lek.

Danuta Dubis

Neurolog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
543 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą neurologiem. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 1994. Po ukończeniu studiów podjęłam pracę na Oddziale Neurologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: wizyta lekarska

  Bardzo się cieszę, że jakiś czas temu trafiłam do Pani Doktor Dubis.To świetny specjalista a przede wszystkim wspaniały człowiek.!.Pani Doktor jest bardzo uprzejmą, sympatyczną i nad wyraz życzliwą osobą.Do pacjenta odnosi się ze zrozumieniem i z uwagą słucha o wszystkich dolegliwościach.Zawsze stara się pomóc , wyczerpująco i z dużą cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.Zawsze polecam Panią Doktor jako najlepszego neurologa .

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta Dubis

  Pani Dr. bardzo sympatyczna ...podeszla do problemu ..profesionalnie..Co bylo dla mnie najwazniejsze nie liczyl sie czas ..moglam ze spokojem..opowiedziec co mi dolega. Dziekuje za pomoc...i rozwianie moich watpliwosci.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: wizyta lekarska

  Z przyjemnością dopisuję się do pozytywnych opinii o Pani Doktor Dubis.
  Specjalista bardzo kompetentny , a przy tym baaardzo miły i empatyczny.
  Przeprowadza dokładny wywiad, badanie , wnikliwie przeglądała informacje o moich wcześniejszych badaniach i chorobach. Nie czuć presji czasu , a lekarz z uwagą słucha co pacjent mówi o swoich dolegliwościach.W moim przypadku określiła jaki będzie dalszy tok diagnostyki i leczenia. Jestem pełna nadziei. Zdecydowanie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: dolegliwości

  Pani Doktor niezwykle sympatyczna. Zarazem konkretna i od razu przystąpiła do potrzebnych działań. Stara się wyjaśnić pacjentowi istotę choroby.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: długo utrzymujące się silne bóle głowy i mrowienie kończyn

  Bardzo miłe podejście do pacjenta. Badanie było dokładne.wizyta trwała dość długo wiec odnoszę wrażenie ze zostałam dokładnie zbadania i wysłuchania.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wyczerpujące informacje na temat sposobu leczenia. Pani doktor nie spieszy się i poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi ( wynikają z tego niestety opóźnienia)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miłą i konkretną osobą, zależy jej na prawidłowej diagnozie, przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem i w sposób zrozumiały przedstawia diagnozę.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, przyjazna pacjentowi Pani doktor. Dokładne wszystko wytłumaczy, uspokoi. Będę polecać innym pacjentom.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po 10 latach biegania po lekarzach naprawdę trudno jest czerpać jakąkolwiek przyjemność z wizyty w czyimkolwiek gabinecie, a jednak stało się...:) Pani Doktor jest niesamowitą i, jak wnoszę z naszej długiej rozmowy, niesamowicie kompetentną osobą, a przy tym nie żałuje pacjentowi czasu, uwagi i energii. Cieszę się, że do niej trafiłam. Dopiero zaczynamy rozwikływanie moich podczaszkowych tajemnic, ale mam przeczucie, że pójdzie to w dobrym kierunku. Bez wahania polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo profesjonalne podejście, lekarz potrafi czytelnie zobrazować problem, na pewno nie pozostawi pacjenta bez podjęcia odpowiedniej diagnozy, pozdrawiam serdecznie

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą neurologiem. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 1994.
  Po ukończeniu studiów podjęłam pracę na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, w którym pracuję do dnia dzisiejszego.
  Ponadto, odbyłam liczne kursy i szkolenia, w tym kurs ultrasonografii neurologicznej.
  Od roku 1999 prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską w Gnieźnie.

Specjalizacje

 • Neurologia