lek.

Dariusz Belka

Ginekolog

46 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WIEDZA,KOMUNIKATYWNOŚĆ,RZETELNOŚĆ,OTWARTOŚĆ NA PROBLEMY PACJENTEK. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • WIEDZA,KOMUNIKATYWNOŚĆ,RZETELNOŚĆ,OTWARTOŚĆ NA PROBLEMY PACJENTEK.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • Prowadzenie ciąży

Opinie pacjentów

 • dobry

  Pan Doktor poświęcił mi sporo czasu i wszytsko wytłumaczył, niestety nie wzbudził mojego zaufania dlatego prowadzenie ciąży powieżyłam innemu lekarzowi.

 • bardzo dobry

  Witam bardzo dobry lekarz dzieki któremu urodzilam zdrową piękna córeczkę gdzie linni lekarze mówili ze nie zajdę juz w ciążę .lekarz powiedzial ze do pól roku zajdę w ciążę po duphostonie i tak bylo .kierował mnie na cc kilka razy został wyśmiany przez inych lekarzy w dzień porodu wyszła prawda ze nie urodzę naturalnie i w biegu cc ratowanie zycia mi i dziecku dzis poł roku po cc czeka mnie rechabilitacja bo lekarze w trzebnicy spierzyli mi cc gdzie szew mi zostawili bo nie mogli wyjąć.sama go wyciągnęłam po Miesiącach.dzis mam potworne bole brzucha i rany po cc

 • bardzo dobry

  Po raz kolejny przekonałam się, że Pan Belka jest fachowcem. Wizyta przebiegła bezstresowo, lekarz opisał mi wszystko dokładnie. Dziękuję i polecam :)

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest sympatycznym człowiekiem, dzięki czemu badania, które wykonuje, przebiegają bezstresowo i bezboleśnie. Posiada także dużą wiedzę, potrafi doradzić.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana doktora. Fachowo ocenił problem i skutecznie go rozwiązał. Do tego miły i sympatyczny. Byłam pierwszy raz i pewnie nie ostatni.

 • bardzo dobry

  Pan doktor wszystko mi klarownie wytłumaczył. Atmosfera była przemiła, czułam się bardzo komforotowo.

 • słaby

  Mam bardzo mieszane uczucia co do p. Belki. Na pewno jest osobą o dużej wiedzy, jednak zostałam potraktowana rutynowo. Od dwóch lat próbuję zajść w ciążę. Mój poprzedni lekarz wskazał abym stosowała Clostilbegyt przez 2 miesiące w dawce ½ tabletki i obserwowała cykl owulacyjny (USG). Z tego powodu udałam się do p. Belki, nie ukrywam zasugerowałam się dużą liczbą pozytywnych komentarzy. Lekarz od razu stwierdził, że monitoring nie jest potrzebny, dawka jest za mała, zwiększył do 1 tabletki, a po drugiej wizycie do 2 tabletek. Miałam stosować ten lek przez kilka miesięcy! Wydawało mi się to dziwne, ponieważ poprzedni lekarz twierdził, że należy bardzo uważać ze stosowaniem tego leku, bo może dojśc do hiperstymulacji jajników. W trakcie stosowania odczuwałam silne bóle brzucha. Jestem po kolejnej wizycie, tym razem u innego lekarza, kóry stwierdził, że absolutnie jest to za duża dawka, że należy bardzo ostrożnie stosować ten lek (hiperstymulacja jajników), a przede wszystkim należy wykonywac monitoring owulacji. Ponadto stwierdził, że lek przyjmowałam w nieodpowiednich dniach. Miał również uwagi co do stosowania Duphastonu ponieważ progesteron miałam w normie. Przyznam szczerze, że kolejny raz nie skorzystałabym z usług tego Pana, a zwłaszcza w przypadku osoby, która ma problemy z zajściem w ciążę.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm.Nic dodać nic ująć! kompetentny,potrafi wzbudzić zaufanie swoim podejściem,otwarty na problemy,duża wiedza,zrozumienie pacjenta,Atmosfera świetna, bez stresu i skrępowania. Byłam pierwszy raz u Pana doktora i postanowiłam, że zostanę na stałe jego pacjentką. Polecam.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Bardzo dokładny, podchodzący indywidualnie do pacjenta, spokojnie wszystko wytłumaczy. Pełen profesjonalizm. Polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz przy samym wejściu do gabinetu wita Cie uśmiechem. Bardzo miły kompetentny, na pewno nie był ostatni raz u Pana Doktora.

Najbliższe terminy:

kolejne dni