Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Warszawska 40/1a, Katowice
Zespół Szkoleniowo-Terapeutyczny "EGO"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z certyfikatem SN Psychoterapii i SN Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Posiadam dośw...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zaczęłam chodzić na psychoterapię do Pani
Danuty w trakcie dojrzewania. Byłam laikiem w nazywaniem emocji, panowaniem nad nimi i przetrawieniem traumatycznych przeżyć.
Terapia trwała ponad dwa lata, a dzięki tej terapii wiele się nauczyłam i zrobiłam duży progres.
Gdyby nie profesjonalne podejście, zaangażowanie i ogromne serce, nie osiągnełabym moich celów, nie potrafiłabym sobie poradzić z trudnymi sytuacjami, dlatego ciesze się, ze znalazłam taką terapeutke, a jeśli w późniejszym etapie mojego życia zabłądzę, wiem gdzie się udać i będzie to właśnie Pani Danuta Sitek.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Kilka lat temu mojemu dziecku postawiono diagnozę-zaparcia. Syn brudził bieliznę. Sytuacja była niekomfortowa dla całej naszej rodziny. Był pod opieką gastroenterologa dziecięcego oraz psychologa ,jednak nie było żadnej poprawy. Już pierwsze spotkanie (spotkania odbywały się na Skype ) z panią mgr pozytywnie mnie zaskoczyło ,ponieważ pani jako jedyna zaczęła skutecznie szukać przyczyny problemu. Po zakończonej terapii, widzimy ogromną poprawę. Problem jest znikomy a jeśli nawet się pojawi, mamy wskazówki od pani psycholog co robić. Z całego serca wraz z mężem polecam panią Danutę Sitek. Jesteśmy pani bardzo wdzięczni za to, że pomogła pani naszemu dziecku, mimo ,że nigdy go pani nawet nie widziała.

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Roczna terapia naszego syna zmieniła nasze życie. Jego niedojrzałość emocjonalna, agresja, ķtorej doświadczyliśmy, dzięki terapii syn radzi sobie z negatywnymi emocjami, nie stosuje agresji wobec nas. Nie ma dzieci grzecznych i niegrzecznych. Są czasem dzieci, które potrzebują pomocy, dlatego z pełną świadomością polecamy Panią mgr. Cenimy Panią za poświęcenie i oddanie się swojej pracy. Patrząc dzisiaj na naszego syna widzimy ogrom Pani doświadczenia. Dziękujemy.

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zespół Szkoleniowo-Terapeutyczny "EGO" zaburzenia snu, problemy z emocjami

Pełny profesjonalizm, fachowe i indywidualne podejście do pacjenta, już widzimy postępy przeprowadzonej terapii.
Polecam :)

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zespół Szkoleniowo-Terapeutyczny "EGO"

Do Pani Danuty trafiłem z polecenia, samemu poszukując pomocy z narastającymi problemami w kontakcie z ludźmi, samooceny, lęków i innych zaburzeń. Jestem bardzo zadowolony z procesu przemian który nastąpił przez te 3 lata i sposobu prowadzenia terapii. Nieinwazyjnie, z dużą ilością samoanalizy i głównie wspierania w przemyśleniach a nie „ciśnięcia” na siłę jak często się słyszy, opinii i przemyśleń terapeuty.
Polecam z całego serca, moje życie w końcu nabrało kolorów i dalej ich nabiera. Narzędzia, które dostałem od Pani Danuty owocują i będą owocować, ciągle się rozwijając.
Artur


Użytkownik zweryfikowany

Przez 3 lata chorowałam na anoreksję z epizodami depresyjnymi. Ja moi rodzice mieliśmy przyjemność spotykać się z Panią Sitek na terapii rodzinnej, jakże potrzebnej przy problemie tego typu. Spotkania wniosły naprawdę wiele, dały całej naszej trójce możliwość cofnięcia się do przeszłości, przeanalizowania dawnych błędów. Zarazem w gabinecie panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera. Serdecznie polecam :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z certyfikatem SN Psychoterapii i SN Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Posiadam dośw...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania