dr n. med.

Danuta Przerwa

Okulista

Umów wizytę 153 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • polski

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jestem bardzo rozczarowana. Byłam z wizytą z bardzo czerwonym okiem, Pani Doktor postawiła diagnozę suchego oka, przypisała maść na oko. Powiedziałam, ze przyczyną suchych oczu może być kuracja IZOTEKIEM, na co p. Doktor spytała tylko dlaczego taka kuracja w tak młodym wieku. Niestety na następnny dzień po zatosowaniu maści nie mogłam otworzyć oczu a z powiek zrobiły mi się parówki. Winna temu maść zawierająca wit. A, której nie powinnam używać przy mojej terapii. Dodzwonić się na recepcję kliniki to jak dodzwonić się do prezydenta. Nawet nie miałam mozliwości kontaktu z p. Doktor. Na szczęście poradziłam się mojej p. dermatolog, która odradziła zdecydowanie stosowanie maści!!! Pani Przerwa zignorowała bardzo ważną informację!! Opuchlizna na szczęście zeszła ale pieniądze wydane na maść poszły w błoto, podobnie pieniądze za wizytę. Bardzo nieprofesjonalna!!

 • Potrafi zgodnie wystawić diagnozę i poprowadzić pacjenta w leczeniu.Jest sympatyczny.

 • Odradzam wizytę u pani doktor. Pomimo zalecanych przez neurologa badań - nie wykonała żadnego! Stwierdziła, że mam wadę wzroku, o której wcześniej nie wiedziałam i stąd bóle głowy (po dalszych badaniach okazało się, że było to zapalenie nerwu trójdzielnego...). Odmówiła zmierzenia ciśnienia w oku i pola widzenia. Wizyta fatalna.

 • Trafiłam do Pani doktor na badanie w kierunku bólów głowy. Zostałam zbadana i nie wykryto żadnej wady. Mimo tego Pani doktor przepisała mi krople "rozluźniające gałki oczne". Bóle głowy chwilowo mijały i wydawało mi się, że to dzięki kroplom, był to jednak zbieg okoliczności, krople na dłuższą metę nie działały.

  Wróciłam w między czasie do Pani doktor po następna receptę, zbadała mnie ponownie ( nie wiem po co , ponieważ w ciągu miesiąca czy dwóch raczej nic się nie zmieniło) , tłumaczyła to tym, że nie może wziąć ode mnie pieniędzy za wypisane samej recepty, pytanie więc brzmi, dlaczego w ogóle je wzięła, dla mnie ponownie zbadane było tak samo niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy jak płacenie za samą receptę.
  Wcześniej myślałam , że zostałam rzetelnie zbadana, jednak kiedy trafiłam na badanie do innego okulisty, tam zostały mi zakroplone oczy w celu lepszego zbadania, pani doktor tego nie zrobiła za żadnym razem.
  Po za tym, z opinie drugiego okulisty dowiedziałam się , że nie powinnam używać kropli które mi przypisano jeśli nie stwierdzono żadnej wady oka.

  Tak więc z mojego doświadczenia raczej wizyt odradzam.

 • leczę się u pani dr wspaniały lekarz z mądrym podejściem do
  kazdego pacjęta

 • najgorszy z najgorszych ! moich znajomych leczyła na jaskre po latach okazało sie ze nie mieli nigdy jaskry !!!!!!!!! a krople przepisywane co miesiąc w jej prywatnym gabinecie ani nie pomagały ani nie szkodziły!!!

 • wspaniała lekarz. W tej chwili leczy całą moją rodzinkę, polecam za fachowość, przemiłą atmosferę (dla dzieci to ważne) i indywidualne podejście.

 • wspaniala pani doktor, kompetentna, sympatyczna, energiczna, doradzi, wyslucha, na dodatek zapewni przyjazna atmosfere i na pewno ucziciwa, rzetelna i godna zaufania!!polecam

 • Najlepszy lekarz na Swiecie.
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Leczyłam się u Pani Doktor kilka lat. Bardzo mi pomogła. Miałam dość duży wytrzeszcz (nadczynność tarczycy)-bardzo szybko go wykryła, podjęła prawidłowe leczenie i dzięki niej do dzisiaj nie mam tego problemu. Serdecznie ją polecam! Warto również wspomnieć, iż jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.