Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

J
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor "leczył" mnie wpychając rozszerzadła hegara w ujście cewki o średnicy 1mm bez znieczulenia. Rozerwał całe ujście i przy okazji zwężenie które było w środku. Do dzisiaj płaczę jak przypominam sobie to co ten "lekarz" mi zrobił i jaki ból wtedy czułem. Gdybym wiedział o mojej przypadłości tyle co wiem teraz, nigdy bym się nie zgodził na taki "zabieg". Stanowczo odradzam. To nie jest lekarz z powołania.


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bardzo dobry. Dokładny. Nie bagatelizuje żadnej dolegliwości. Polecam każdemu, kto chce być zdrowy :)


Użytkownik zweryfikowany

Jest bardzo dobrym lekarzem , w moim przypadku zaniepokoił go mój stan pomijając to że jechałam prosto ze szpitala gdzie nic nie zainterweniowali jedynie podali leki przeciwbólowe a stan był krytyczny , lekarz od razu zrobił badanie wstępne i przyjął na oddział gdzie podjęto dalsze działanie . W dniu przyjęcia przeprowadzono operację . Operacja przebiegła pomyślnie , jak coś lekarza zaniepokoiło zlecał kolejne badania . Jest dokładny , sumienny , wyrozumiały i bardzo życzliwy ...godny tytułu i zawodu jaki wykonuje . Anna G.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jest bardzo dobrym specjalistą.Poświęca dużo czasu na wysłuchanie pacjenta.Konkretny w podejmowaniu dalszego leczenia.Cechuje Go duża kultura osobista.Ułatwia kontakt ze sobą o każdej porze dnia.Od wielu lat leczy mojego Męża /3-operacje/. Lekarz z powołania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania