dr n. med.

Danuta Przerwa

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12AUsługa: ból w okolicach oczu w trakcie pracy przy komputerze

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Udzieliła mi wszelkich informacji. Wizyta przebiegła dość szybko. Polecam !

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Cudownie cierpliwa i przemiła osoba. Wszysko zostało dokładnie wytłumaczone. Wizyta z 5 tygodniową córeczką więc nie łatwy pacjent. Mimo wszysko Pani Doktor przeprowadziła diagnostykę w taki sposób, że córka nawet się nie obudziła a oczy zostały dokładnie zbadane. Dziękujemy

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12AUsługa: konsultacja okulistyczna

  Swietna lekarka,rzeczowa umie rozmawaiac z pacjentami.Po kazdej wizycie u p.doktor wracam do domu podbudowana i pelna optymizmu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12a

  Świetny kontakt z dziećmi, rzeczowa porada. Wprawdzie odbyły się dwie wizyty, za to mamy pewność, że na noszenie okularów jest za wcześnie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12AUsługa: konsultacja okulistyczna dzieci

  Cudowna,uśmiechnięta i bardzo mądra kobieta. Świetne podejście do dzieci. Trafna diagnoza. Polecam bardzo serdecznie. Napewno będziemy wracać.

 • M

  Jestem bardzo rozczarowana. Byłam z wizytą z bardzo czerwonym okiem, Pani Doktor postawiła diagnozę suchego oka, przypisała maść na oko. Powiedziałam, ze przyczyną suchych oczu może być kuracja IZOTEKIEM, na co p. Doktor spytała tylko dlaczego taka kuracja w tak młodym wieku. Niestety na następnny dzień po zatosowaniu maści nie mogłam otworzyć oczu a z powiek zrobiły mi się parówki. Winna temu maść zawierająca wit. A, której nie powinnam używać przy mojej terapii. Dodzwonić się na recepcję kliniki to jak dodzwonić się do prezydenta. Nawet nie miałam mozliwości kontaktu z p. Doktor. Na szczęście poradziłam się mojej p. dermatolog, która odradziła zdecydowanie stosowanie maści!!! Pani Przerwa zignorowała bardzo ważną informację!! Opuchlizna na szczęście zeszła ale pieniądze wydane na maść poszły w błoto, podobnie pieniądze za wizytę. Bardzo nieprofesjonalna!!

 • G

  Potrafi zgodnie wystawić diagnozę i poprowadzić pacjenta w leczeniu.Jest sympatyczny.

 • E

  Odradzam wizytę u pani doktor. Pomimo zalecanych przez neurologa badań - nie wykonała żadnego! Stwierdziła, że mam wadę wzroku, o której wcześniej nie wiedziałam i stąd bóle głowy (po dalszych badaniach okazało się, że było to zapalenie nerwu trójdzielnego...). Odmówiła zmierzenia ciśnienia w oku i pola widzenia. Wizyta fatalna.

 • Trafiłam do Pani doktor na badanie w kierunku bólów głowy. Zostałam zbadana i nie wykryto żadnej wady. Mimo tego Pani doktor przepisała mi krople "rozluźniające gałki oczne". Bóle głowy chwilowo mijały i wydawało mi się, że to dzięki kroplom, był to jednak zbieg okoliczności, krople na dłuższą metę nie działały.

  Wróciłam w między czasie do Pani doktor po następna receptę, zbadała mnie ponownie ( nie wiem po co , ponieważ w ciągu miesiąca czy dwóch raczej nic się nie zmieniło) , tłumaczyła to tym, że nie może wziąć ode mnie pieniędzy za wypisane samej recepty, pytanie więc brzmi, dlaczego w ogóle je wzięła, dla mnie ponownie zbadane było tak samo niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy jak płacenie za samą receptę.
  Wcześniej myślałam , że zostałam rzetelnie zbadana, jednak kiedy trafiłam na badanie do innego okulisty, tam zostały mi zakroplone oczy w celu lepszego zbadania, pani doktor tego nie zrobiła za żadnym razem.
  Po za tym, z opinie drugiego okulisty dowiedziałam się , że nie powinnam używać kropli które mi przypisano jeśli nie stwierdzono żadnej wady oka.

  Tak więc z mojego doświadczenia raczej wizyt odradzam.

 • G

  leczę się u pani dr wspaniały lekarz z mądrym podejściem do
  kazdego pacjęta

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • polski

Najbliższe terminy:

kolejne dni