lek.

Danuta Buczkowska-Szymaszek

verifiedCreated with Sketch.

Nefrolog, Internista

30 opinii +dodaj

Specjalista chorób wewnętrznych specjalista nefrolog. Od 2001 roku pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego - początkowo w Klinicznym Oddziale Chorób… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: konsultacja nefrologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor poświęciła mi wiele czasu, bardzo dogłębnie analizując przyczynę choroby, mówiąc przy tym językiem zrozumiałym dla pacjenta. Zalecenia, co do dalszego leczenia również omówiła szczegółowo i zrozumiale.
  Będę polecał Panią doktor znajomym i rodzinie.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Bydgoszcz, Chołoniewskiego 46Usługa: konsultacja nefrologiczna

  Super Pani doktor, bardzo kontaktowa i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Wnikliwe analizowała wykonane już badania i wyniki, zleciła dalszą diagnostykę. Poświęciła bardzo dużo czasu podczas wizyty. Profesjonalizm na wysokim poziomie. Lekarz godny polecenia.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Bydgoszcz, Chołoniewskiego 46

  Bardzo dobra lekarka, miła, rzeczowa. Podeszła do pacjenta mozna rzec holistycznie. Nie tylko rozwiazała problem z którym się zgłosiliśmy ale także zdiagnozowała inne dolegliwości i to jeszcze bardzo trafnie. Możemy polecić z czystym sumieniem takiego lekarza. My będziemy się u niej leczyć

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z wizyty. Lekarka miła, rzeczowa. Holistycznie podeszła do chorego. Oprócz problemu, z którym się zgłosiliśmy także zwróciła uwagę na inne dolegliwości dała zalecenia listę badań i no cóż w każdym punkcie trafiła. Każdemu możemy polecić bez dwóch zdań. Będzie to już nasz lekarz !. Dziękuje

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne d3Usługa: Inny

  Chyba po raz pierwszy ktoś tak dokladnie przeanalizował całą dokumentację, dokładnie przeprowadził wywiad i zbadał.
  Po raz pierwszy zostało wszystko wytłumaczone w sposób zrozumiały. Pani doktor zmieniła leki czuje się dobrze , ciśnienie wróciło do prawidłowych wartości i ...wyniki wróciły tez do normy:):) Otrzymane zalecenia pomogły w dalszym leczeniu i było bardzo trafne.
  Jest to bardzo miła i sympatyczna osoba

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Bydgoszcz, Chołoniewskiego 46

  Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, a przy tym pani doktor nie szczędzi czasu na pacjenta. Tak miłej i ciepłej lekarki to ze świecą szukać! Widać, że dobro pacjenta i jego zdrowie jest dla niej priorytetem.

 • G

  Miła przyjazna rozmowa, wszystko ok, dostałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i ustaliliśmy plan działania.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to bardzo kompetentna i rzetelna osoba. Wnikliwie analizuje wszelkie wyniki badan, a zdrowie pacjenta to dla niej priorytet. Sympatyczna i godna zaufania.

 • R

  Najlepszy lekarz na oddziale, sporo zawdzięczam Pani doktor, wie co robi a przede wszystkim nie szkodzi !! Sympatyczna, miła i pomocna bardzo dobrze rozumie problemy chorych .MaCieK

 • R

  Wspaniały człowiek…..wspaniały lekarz…… Niesamowite połączenie w jednej skromnej osobie. Brak nam słów.!!!!!!!!!!! Dziękujemy!!!!! Rodzice Pawła.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chorób wewnętrznych specjalista nefrolog.
  Od 2001 roku pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego - początkowo w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, a następnie jako starszy asystent w Klinicznym Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ.
  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego, kwalifikacją do leczenia nerkozastępczego, prowadzeniem chorych leczonych nerkozastępczo a także szeroko zakrojoną diagnostyką internistyczną.
  Od 16 lat ponadto zajmuje się także łagodzeniem dolegliwości towarzyszących chorobie nowotworowej jak również pacjentami w terminalnym okresie choroby w ramach Zespołu Opieki Domowej Dom Sue Ryder w Bydgoszczy.
  Od kilku lat współpracuje także z LUX MED w Bydgoszczy , gdzie ambulatoryjnie prowadzi pacjentów ze schorzeniami internistycznymi oraz ze chorobami nefrologicznymi.

  Zainteresowania pozamedyczne to przede wszystkim fotografia ( ukończyła studia w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej .)

Specjalizacje

 • Nefrologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy ( 2001r)