lek.

Danuta Dubis

Neurolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 566 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą neurologiem. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 1994. Po ukończeniu studiów podjęłam pracę na Oddziale Neurologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: dolegliwości

  Pani Doktor niezwykle sympatyczna. Zarazem konkretna i od razu przystąpiła do potrzebnych działań. Stara się wyjaśnić pacjentowi istotę choroby.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: długo utrzymujące się silne bóle głowy i mrowienie kończyn

  Bardzo miłe podejście do pacjenta. Badanie było dokładne.wizyta trwała dość długo wiec odnoszę wrażenie ze zostałam dokładnie zbadania i wysłuchania.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wyczerpujące informacje na temat sposobu leczenia. Pani doktor nie spieszy się i poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi ( wynikają z tego niestety opóźnienia)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miłą i konkretną osobą, zależy jej na prawidłowej diagnozie, przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem i w sposób zrozumiały przedstawia diagnozę.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, przyjazna pacjentowi Pani doktor. Dokładne wszystko wytłumaczy, uspokoi. Będę polecać innym pacjentom.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po 10 latach biegania po lekarzach naprawdę trudno jest czerpać jakąkolwiek przyjemność z wizyty w czyimkolwiek gabinecie, a jednak stało się...:) Pani Doktor jest niesamowitą i, jak wnoszę z naszej długiej rozmowy, niesamowicie kompetentną osobą, a przy tym nie żałuje pacjentowi czasu, uwagi i energii. Cieszę się, że do niej trafiłam. Dopiero zaczynamy rozwikływanie moich podczaszkowych tajemnic, ale mam przeczucie, że pójdzie to w dobrym kierunku. Bez wahania polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo profesjonalne podejście, lekarz potrafi czytelnie zobrazować problem, na pewno nie pozostawi pacjenta bez podjęcia odpowiedniej diagnozy, pozdrawiam serdecznie

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: wizyta lekarska

  Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Pani doktor poświęca sporo czasu dla pacjenta i nie zostawia go bez trafnej diagnozy. Szczerze polecam!

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: Wizyta lekarska

  Pani doktor jest mila i sympatyczna,cierpliwa osoba. Ma wspaniale podejscie do pacjenta. Wytlumaczyla mi dokladnie wszystko o mojej chorobie. Polecam wszystkim pania doktor. Serdecznie dziekuje

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Danuta DubisUsługa: kontrolna

  Wizyta przebiegła bardzo pomyślnie.Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła. Po pobycie w szpitalu jestem nadal pod jej opieką. Bardzo polecam Panią doktor

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą neurologiem. Ukończyłam Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 1994.
  Po ukończeniu studiów podjęłam pracę na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, w którym pracuję do dnia dzisiejszego.
  Ponadto, odbyłam liczne kursy i szkolenia, w tym kurs ultrasonografii neurologicznej.
  Od roku 1999 prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską w Gnieźnie.

Specjalizacje

 • Neurologia