Lek.

Danuta Mialik - Kucypera

Neurolog, Pediatra, Neurolog dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Bardzo dobry lekarz-mam dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor! Zawsze trafnie dobierze leki,nie bagatelizuje nawet najmniejszych objawow u dzieci!POLECAM SYMPATYCZNY BARDZO DOBRY LEKARZ!

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Rosochowicz
  Tomasz Rosochowicz
  Neurolog
  Powstańców Śląskich 3, Toruń
  Super lekarz. Wytłumaczy i wyjaśni przyczynę choroby. Pełen kultury i życzliwości. Ma czas dla pacjenta. więcej

  Karolina Zacharewicz-Talarek
  Karolina Zacharewicz-Talarek
  Neurolog
  Marii Skłodowskiej-Curie 73, Toruń
  Bardzo dobry lekarz. Wzorowe podejście do pacjenta, czuć zainteresowanie i szczerą chęć pomocy. Szczegółowy wywiad,… więcej

  Sylwia Jaworska
  Sylwia Jaworska
  Neurolog
  Szczytna 20, Toruń
  Pani doktor bardzo miła, rzeczowa, szczegółowo przeprowadza rozmowę dzięki czemu stawia trafne decyzje . Godna… więcej

  Małgorzata Piotrowska - Dombek
  Małgorzata Piotrowska - Dombek
  Neurolog
  Św. Józefa 53/59, Toruń
  Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor. Na samym początku Pani doktor poprosiła o opowiedzenie o tym, co mi dolega,… więcej

  Beata Polak
  Beata Polak
  Neurolog
  Ks. Jerzego Popiełuszki 28, Bydgoszcz
  Szczere zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta. Cierpliwe wysluchanie informacji od pacjenta. Pelna informacja… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Nie polecam pani doktor.
   trafiłam z 11 miesieczną córka w nocy zaczela sie dusic nie mogla oddychac.
   Odmowila przyjecia na oddzial i jeszcze bezczelnie powiedziala niech pani do kogos zadzwoni zeby po nas przyjechali bo na pewno nie zostaniemy

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Bardzo dobry lekarz-mam dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor! Zawsze trafnie dobierze leki,nie bagatelizuje nawet najmniejszych objawow u dzieci!POLECAM SYMPATYCZNY BARDZO DOBRY LEKARZ!

  • G

   Trafiłam do pani doktor z trójką moich dzieci które wcześniej były leczone u innego lekarza.Dostawały non stop antybiotyki. Dwoje dzieci miało zapalenie oskrzeli trzecie miało jednostronne zapalenie płuc.Było to efektem nieumiejętnego leczenia u poprzedniego lekarza.Pani doktor bardzo dobrze zajęła się moimi dziećmi i bardzo im pomogła.Efekt jej leczenia był bardzo dobry dzieci szybko wróciły do zdrowia i obyło się bez szpitala.W trakcie leczenia mogłam do niej zawsze zadzwonić i zapytać jeśli coś mnie niepokoiło tak zresztą jest do dziś.Już 4 lata leczę dzieci u pani doktor dzieci rzadko dostają antybiotyki a pomimo tego są zdrowe.Polecam panią doktor wszystkim małym pacjentom ponieważ jest ona lekarzem z powołania zawsze miła serdeczna służy dobrą radą.Potrafi pomóc w każdej sytuacji i nigdy nie zostawia pacjenta bez dobrej rady i pomocy.Dlatego według mnie ocena najlepsza PONIEWAŻ NIE ZAMIENIŁABYM JEJ NA INNEGO LEKARZA zawsze można na niej polegać.Spokojnie można powierzyć jej swoje dzieci.

  • L

   Chodze z córką do pani doktor od 8 lat zawsze wysłuchała mnie i córkę.Zawsze miła i sympatyczna .Polecam

  • O

   jeszcze nigdy nie było tak by każdy był zadowolony z tego samego lekarza.Każdy ma inne wymagania i nie zawsze lekarz który odpowiada innym odpowiada nam.Jedni chwalą danego lekarza inni są niezadowoleni z niego.Chodzi to o wszystkie specjalizacje.Tak jak w kazdym innm zawodzie tę nauczycielkę lubimy tamtej nie cierpimy ta sprzedawczyni jest miła a ta nie.Kiedys wypowiadała się w telewizji lekarz na temat tej strony.Wcale się nie przejmuje tymi opiniami ci co do niego chodzą to chodzić będą obojętnie czy ktoś inny jest zadowolony z jego pracy.Uważam ,że może pani doktor wtedy miała gorszy dzien jak każdy z nas miewa.Nie można wymuszać na kimś innym pozytywnej opini jesli miała negatywne zdarzenie.Osobiście chodzę z dzieckiem do dr.Kośmickiej i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia do pracy, być może ktoś sądzi inaczej i nie mam prawa zabronić tego.Nasze odczucia są indywidualne.

  • M

   Dostałem właśnie wiadomość od jednej z matek, której dzieci leczy w/w lekarz - Pani doktor, że ktoś śmiał źle napisać w internecie o tej WSPANIAŁEJ KOBIECIE. Przedstaw się jeżeli nie lękasz się linczu ze strony pozostałych (wielu tysięcy) rodziców. Łatwo oczerniać bezimiennie. Zgadzam się z moją przedmówczynią. To tylko jeden człowiek mógł napisać. Wspaniała Kobieta, Bardzo dobry lekarz, traktuje wszystkie dzieci jak swoje własne i dba o nie. Poświęca swoje prywatne życie w trosce o zdrowie naszych dzieci. Dziękujemy bardzo za to, że jest z nami!!!!!! Polecam!!!!!!

  • R

   Byłam kiedyś z córką u p.doktor postawiła złą diagnozę ,moja córka wyladowała w szpitlu w bardzo ciężkim stanie na drugi dzień.Najgorsze było to ,że p.doktor postawiła błędną diagnozę mimo,że objawy były książkowe.Córka wiele wycierpiała i bardzo długo była leczona .Nigdy nie pójdę do tego lekarza z obawy o życie dziecka i kolejna błędną diagnozę.Odradzam.Odrzuca mnie jej wyniosłośc i opieszałość.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Bardzo dobry lekarz.Chodzę z synkiem do pani doktor już prawie 3 lata,zawsze miła,uśmiechnięta,rzetelna,nie lekceważy nawet najbardziej błahych objawów.POLECAM

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG