co chcialam wiedziec na temat mojej dolegliwosci.

 • A

  Pan doktor jest super człowiekiem. Wszystko mi wytłumaczył i wiem, że dzięki niemu za kilka miesięcy nie będę już cierpiała jak ostatnio. Polecam wszystkim Pana doktora i wiem, że każdy otrzyma pomoc i fachową poradę. Pozdrawiam serdecznie również Panią która rejestruje pacjentów. Dziękuję bardzo.

  Dariusz Królikowski2018-08-02

  Pani z rejstracji równie serdecznie pozdrawia i życzy zdrowia. Dziękujemy za wizytę.

 • S
  Lokalizacja: DAR-MARUsługa: bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa

  Pan doktor jest bardzo merytoryczny i kompetentny, bardzo szybko zdiagnozował mój problem i doradził jak go rozwiązać, za co jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczna.

 • K
  Lokalizacja: DAR-MARUsługa: badania przedoperacyjne

  Dr Królikowski to znakomity specjalista z indywidualnym podejściem do pacjenta . Szczegółowo wytłumaczył i pokazał co jest przyczyną bólu . Jednak trzeba się poddać operacji, ale tak jak Pan Doktor powiedział nie ma co się bać, tylko to może pomóc i zmniejszyć dolegliwości bólowe. Polecam wizyty u Doktora

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Pan Doktor przyjął mnie bardzo profesjonalnie.Po opowiedzeniu że boli
  mnie kręgosłup w odcinku szyjnym i lędżwiowym oraz oba stawy barkowe wypytał jak to długo trwa,następnie obejrzał dostarczoną dyskietkę z rezonansu magnetycznego mojej szyi i w bardzo rzeczowy sposób pokazał mi na ekranie laptopa co jest tego przyczyną .Stwierdził że schorzenie to wymaga zabiegu szpitalnego.Aby zminimalizować ból przypisał mi lek do czasu leczenia szpitalnego.W przypadku kręgosłupa w odcinku lędzwiowym zaproponowałem następną wizytę po wykonaniu rezonansu magnetycznego tego odcinka kręgosłupa .Polecam wszystkim z podobnymi schorzeniami wizytę u Pana Doktora.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Polecam Doktora Dariusza Królikowskiego,lekarz miły i uprzejmy dla pacjenta.
  Po zapoznaniu się z moimi dolegliwościami i obejrzeniu płytki z wynikiem rezonansu określił mi dokładnie co jest przyczyną bólu mojego kręgosłupa Serdecznie dziękuję Iza z Połczyna Zdroju ;)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Dr Królikowski podczas wizyty potraktował mnie serdecznie, profesjonalnie i konkretnie. Po wysłuchaniu moich dolegliwości, wstępnym zbadaniu i zapoznaniu się z TK Lekarz pokazał mi na ekranie monitora oraz dokładnie wyjaśnił co jest przyczyną moich dolegliwości i jakie kroki w leczeniu muszą zostać podjęte. Nikt nigdy wcześniej mi tego na zdjęciach ani nie pokazał, ani nie wyjaśnił. Jestem wdzięczna za takie podejście i polecam innym pacjentom wizytę u Pana Doktora. Dziękuję.

 • 1
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Bardzo konkretna i merytoryczna diagnoza na podstawie przeprowadzonego rezonansu. Bardzo miły kontakt, zachęcam wszystkich, którym dolegliwości kręgosłupa dają się we znaki.Na pewno uzyskacie fachową pomoc.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz,biorąc pod uwagę jego specjalizację bardzo dokładnie wyjaśnił mi mój przypadek,chociaż musiałam sama zadawać pytania.Nie wątpliwe jest na pewno dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Dałam cztery gwiazdki,ponieważ uważam że cena za wizytę jest zdecydowanie za wysoka. Dla przykladu w Warszawie za wizytę u znanego kardiologa zapłaciłam mniej. Ale każdy ma prawo się cenić.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie.
  Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie w latach 1990-93. Asystent , st. asystent i adiunkt Kliniki Neurochirurgii SK WAM w Łodzi. Doktorat z mikrochirurgicznego usuwania przepukliny jądra miażdżystego kręgosłupa L/S. Od 2002r. starszy asystent Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Od 2014r Ordynator Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Koszalinie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Zdjęcia