dr n. med.

Dariusz Królikowski

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie.
Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie.
  Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie w latach 1990-93. Asystent , st. asystent i adiunkt Kliniki Neurochirurgii SK WAM w Łodzi. Doktorat z mikrochirurgicznego usuwania przepukliny jądra miażdżystego kręgosłupa L/S. Od 2002r. starszy asystent Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Od 2014r Ordynator Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Koszalinie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Wszystko przebiegło profesjonalnie. Pan doktor jak zwykle miły, bardzo konkretny i rzeczowy, wysłuchuje pacjenta,nie przerywając. To moja 2 wizyta w gabinecie. Byłam również przez doktora operowana. Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MARUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz bardzo kontaktowy, ewidentne znający się na rzeczy. Interpretowal rezonans oglądając płytę a nie sugerując się już danym opisem. Odpowiedział wyczerpująco na zadane pytania. Dodatkowo sympatyczny, pozytywny człowiek. Aż dziwne że udało się tak szybko zarejestrować wizytę.

 • Lokalizacja: DAR-MARUsługa: badanie neurologiczne

  Wizyta trwała 5 min na ktorej poinformował mojego tatę, że musi zrobić inne badanie. Nie przeglądnął żadnych dokumentów ani badan wykonanych przez innych lekarzy.Telefonicznie uzyskał informację aby zabrał badanie tk
  Uważam że jeżeli lekarz nie może udzielić informacji ze względu na brak badań to wizyta nie powinna się odbyć a co za tym idzie nie powinien pobrać opłaty skromnego 250 złotych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MARUsługa: Zwykła wizyta

  Pan doktor bardzo miły, ale za 250 zł oczekiwałam chociaż 10-15 minut poświęcenia czasu, a wizyta trwała 5 minut. Miałam ze sobą wynik rezonansu kręgosłupa, ale nie został mi wyjaśniony dokładnie opis. Wiem tylko, że nie ma przepukliny, a kręgosłup dalej boli. Uważam, że pobierana kwota powinna być dostosowana do udzielonej porady...

 • Lokalizacja: DAR-MAR

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz odpowiedział na kazde moje pytanie byłam u wielu neurochirurgów i żaden niepotrafił mi pomóc .Pan doktor dokładnie opwiedział mi o moim schorzeniu i ze czeka mnie operacja.Mam nadzieje ze bedzie mnie operował doktor Królikowski.Wizyta była bardzo miła .Żeby kazdy lekarz był tak uprzejmy jak pan doktor.Jestem bardzo mile zaskoczona .Polecam wizyty u pana doktora.Zadowolna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pana doktora. Wszystko wyjaśnia konkretnie i rzeczowo od razu widać duże doświadczenie i profesjonalizm. Szczerze polecam wszystkim a osobiście dziękuję za udzieloną mi pomoc.

 • Lokalizacja: DAR-MARUsługa: Zwykła wizyta

  Pan doktor bardzo rzeczowy a za razem bardzo miły. Bardzo szybka diagnoza po obejrzeniu rezonansu. Wszystko dobrze wytłumaczył. Pozostało tylko zapisać się na operację. Resztę wrażeń opiszę po :-). Dziękuję Doktorze i do zobaczenia na stole

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa wizyta. Lekarz rozwiał wszystkie nasze wątpliwości . I co ważne - wizyta odbyła się o zaplanowanym czasie. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza moja wizyta,odczucie pozytywne,konkretne podejście do pacjenta.Jestem mile zaskoczona,dostałam wytyczne co do dalszego postępowania bez zbędnego gadulstwa,miły człowiek serdecznie polecam a nie zawiedzie.

 • C

  Czesław S.
  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, starannie wysłuchał mnie na temat moich dolegliwości, doprecyzował swoją wiedzę pytaniami, po obejrzeniu płytki z rezonansu magnetycznego pokazał na komputerze na czym polega mój problem ze zdrowiem, przedstawił harmonogram leczenia. Jestem pewny, że znalazłem się w "dobrych rękach" Pana Doktora! Polecam!