dr n. med.

Dariusz Królikowski

Neurochirurg

54 opinie +dodaj

Umów wizytę
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie. Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz 12 Dywizji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Pan Doktor przyjął mnie bardzo profesjonalnie.Po opowiedzeniu że boli
  mnie kręgosłup w odcinku szyjnym i lędżwiowym oraz oba stawy barkowe wypytał jak to długo trwa,następnie obejrzał dostarczoną dyskietkę z rezonansu magnetycznego mojej szyi i w bardzo rzeczowy sposób pokazał mi na ekranie laptopa co jest tego przyczyną .Stwierdził że schorzenie to wymaga zabiegu szpitalnego.Aby zminimalizować ból przypisał mi lek do czasu leczenia szpitalnego.W przypadku kręgosłupa w odcinku lędzwiowym zaproponowałem następną wizytę po wykonaniu rezonansu magnetycznego tego odcinka kręgosłupa .Polecam wszystkim z podobnymi schorzeniami wizytę u Pana Doktora.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Polecam Doktora Dariusza Królikowskiego,lekarz miły i uprzejmy dla pacjenta.
  Po zapoznaniu się z moimi dolegliwościami i obejrzeniu płytki z wynikiem rezonansu określił mi dokładnie co jest przyczyną bólu mojego kręgosłupa Serdecznie dziękuję Iza z Połczyna Zdroju ;)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Dr Królikowski podczas wizyty potraktował mnie serdecznie, profesjonalnie i konkretnie. Po wysłuchaniu moich dolegliwości, wstępnym zbadaniu i zapoznaniu się z TK Lekarz pokazał mi na ekranie monitora oraz dokładnie wyjaśnił co jest przyczyną moich dolegliwości i jakie kroki w leczeniu muszą zostać podjęte. Nikt nigdy wcześniej mi tego na zdjęciach ani nie pokazał, ani nie wyjaśnił. Jestem wdzięczna za takie podejście i polecam innym pacjentom wizytę u Pana Doktora. Dziękuję.

 • 1
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Bardzo konkretna i merytoryczna diagnoza na podstawie przeprowadzonego rezonansu. Bardzo miły kontakt, zachęcam wszystkich, którym dolegliwości kręgosłupa dają się we znaki.Na pewno uzyskacie fachową pomoc.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz,biorąc pod uwagę jego specjalizację bardzo dokładnie wyjaśnił mi mój przypadek,chociaż musiałam sama zadawać pytania.Nie wątpliwe jest na pewno dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Dałam cztery gwiazdki,ponieważ uważam że cena za wizytę jest zdecydowanie za wysoka. Dla przykladu w Warszawie za wizytę u znanego kardiologa zapłaciłam mniej. Ale każdy ma prawo się cenić.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pana Dr 2 lata temu . Bardzo cierpiałam i przez przepuklinę na odc dolnym kręgosłupa noga lewa już tak drętwiała ze nie miałam czucia . Poszłam prawie z płaczem i prośba o pomoc . Diagnoza : do operacji i to pilnie . Operacje przeprowadził Pan Dr Krolikowski i jestem mu bardzo wdzięczna , za to , ze mogłam być operowana przez super fachowca ,pomógł i powiedział jak jest bez ściemniania . Operowana byłam w Koszalinie i jestem bardzo zadowolona , oddział i pielęgniarki super . Pozdrawiam :)

  Dariusz Królikowski2018-02-12

  Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia i pogody ducha.

 • M

  Pan doktor bardzo dokładnie zapoznał się z dokumentacją medyczną. Wreszcie ktoś kto nie zignorował tego co powiedziałam. Polecam ze 100% pewnością.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Pan doktor traktował mnie życzliwie i z dużą empatią. Fachowo i skutecznie zdiagnozował moją dolegliwość, ustalając przyczyny uporczywych bólów kręgosłupa i kończyn. Dzięki temu przeprowadzona później operacja odniosła skutek i zniosła przykre bóle.

  Dariusz Królikowski2018-02-05

  Cieszę się , że wraz z zespołem Oddziału Neurochirurgii SWK pomogliśmy Pani . Życzę zdrowia i radości życia. Pozdrawiam serdecznie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Polecam Doktora Dariusza Królikowskiego,lekarz miły i uprzejmy dla pacjenta.
  Po zapoznaniu się z moimi dolegliwościami i obejrzeniu płytki z wynikiem rezonansu określił mi dokładnie co jest przyczyną bólu mojego kręgosłupa Serdecznie dziękuję Kasia z Siemyśla:)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DAR-MAR

  Wizyta przebiegla bardzo profesjonalnie
  Z pelnym wyjasnieniem problemu.
  Dr Dariusz Krolikowski jest osoba ciepla
  do ktorej ma sie pelne zaufanie od pierwszego kontaktu..
  Ja jestem bardzo zadowolona I Dziekuje osobie ktora mi polecila
  Pana doktora , I ja rowniez polecam osobom potrzebujabym pomocy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W miarę możliwości proszę o bukowanie wizyt kolejno po sobie.
  Absolwent (nieistniejącej niestety......) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , którą ukończyłem w 1989r. Lekarz 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie w latach 1990-93. Asystent , st. asystent i adiunkt Kliniki Neurochirurgii SK WAM w Łodzi. Doktorat z mikrochirurgicznego usuwania przepukliny jądra miażdżystego kręgosłupa L/S. Od 2002r. starszy asystent Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Od 2014r Ordynator Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Koszalinie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

Zdjęcia