Lek.

Dariusz Dąbruś

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Pan Doktor jest bardzo dokładny, nie bagatelizuje najmniejszych dolegliwości,jest troskliwy i uśmiechnięty. Zawsze bardzo chętnie z nim rozmawiam, jest naprawdę ciepłym i dobrym człowiekiem. Bardzo chętnie powierzę mu swoją przyszłą ciążę :) Polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  60 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Pan Doktor jest bardzo dokładny, nie bagatelizuje najmniejszych dolegliwości,jest troskliwy i uśmiechnięty. Zawsze bardzo chętnie z nim rozmawiam, jest naprawdę ciepłym i dobrym człowiekiem. Bardzo chętnie powierzę mu swoją przyszłą ciążę :) Polecam!

  • W

   Jestem pacjentką doktora od ponad dwóch lat. Doktor Dąbruś to dokładny i porządny lekarz. Zawsze o wszystkim informuje. Jest przezorny, nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów. Polecam i zachęcam do wizyty u Pana Doktora :)

  • E

   Chociaż miałam ogromną awersję do wszystkich lekarzy, nie wspominając nawet o ginekologu, to tego doktora z czystym sumieniem, polecam wszystkim Panią. NA PRAWDĘ WARTO - SWIETNY SPECJALISTA !!!!!

  • G

   Jestem pacjentką dr. Dąbrusia od 6 tygodnia ciąży. Zawsze bardzo miło mnie traktował, zlecał wszystkie potrzebne badanie laboratoryjne, na każdej wizycie sprawdzał stan dziecka na USG. Miałam robione badanie piersi. Jest wyrozumiały i odpowiada na wszystkie pytania.
   Chodziłam przez całą ciąże do niego prywatnie, a po porodzie chodzę na NFZ, nic w naszych relacjach się nie zmieniło. Pamiętał moja osobą na każdej wizycie i dokładnie zna moje wcześniejsze dolegliwości.
   Gdy byłam w ciąży pomógł mi poradzić sobie z niedokrwistością i zlecił odpowiednie leczenie.
   Dzięki niemu i jego opiece mogę cieszyć się dobrym zdrowiem i mam zdrową córeczkę :) POLECAM

  • P

   Chodzę do doktora od momentu zajścia w ciążę i jestem bardzo niezadowolona - nie mam porobionych podstawowych badań typu cytologia czy badanie piersi, morfologię i mocz miałam zrobioną tylko w 7tyg ciąży i mimo bólów nerek badania nie powtórzył. Obecnie jestem w 32tyg ciąży nie mam żadnego zdjęcia dziecka, a ostatni raz widziałam je na USG w 18tyg. Doktor robi tylko badania nic nie komentuje i nie dba o to czy widzę dziecko czy nie, a także czasem potrafi do dziecka nie "zaglądnąć". Prośby o zdjęcie, podanie płci, czy zrobienie dodatkowych badań nie robią na nim najmniejszego wrażenia ;/

  • A

   Zgłosiłam się do pana Doktora z ciążą na NFZ. W zasadzie gdyby nie problemy, które pojawiły się pod koniec 8-go miesiąca, na pewno uczęszczałabym dalej. Niestety miałam wrażenie, że z wizyty na wizytę zaangażowanie pana Doktora słabnie. Potrafił zrobić mi USG wewnętrzne sprawdzając szyjkę, ale już do dzidziusia nie zajrzał.
   Nastomiast bez problemu można się dostać do pana Doktora. I też Doktor nie oszczędza na badaniach.
   Szkoda tylko, że nie wysyła, bądź choćby nie informuje, że istnieje możliwość badań 3d. Bo przecież nie każdą pacjentkę, która chodzi na NFZ, nie stać na w/w badanie.

   Mimo wszystko polecam pana Doktora do ciąż bezproblemowych.

  • E

   Jestem pacjentką doktora już od 10 lat i nie zmieniłabym go na żadnego innego. Zdarzyło się że pare razy lądowałam u innych lekarzy ze względu na niedostępność Dąbrusia i za każdym razem żałowałam, że nie poczekałam aż wróci np z urlopu. Obecnie doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem zadowolona z jego podejścia. Poświęca mi tyle czasu ile go potrzebuje, odpowiada na każde nawet najgłupsze pytanie jakie z ciekawości przyszłej mamy potrafie mu zadać :) Chodzę na fundusz a czasami jak brak miejsc to prywatnie i nie ma żadnej różnicy w traktowaniu pacjentki. Zawsze jest tak samo zaangażowany!! Dziwią mnie opinie w których oskarżany jest doktor o brak szacunku dla pacjentki ze względu na opóźnienia wejścia do gabinetu. Fakt że czasami trzeba czekać naprawdę długo, ale nie uważam tego za brak szacunku. Pacjentki rejestrowane są co 15 minut, a niestety nie dla każdego jest to wystraczający czas. Nie kiedy pacjentka potrzebuje dłuższego badania, oceny jej zdrowia i konsultacji dlatego zdarza się ze czas jaki doktor poświeca pacjentce wydłuża się nawet do 1 h!! Moim zdaniem jest to zaangażowanie w każdy przypadek a nie brak szacunku. Sama wiem po sobie ze potrafie siedzieć u doktora 45 minut a czasami tylko 10, w zależności od potrzeb. Padło równiez w komentarzach że doktor nie pracuje w szpitalu a się spóźnia - pracuje w szpitalu w Kowarach. Osobiście bardzo polecam doktora, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń po tylu latach. Wiem że ja i mój synek jesteśmy w dobrych rękach :)

  • M

   Podzielam negatywne opinie. Pacjentkom nie polecam zmiany wizyt z prywatnych na NFZ... Pan doktor nie ukrywa niezadowolenia z wybranej formy wizyty i pacjentkę traktuje jak zło konieczne... Cieszę się, że w Jeleniej Górze udało mi się znaleźć innego lekarza z fachowym podejściem do pacjentki.

  • K

   Moje doświadczenia z tym doktorem pamiętam najczęściej jako niestworzone historie którym również towarzyszył strach , lęk i niepokój . Wymyślone niejednokrotnie podejrzenia o choroby powodowały że grunt pod nogami się walił. Nawet będą w ciąży zafundował mi dawkę stresu , kiedy był potrzeby nie było kontraktu telefonicznego więc dobrowolnie zrezygnowałam z wizyt u tego pana i szczęsliwie trafiłam pod inna wiarygodna juz opieke medyczną. Nie polecam ! ! !

  • B

   lekarz kompetentny, sympatyczny i poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje wszystko cierpliwie tłumacząc i odpowiadając na każde pytanie, dzięki tym cechom wizyty u dr Dąbruśa nie są takie straszne :)