Lek.

Danuta Mialik - Kucypera

Neurolog, Pediatra, Neurolog dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Bardzo dobry lekarz-mam dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor! Zawsze trafnie dobierze leki,nie bagatelizuje nawet najmniejszych objawow u dzieci!POLECAM SYMPATYCZNY BARDZO DOBRY LEKARZ!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Nie polecam pani doktor.
   trafiłam z 11 miesieczną córka w nocy zaczela sie dusic nie mogla oddychac.
   Odmowila przyjecia na oddzial i jeszcze bezczelnie powiedziala niech pani do kogos zadzwoni zeby po nas przyjechali bo na pewno nie zostaniemy

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Bardzo dobry lekarz-mam dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor! Zawsze trafnie dobierze leki,nie bagatelizuje nawet najmniejszych objawow u dzieci!POLECAM SYMPATYCZNY BARDZO DOBRY LEKARZ!

  • G

   Trafiłam do pani doktor z trójką moich dzieci które wcześniej były leczone u innego lekarza.Dostawały non stop antybiotyki. Dwoje dzieci miało zapalenie oskrzeli trzecie miało jednostronne zapalenie płuc.Było to efektem nieumiejętnego leczenia u poprzedniego lekarza.Pani doktor bardzo dobrze zajęła się moimi dziećmi i bardzo im pomogła.Efekt jej leczenia był bardzo dobry dzieci szybko wróciły do zdrowia i obyło się bez szpitala.W trakcie leczenia mogłam do niej zawsze zadzwonić i zapytać jeśli coś mnie niepokoiło tak zresztą jest do dziś.Już 4 lata leczę dzieci u pani doktor dzieci rzadko dostają antybiotyki a pomimo tego są zdrowe.Polecam panią doktor wszystkim małym pacjentom ponieważ jest ona lekarzem z powołania zawsze miła serdeczna służy dobrą radą.Potrafi pomóc w każdej sytuacji i nigdy nie zostawia pacjenta bez dobrej rady i pomocy.Dlatego według mnie ocena najlepsza PONIEWAŻ NIE ZAMIENIŁABYM JEJ NA INNEGO LEKARZA zawsze można na niej polegać.Spokojnie można powierzyć jej swoje dzieci.

  • L

   Chodze z córką do pani doktor od 8 lat zawsze wysłuchała mnie i córkę.Zawsze miła i sympatyczna .Polecam

  • O

   jeszcze nigdy nie było tak by każdy był zadowolony z tego samego lekarza.Każdy ma inne wymagania i nie zawsze lekarz który odpowiada innym odpowiada nam.Jedni chwalą danego lekarza inni są niezadowoleni z niego.Chodzi to o wszystkie specjalizacje.Tak jak w kazdym innm zawodzie tę nauczycielkę lubimy tamtej nie cierpimy ta sprzedawczyni jest miła a ta nie.Kiedys wypowiadała się w telewizji lekarz na temat tej strony.Wcale się nie przejmuje tymi opiniami ci co do niego chodzą to chodzić będą obojętnie czy ktoś inny jest zadowolony z jego pracy.Uważam ,że może pani doktor wtedy miała gorszy dzien jak każdy z nas miewa.Nie można wymuszać na kimś innym pozytywnej opini jesli miała negatywne zdarzenie.Osobiście chodzę z dzieckiem do dr.Kośmickiej i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia do pracy, być może ktoś sądzi inaczej i nie mam prawa zabronić tego.Nasze odczucia są indywidualne.

  • M

   Dostałem właśnie wiadomość od jednej z matek, której dzieci leczy w/w lekarz - Pani doktor, że ktoś śmiał źle napisać w internecie o tej WSPANIAŁEJ KOBIECIE. Przedstaw się jeżeli nie lękasz się linczu ze strony pozostałych (wielu tysięcy) rodziców. Łatwo oczerniać bezimiennie. Zgadzam się z moją przedmówczynią. To tylko jeden człowiek mógł napisać. Wspaniała Kobieta, Bardzo dobry lekarz, traktuje wszystkie dzieci jak swoje własne i dba o nie. Poświęca swoje prywatne życie w trosce o zdrowie naszych dzieci. Dziękujemy bardzo za to, że jest z nami!!!!!! Polecam!!!!!!

  • R

   Byłam kiedyś z córką u p.doktor postawiła złą diagnozę ,moja córka wyladowała w szpitlu w bardzo ciężkim stanie na drugi dzień.Najgorsze było to ,że p.doktor postawiła błędną diagnozę mimo,że objawy były książkowe.Córka wiele wycierpiała i bardzo długo była leczona .Nigdy nie pójdę do tego lekarza z obawy o życie dziecka i kolejna błędną diagnozę.Odradzam.Odrzuca mnie jej wyniosłośc i opieszałość.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Bardzo dobry lekarz.Chodzę z synkiem do pani doktor już prawie 3 lata,zawsze miła,uśmiechnięta,rzetelna,nie lekceważy nawet najbardziej błahych objawów.POLECAM